Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Bio na pół metra vol 2 - Opium, Amnesia, Hindu Kush, Flubber, Super Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

Odcinek pod tytułem: mało się kosi to trzeba często. Albo jak tniesz klony to nie masz przerwy. 

Namiot nie przesechł dobrze po czyszczeniu, ale w miarę ogarnięty więc jedziemy dalej. 

Osprzęt i warunki uprawy na szybko. Namiot 0.5m,wiatraki pc, lampa MH TS1000. 

Przy glebie tradycyjnie muszę się rozpisać. Medium w amnesi (growbag 12l) oraz w dwóch opium (growbag 8l) to ziemia z upraw od dżdżownic z dodatkiem astvitu i guanokalong black. Jak widać znowu przesadziłem i nadwyżki fosforu mi wypierdala. No ale na reszcie w przejściowych 2l już wszystko si. Tam nie dodawałem do ziemi od dżdżownic nic tylko rozluźniłem perlitem. Byłem głupi bo chciałem na bogato zawsze a widocznie wystarczy robaki karmić i żadnych posypek nie kupować. Sprawdzimy w tym rzucie kiedy mi niedobory zacznie wywalać. Testy muszą być zawsze 😉 marne takie bo podlać zapomniałem 🤦‍♂️

IMG_20231112_195702.jpg

IMG_20231112_195709.jpg

IMG_20231112_195716.jpg

A tutaj z bliska dwa razy hindu kush wersja reg od sensi seeds. 

IMG_20231112_195918.jpg

IMG_20231112_195942.jpg

Mam tez męskiego flubberka i dwie panie, też klony jak męski. Więc oprócz dwóch reg to jadę na klonach. Na razie jeszcze to stoi w wegowniku

IMG_20231112_200021_edit_1734175896284848.jpg

IMG_20231112_200028.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klony i regi były ciachane wszystkie, raczej topping niz fim 😉

@Mr.Green no właśnie mam nadzieję że to nadmiary, korzenie miałem w nich słabej jakości bo z podlewaniem / opieką mam ostatnio problem i możliwe że za mała bryła na tyle jedzenia. Wyjdzie w praniu albo i nie. Jeszcze nie wiem co mnie zaskoczy 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc wsadziłem do growbaga który zdążył przeschnąć po poprzedniej uprawie, trochę wierzchniej warstwy usunąłem, wsadzając bryły 2l starałem się również nie niszczyć struktury gleby (i tak zniszczyłem tak do 1/3 w głąb). Ale większość to już dobrze przerobiona po grow żywa gleba. Spróbujemy cały czas bio, cały czas living soil tylko bez długiej przerwy na tej samej mieszance. 

8l Opium i 12l Amnesia dostają po dupie, bede je trzymał aż fosfor je zabije, albo odbija 🙈 męskiego wyjebałem flubbera z wegownika i korci mnie coś z zamrażarki wyciągnąć. Na razie odpuszczam klony, chyba że reg hindu kush się ciekawy trafi 😉 

No i hindu kush przy przesadzaniu jakoś taki mi się wydawał skory do łamania 😉 dwa łamane dobrze widać, a u góry z lewej to flubber, a z prawej super skunk. 1.5tyg i zmiana oświetlenia 

IMG_20231115_235628.jpg

IMG_20231116_001350.jpg

IMG_20231116_001445.jpg

IMG_20231116_001354.jpg

IMG_20231116_001357.jpg

IMG_20231116_001437.jpg

IMG_20231116_001505.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wstrzymuje się z przełączeniem. Walczę dużą ilością wody żeby trochę ten fosfor z medium przegonić. Wprowadziłem też bezpieczny ale tajemniczy środek na zantagonizowanie fosforu. Przyciąłem trochę odrostów w klonach i wiatraków w dużym growbagu. I bije się z myślami czy jeszcze nie wrzucić tu w 1 galonie po rogach kilku sztuk typowo na plon. Jeden namiot stoi i się kurzy, może tam. Dlatego jeszcze z przełączeniem się wstrzymuje. Połamane regi hindu kush odbijają. Dorzuciłem trochę jedzenia dla robaków. A tak to woda. Raz poszła z algami z biobizza. Pozdro 

IMG_20231121_132821.jpg

IMG_20231121_132841.jpg

IMG_20231121_132845.jpg

IMG_20231121_132850.jpg

IMG_20231121_132835.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green  miałem 2 na koniec, jestem typowym leser i nie chciało mi się nigdy zagłębiać w te tematy. Za to humanistyczne przedmioty same wyskakiwały do głowy 😉 dlatego dużo czytałem i jak Ty żałuję na stare lata że tak latwo odpuszczałem 😂 dużo czasu mi to zajęło, do tej pory muszę wracać do moich konopnych notatek. Ale analiza i synteza tekstów w małym paluszku, wiec coś za coś. @WBB po liściach w środkowej części krzaków. Pazury na wiatrakach robią się żółto /brązowe. Mozna pomylić z siarka

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, grolsch3 napisał:

Ale analiza i synteza tekstów w małym paluszku

Zabrzmiało jak ostrzeżenie 😎 żartuje oczywiście, z tym wiekiem tez nie przesadzaj, podobno zycie zaczyna sie dopiero po 40, (wątpie aby ktokolwiek z Was tą granice przekroczył, jeśli juz to nieznacznie) więc wszystko jeszcze przed nami, do starości daleka droga 👍

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czego obawiać 😉 część jest dobrze rozpracowana, Ty jeszcze należysz do tych słabiej. Ale jestem coraz bliżej 🤭😉 co do wieku to juz nie liczę 😁 i myślę że kilku się znajdzie co ten sufit przebiło 😂

@Lady Green

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB tez się czuje na 18, przy dzieciach trudno rozróżnić w sumie czy ja dorosły czy najgłupszy ze stada. Ja najczęściej wymyślam coś tak głupiego w zabawie że później głupio się przyznać 😉 ale śmiechu co nie miara. No może oprócz żony, której najczęściej nie jest do śmiechu 😂

2 godziny temu, Lady Green napisał:

@WBB obstawiam ze jesteś młodszy, choć kto wie, kto wie.... pewnie @grolsch3 wie ale nie powie 😁

Dokładnie, język za zębami i nawet będąc torturowany nie szepnę ani słówka na temat danych osobowych, portretów psychologicznych itp szanownego grona. Więc spokojnie. Szafa pełna akt osobowych szanownego grona z forum, ale na użytek własny 😂

No jak z dzieckiem, mówiłem Wam. Wiem ale nie powiem 😁

@Pablo 1988 robaczków pod dostatkiem. Leci sama woda, nie wyrzucam gleby, nie kupuje nawozów. I jakoś to idzie. Taka nowa moda zza oceanu. Podobno teraz w modzie ale ja z innych powodów.

3 godziny temu, WBB napisał:

@Lady Green a tak naprawdę pewnie jesteśmy z jednego rocznika 😂

O wieku już nie ma sensu debatować, ustalone 18 i chuj 😂

3 godziny temu, Lady Green napisał:

@grolsch3 kilku - czyli w tej kwestii jesteśmy zgodni. Dwóch to juz kilku? 😁

Qrcze, to teraz musze się zamknąć w sobie 😁

Raczej więcej niż 2 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...