Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Bio na pół metra vol 2 - Opium, Amnesia, Hindu Kush, Flubber, Super Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Boczelli napisał:

drukujesz na drukarce 3D?

skopiował nawet jak chińczyk "otwór" do boxa od SecretJradin 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli stara creality ale czaje sie na cos wiekszego rowniez zywica. Drukuje zarowno dla siebie jak i na handel. Nie bede pisal co dokladnie bo za duzo szczegolow na tym forum moze prosic sie o klopoty🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB odnoscie otworu... przypomniales mi o nim i ruszylem do akcji😂 teraz mam tak jak chcialem miec. Bez zbednych przewodow i rur

20240123_143240.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23/01/2024 o 11:46, Wladimir napisał:

Chyba głodne trochę...

Mleko po czym wnosisz? Ja nie widzę głodu, ale pytam bo nie mówię że tak nie jest, ale po czym tak wnosisz? Nie dostały nic oprócz delikatnego topdressigu na początku flo 

Trochę fotek przed ścinka. Nie sprawdzam tricho, bede się sugerował pistlami na pałe. Hindu kush zmaga sie albo z mozaika albo jakieś genetyczne uszkodzenie pigmentacji na wiatrakach (jedno ze zdjęć). Ostatnio bije się z czasem o chwilę wolnego, dlatego chaotycznie zdjęcia. 

IMG_20240124_232131.jpg

IMG_20240124_232058.jpg

IMG_20240124_231958.jpg

IMG_20240124_231759.jpg

IMG_20240124_231649.jpg

IMG_20240124_231639.jpg

IMG_20240124_231606.jpg

IMG_20240124_231536.jpg

IMG_20240124_231529.jpg

IMG_20240124_231413.jpg

IMG_20240124_231403_1.jpg

IMG_20240124_231024_edit_521302150932947.jpg

IMG_20240124_231112.jpg

IMG_20240124_231202.jpg

IMG_20240124_231336.jpg

IMG_20240124_231403_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie jest połowa kwitnienia, a już zgubione liście, kolory to z głodu zmienia, chodzi mi o te sztuki w mniejszych donicach. W dodatku nie wykształciły się kwiatostany odpowiedniej wielkości. Takie kwiaty to na używanej ziemi w 3l doniczce miałem z automatów ostatnio.

Pisałem tobie że na tak małej ilości ziemi w donicy living soil nie będzie działać. Wrzucaj jedną donice na całość 🙂 albo zamiast tych dwóch małych drugą taką samą dużą. 

Chcesz to Ci mogę coś podpowiedzieć priv, pokazać parę patentów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir I że ty niby się tak znasz? 🙂 To czego taki nerwowy jesteś, i w realne dla mnie rzeczy greenowi nie wierzysz? Strasznie bije od ciebie taka arogancja, jak od takiego ziomka z forum "Zielone Krainy", i tak szczerze to ani do Zielonego, ani do ciebie nic niemam, no ale pokaż coś skoro taki dobry jesteś. Strasznie bije od ciebie chęć bycia "naj" mam wrażenie, pozdro, i piona 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir dawaj co masz na priv, może się czegoś dowie nowego człowiek. Ale nie mogę się zgodzić z prawie wszystkim, z jednym się zgodzę. Nie wykształciły tak topów jak powinny. Ale możesz wierzyć na słowo że nie o medium tu chodzi a o bardzo niskie temperatury na początku flo. Myślę że najbardziej tym dostały po dupie. Jestem pewien. Różnica temperatur dzień /noc dochodząca do różnicy 20 stopni. Niektóre geny zareagowały na to wybarwieniem inne, jak stabilny gen i naturalnie występujący w górach Hindukuszu, Hindu Kush od sensi seeds nie wybarwia, a reszta namiotu tak... To co hindu kush ma jedzenie pod korzeniem w tym samym growbagu co super skunk, który się wybarwia? 

Poza tym liście wskazują że nie są głodne, mówię k strukturze a nie kolorze... 

