Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Bio na pół metra vol 2 - Opium, Amnesia, Hindu Kush, Flubber, Super Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik Bawisz się tak, że mi by się nie chciało, ale coś ciekawego z tego może wyjść. Ciekawe, jak się to rozbuduje finalnie, i jakie z tego topy uzyskasz, choć wiem, że pewnie to nie jest specjalnie istotne dla ciebie, bo ty , jak @Lasir , który ma tryb w głowie twórczy i zachwyca się uprawą samą w sobie i nie ma dla niego większego znaczenia plon, bo dla niego uprawa jest, jak piękna symfonia dla konesera muzyki klasycznej, jakiej chce słuchać i karmić się każdą jej nutą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy pięknie to ująłeś. Dzięki i pozdro 🖐️

1 godzinę temu, Mr.Green napisał:

Z Afryki wjazd w bambusową Azję,  widzę panie Wężu 

Trzeba się rozwijać i nie stać w miejscu 😉 do Afryki jeszcze wrócę 😁

Edytowane przez Grzechoczący Grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Lady Green napisał:

Nie masz serca Grzechotniku...

Mam i to ogromne i doskonale o tym wiesz Lady ☺️

 

58 minut temu, Lady Green napisał:

Jak można dawać życie roślinom a potem je unicestwiać... Nie kłoci to się z Twoim wnętrzem? 

To jest tak filozoficznie postawiony problem że... nie wiem co powiedzieć😉 z wnętrzem się nie kłóci, chociaż teraz to już nie wiem... To będzie nieprzespany dzień. Pełen rozmyślania, oj będzie ciężko. Co Ty mi zrobiłaś z głową 🤦‍♂️

 

Godzinę temu, Lady Green napisał:

Mężczyźni...

Chociaż jest się do kogo przypierdolić o byle co 😂 nie mówię teraz o sobie, ale za niedługo święta święta, u mnie w domu jest tradycja opierdolu o byle co i do kolacji wigilijnej. Myślę że nie jestem w tym sam, jako mężczyzna 😉🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik masz, fakt... ale dla tych niewinnych sadzonek widocznie go zabrakło... Może chciały żyć jak każdy i poobcować troche ze światem? Pewnie jeszcze mówić nie umiały, dlatego Ci nie powiedziały...

Trudno, zrobiłeś co zrobiłeś... Ja Ci wybaczam, teraz sam sobie musisz wybaczyć i iść dalej... 😎

Co do wigilii... nie podkradaj jedzenia to może nie będziesz dostawał po łapkach. Albo próbuj uprzedzić atak pytaniem "w czym Ci kochanie pomóc?" 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, WBB napisał:

Przy wigilii to węgorza by pasowało opierdzielić przed karpiem 🙂

Kurwa kosa gwarantowana 😉

1 godzinę temu, Lady Green napisał:

Co do wigilii... nie podkradaj jedzenia to może nie będziesz dostawał po łapkach. Albo próbuj uprzedzić atak pytaniem "w czym Ci kochanie pomóc?" 😉

Spróbuję zastosować, ale boję się że nie pomoże 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Spróbuję zastosować, ale boję się że nie pomoże 😁

Dla pewności możesz zastosować pełną strategię prewencyjną, czyli pytać o to co pół godziny. 😉

Ej.... nie lubie Was... robicie mi ochotę na coś o czym nie mam pojęcia i lepiej żebym nie miała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny... 🤷‍♀️ 

Za co to lubicie? Tak merytorycznie? Moze coś straciłam nie próbując i o tym nie wiem? 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green nie pytaj się i lepiej nie próbuj... bo jest ryzyko, że się może spodobać....

I inna jest faza przy pierwszej degustacji a inna przy 5 tysięcznej:)

Ale najlepsza jest bania dobrze nafutrowanym zajarać zioła 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, WBB napisał:

 jest ryzyko, że się może spodobać.... 

To tak naprawdę jedyny powód który od zawsze mnie skutecznie przed tym powstrzymywał.... Qrde, twarda jednak jestem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Lady Green napisał:

Ej.... nie lubie Was... robicie mi ochotę na coś o czym nie mam pojęcia i lepiej żebym nie miała. 

My Ciebie lubimy. Ale nie próbuj. Raz miałem z tym styczność, zacząłem w czerwcu skończyłem w sierpniu. Za gówniarza, kuzyn handlował a ja akurat u babci spędzałem całe wakacje. Nigdy do tego nie wróciłem, a kilku znajomych już ze mną przez to nie ma. Ale ja niez tych co prawią morały, bo każdy z nas tu dorosły. Ale jak dla mnie lepiej grzyby czy kwas odpierdolić niż polskiego węgorza. W każdy razie niech każdy bawi się jak lubi 😎 pozdro Panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB wracam do węgorza w sporadycznych przypadkach. Już po latach praktyk potrafię stwierdzić kiedy następuje takowe. zazwyczaj mi to sprzyja i jest optymalnie. Chociaż bywały i słabe momenty. Piętnaście lat temu mogłem sobie na więcej pozwolić. @Lady Green w tym temacie trzeba być jak Tommy Lee Jones w Ściganym. Inaczej nie polecam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik po kwasie i grzybach to tracisz kontrolę i wyglądasz bardziej strasznie 🙂

Ps. Grzybów Nidy nie zarlem.

@WymiataczMega no nie da się dzień w dzień przez kilka lat. Ale jak nie ma kogoś kto przypilnuje to można popłynąć bo samemu się nie zatrzymasz.

@Lady Green no i po tym nie staje 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, WBB napisał:

po kwasie i grzybach to tracisz kontrolę i wyglądasz bardziej strasznie 🙂

Jeśli o mnie chodzi to co najwyżej wyglądam strasznie lub po prostu mam polew z każdego nienormalnego czyli nie po tym specyfiku co ja 😉serio. Ale ogólnie te dragi to nie są na spotkanie towarzyskie tylko w hermetycznym gronie. No chyba że mikrodawkowanie. Ale kiedyś miałem z nimi dłuższą miłość i potrafię stwierdzić kiedy odejść od nienormalnych żeby było bezpiecznie dla obu stron. Ogólnie mam takie zdanie że jestem świadomy jak można na tych specyfikach😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lady Green napisał:

Qrde, twarda jednak jestem 🙂

Fuck... 🤦‍♀️ potwierdziłam tymi słowami że podświadomie musze czuć ze jestem miękka, stąd taka decyzja... 🤔

No bo gdybym podswiadomie czuła że jestem twarda to bym spróbowała bo bym niczego nie ryzykowała... 🤔

 

@WBB no to nie dziw sie ze Twoja kobieta niezadowolona chodzi... 🤷‍♀️

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...