Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Bio na pół metra vol 2 - Opium, Amnesia, Hindu Kush, Flubber, Super Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

@Wladimir No i tak możemy rozmawiać, jakbyś tak nie cwaniakowal nikt by się nie przyjebal, kozackie topy, i ciekawy gen mordo, baw się dobrze, i rzuć coś nam ładnego skoros taki ogar, a może coś podlapie ciekawego od cb 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir no ja nadal uparcie pójdę za swoim. Nie mówię że nie masz racji, widziałem też co mu się tam działo. Jak nie temperatury to umrą ale się dowiemy 😉 już mógłbym wrzucać na te powierzchnię inne koleżanki, mam lekkie podejście do uprawy, ale lubię wiedzieć co jest 5. Obejrzymy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir Dam ci jedną radę rozmawiaj z ludźmi troszkę innaczej, a będą cie bardziej szanować, a topy masz piękne, do tego zamierzam dążyć. Living soil napewno spróbuję zajebista sprawa, zaczynam czytać, i za pół roku spróbuję, i co w tej żywej ziemi jak sobie rosną wpływa to jakoś na jakość? Myślę o smaku, mocy, i wyglądzie mnie gramatura nie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers jeszcze raz proponuje Ci przeanalizować posty, to nie ja wyskoczyłem i zacząłem obrażać i wyzywać na lewo i prawo, od ciot mnie wyzywać i zjebów - kolega green pokazał klasę i ile jest wart i że ma problemy w domu (nazwał córkę suką), skoro musi takich słów używać. Pewnie jakieś niedowartościowanie, ale to jego problemy i ich nie wyciągamy.

Ja zwróciłem uwagę że jest farmazon napisany i że dużo razy przerabiałem takie coś i nie da się mnie zagiąć. A chłopak się obruszył, nie miał już żadnych argumentów rzeczowych i zaczął mnie wyzywać, po czym zleciało się kółko wzajemnej adoracji (m.in. Ty tam byłeś) zaczęli wszyscy na mnie wjezdzac, po za udyrem i boczelim, beka. Pokazałem że jest błąd, za co zostałem zjechany, pociśnięty przez większość. Napisałem odpowiedz do typa co mnie wyzywał, a ktoś pokasował posty i zostawił tylko te gdzie mnie obrażają.

Teraz powiedz mi gdzie popełniłem błąd? Miałem czytać farmazon i mówić że to prawda?

 

Grzechotniku, weź na przyszły grow kup light mixa, wrzuć do jednej donicy, a w drugiej równolegle tego swojego "living soil". Wtedy może zauważysz w praktyce i na grupie kontrolnej że coś się dzieje u Ciebie nie tak. Po prostu tak nie powinno to wyglądać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir Spoko proponuje ci podać sobie łapę z Greenem nawet jak się poczułeś urażony to spoko ziomek jest, a zbieramy się tu dla funu tak mi się przynajmniej wydaje. Ciekawy jestem twoich roślinek, zrób jakaś relacje uczę się dopiero, chętnie bym sobie potparzyl jak uprawiasz w tym living soil, bo ciekawi mnie taki rodzaj uprawy myślę że może być eksytujacy, a co do Greena przecież on też ma super dziewczyny w namiocie, na chuj się unosić xD?

@Boczelli Jestem za mistrzu, chciałbym pooglądać więcej takich roślinek 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej, zamykam jak już zacząłem, trzeba skończyć. Dużo tego nie będzie. 

Cięte na raty, grow zabite przez niskie temperatury w najmniej odpowiednim momencie. Wsadzone później chocolope, losowane/wybierane przez Was, mając ta sama mieszankę (duży growbag) wygląda o niebo lepiej, rozwijało się w lepszych temperaturach. Dużo zaniedbań z mojej strony, życie... do tego wypalenie uprawa. Ale nowe regi czekają, tak samo klony ( 4 na 4 aurory). Dużo odpowiedzi (nie zmieniam mieszanki, nie wyrzucam z growbagów, jeszcze więcej fermentów, nie tnę tylko wiąże lub łamie). Topy po jednym od góry : hindu kush, super skunk, opium.

 

@Tester proszę o przeniesie do odpowiedniego działu.

Dużo zdjęć nie ma, na finiszu odpuściłem z katalogowaniem. Życie 🙂

Trzymajcie się ciepło i z fartem 🙂

 

IMG_20240221_225052.jpg

IMG_20240221_224929.jpg

IMG_20240221_224812.jpg

IMG_20240221_221416.jpg

IMG_20240221_221345.jpg

IMG_20240221_221303.jpg

IMG_20240221_221206.jpg

IMG_20240221_221156.jpg

A nowe w namiocie to wybierane chocolope i aplle fritter od gnoma (1 tydz flo) plus cięte 2 x topping aurora ( 3 dzień indukcji) 

IMG_20240221_221151.jpg

IMG_20240221_221119_002.jpg

IMG_20240221_221057.jpg

IMG_20240221_221040.jpg

IMG_20240221_221015.jpg

Edytowane przez Grzechoczący Grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ładne topki  i jedzonka tez sporo dla ziomeczkow 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green dlatego zbieram mental do pionu, na sztywniutko, po swojemu 😉

5 godzin temu, Pablo 1988 napisał:

Ładne topki  i jedzonka tez sporo dla ziomeczkow 🤭

Jak to Green kiedyś napisał, zgodnie z prawdą, ale ja z dumą to przyjmuje: 'małe ale jak bugatti' 😉

No żona miała mi zrobić ciasto na weekend, obiecanki cacanki, więc mówię pierdole dam robakom jak mi nie było dane 😁 one oddadzą roślinom a one ostatecznie mnie 🙈

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
21 minut temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

No żona miała mi zrobić ciasto na weekend, obiecanki cacanki,

 

A jak juz upiecze to mowisz jej że na diecie jestes? 🙂 Ja ostatnio też się nasłuchałam jak to dawno nic nie piekłam a potem sama prawie całą pavlovę musiałam zjeść... 🤦‍♀️

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...