A ja Ci pisałem że jak chcesz wierzyć to wierz, a jak nie chcesz wierzyć to nie wierz. Bo... Jakoś rosną, kwitną i dadzą plon pomimo że nie mają co jeść? Więcej by dały. Wiem. Ale to wina temperatury nie medium 

@Glut78 dlatego nie lubię auto, z genem ruderalis nigdy topy wizualnie mnie nie porwały. Za to sezon Opium polecam. W smaku i działaniu sztos 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym coś niecoś pokazał, ale na tym forum posty znikają, dziwne, więc chyba odpada. 

Uprawiam w różnych warunkach, nawet w fazie ciemnej dochodzących do 12st, mogę pokazać Ci wykresy z Xiaomi, więc nie wygląda to na niskie temperatury, bo niby roślina obok w większej donicy by miała już cieplej? Słaba teoria.

Już kiedyś prowadziłem dwa grow jedne w niskich temperaturach, a drugie w wyższych i te w wyższych były bardziej kolorowe niż reszta, kwestia genów.

Ale tutaj to jest głód 🙂

jeżeli chodzi o AF to wszystko zależy od breedera, aktualnie mam kilka co pod hps nie foxtailuje i wyglądają na prawdę jak sezony, topki pierwsza klasa

@prepers ja po prostu mam uczulenie na farmazony, a masa osób potem czyta i powiela. W dodatku zostałem zwyzywany i obrażany przez chama co na mnie jeszcze gorzej zadziałało, bo zamiast argumentu i odpowiedzi dostałem bełkot przeplatany z wyzwiskami. Na koniec jego kolega posuwał moje posty... 

ŻAL.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir Bo mnie też zirytowałes nie wał fochow, tylko pokaż co masz tam w namiotach 🙂 My tu wszyscy dla funu jakbyś normalnie do nas podszedł, i rozjaśnił nam swą legendarna wiedzę może jeszcze byście z Greenem ziomki byli, ogólnie to bez konfliktowy gosteczek, a ja np. mam 1.5m2, i uważam że jako amator dałbym radę z 3m 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym Cię tak zirytowałem że na mnie naskoczyłeś i zacząłeś adwokacić dla zioma?

Ja to takich kozaczków zobaczyłbym jak ogarniają nie duży pokoj np. 10m2. O kilku już nie wspomnę 😉

A co ja mam Ci pokazać? Co chcesz zobaczyć? Automaty ogromne, kolorowe uprawy, living soil, topy jak ręka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir znam Twoje pracę, mnie ich przedstawiać nie musisz. Ja miałem przez około 2 tyg poniżej 10 stopni w nocy, żale sie nie chwalę. Nie mogłem przez brak czasu przy namiotach bardziej ocieplić, a przydałoby się wtedy. Stąd wygląd wiatraków. Zresztą w jednym growbagu siedzi 6 krzaków, krzaczków. I polowa wybarwia, połowa nie... To co, w połowie jest lepiej mieszanka a w drugiej nie ma. Jak to ten sam growbag i to właśnie przez Twoje 'marudzenie' mówię wypróbuje nie mieszać gleby po poprzednim grow tylko zostawić na te. I tak zrobiłem, a teraz mi mowisz że to głód na 100 %😉 a ja Ci mówię że to nie głód tylko temperatury. 

Dobra to pokaż jeden szczegół który wystąpi na wiatrakach podczas glodu a na zimnej powierzchni nie wystąpi 🙂

@Prepers kocur z krwi i kości. Nic udowadniać nie musi. Lubie te spamy, wtedy wszystko co istotne traci znaczenie i pojawiają się my, zmory internetu, najwięksi z najlepszych, spamerzy😁

Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oczywiście Living Soil, to uprawa zimowa, temperatury na LED spadły mi do 5st po czym leciałem na początku flo na hps 600 (faza jasna 26st, faza ciemna 9st), a na koniec cmh+led... Takie mieszanie barwy to jest mistrzostwo dla roślin.

Dlatego te krzaki nie wyglądają mi na zmarznięte, ostatnio druhowi zamarzły doniczki i krzaki też tak nie wyglądają...

Głodne mogą być przez ilość żarcia za dużo lub za mało, albo pH rozjechane... 

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...