Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Bio na pół metra vol 2 - Opium, Amnesia, Hindu Kush, Flubber, Super Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green ja bym się nawet pokusiła o stwierdzenie ze zaczną się unicestwiać na 100% i to w pierwszych dniach.

19 minut temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Bracia Rosjanie po kilku latach odbudują swoje zasoby i będą parli naprzód. 

Skąd taki pomysł? 

Dla mnie ta wojna tez jest dziwna, pod wieloma względami, ale moze nie ma co wnikac, każda wojna jest zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lady Green napisał:

Skąd taki pomysł? 

Z historii i z tego co widzę i czytam, może nawet co słyszę z rozmów z braćmi Ukraińcami / Rosjanami. Gdyby ta wojna miała być dziwna to wiele kwestii byłoby rozwiązanych już dawno. Jeśli myślicie że naród który w Europie stworzył i w porę nie powstrzymał jednego szaleńca (Germanie), który dla pokuty wyrzekł się militaryzacji, nagle odtwarza swoją armię, bardzo nieporadnie tak na marginesie, robi to dla bezpieczeństwa całych bratni narodów Europy to jesteście w samym centrum tej manipulacji władnych tego świata, jesteście trybikami. Wyjdźcie poza schemat i pomyślcie, dlaczego naród niemiecki przestaje być potęga gospodarczą, która wpływała na losy świata poprzez ten pryzmat? A zaczyna lub najważniejszą rzeczą w dyskusji publicznej jest militaryzacja? Na pewno nie robią tego dla bezpieczeństwa państw ościennych, a juz na pewno nie złodziei z Polski 🙂 żadna baza usa nie powstrzyma Putina, gdy usa nie będą chcieli bronić tego skrawka kontynentu który staje przyczółkiem islamistow. Nie mówiąc o tym że za chwilę mogą mieć problemy na Pacyfiku. Nawet jeśli podpisali jakieś porozumienia, papier wszystko przyjmie. Dla mnie ta wojna nie jest dziwna właśnie. Jest 'normalną' wojną w sensie dosłownym. Ma unicestwić jeden naród przez drugi, który się uważa za lepszy. Przecież gdyby to była dziwna wojna to odśrodkowo Rosja by się dawno rozpadła. Oni są tak zmanipulowani, okłamywani,  mają przeświadczenie o swojej wyższości. Mają swój internet jak Chińczycy. Bez lub z bardzo utrudnionym dostępem do www. Książki się o tym pisze, a ja nie mam wiedzy, czasu i ochoty się tu wypowiadać o tym co będzie lub może być jak Polacy zaczną być nastawiani przeciwko innym. Kiedyś te tereny przez kilka wieków były najbardziej tolerancyjne w Europie. Wystarczyła eksterminacja ludności najbardziej wyedukowanej, elity i stworzenie wspólnych wrogów abyśmy się zamknęli na wszystkich. Bo łatwiej zrobić trybikiem osoby które nie lubią myśleć samodzielnie, które łatwo podporządkować. Naprawdę to temat rzeka. Wojna byla i jest i będzie złem. A ta serio nie jest niezwykła, jest najprostsza z wojen. Jak pokażemy jako naród że nie jesteśmy jednością, to będziemy następni. Ja tak to widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green  @Grzechoczący Grzechotnik wojna jak wojna. Każda podobna. Istotny jest cel wojny. Tu nie chodzi o samo zniszczebie. To tylko ideologia sprzedawana żołnierza by mieli za co walczyć. Władek jakby chciał zrównać Ukrainę to by ją już dawno zrównał. Arsenału im nie brak. Wojna to interes i czyjeś chore ciagutki. Putin sam nie rządzi Rosja. Jest tylko narzędziem. Są osoby wyżej postawione które nie są w świetle codziennym. 

Dziwne że ciągle Rosjanie walczą z Ameryka ale nigdy u siebie i nigdy dosłownie przeciwko sobię.. 

Korea, Wietnam, Afganistan, Ukraina.. jak i inne gówna. Gdzie jesnitramni drudzy. Gdzie jedni pomagają jednej stronie tam drudzy sponsoruja druga stronę. 

Interes musi się kręcić a dla USA wojna to jedyny sposób na przetrwanie. Na wojnę zawsze są pieniądze 💰💰💰 a na inne rzeczy brak.. przy czym wojna pochłania takie zasoby że to siebie głowie nie mieści. 

Oni mogą wydawac miliardy bez końca a my nie możemy uprawiać rośliny w szafie 🙂

Świat jest zjebany. Jedyne co dobre to dobrzy ludzie 😉

Więc pokój z wami bracia i siostry. Niech Maria leczy nasze dusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik a jednak są tematy w których się nie zgadzamy, uffff... 😉 no ale tak jak sam piszesz temat rzeka, podejrzewam ze moglibysmy sobie tutaj dewagować do rana, a i tak byśmy nie wyczerpali nawet 1/10 tematu 😉 

Ty chyba specjalnie pewne tematy wyłapujesz, niby gadka szmatka a akta się zapełniają... 😉 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Lady Green napisał:

a jednak są tematy w których się nie zgadzamy, uffff... 😉

Słyszałem jak Ci ten kamień z serca jebną o wykładzinę. Bałaś się już zapewne że zabraknie miejsca jak@Mr.Green zajmie te ściernisko pomiędzy mna a WBB😉 ale spokojnie, Waldek ten od Krysi szuka kupca na pole, zaraz za WBB, więc nie wiem czy rezerwować dla Ciebie? Mielibyśmy tyle czasu na pogadanki typu kto opanował świat i dlaczego nie my 😁 znaczy mielibyśmy jakby WBB nam go dał, boję się że byłby częściej po cukier niż ja😎

 

34 minuty temu, Lady Green napisał:

Ty chyba specjalnie pewne tematy wyłapujesz, niby gadka szmatka a akta się zapełniają... 😉 

Kurwa szafa Lesiaka nie jest bez dna. Ale na szczęście idę do przodu z techniką i idę w stronę dysków zewnętrznych. Jest się czego bać bo mam mocnego sponsora ze wschodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore w ciemno 😊 tylko upewnij się najpierw że garaż duży się zmieści obok domu... Myślisz ze taki 3 stanowiskowy byłby wystarczający? Aaa... no i jakis drugi na auta tez by się przydał... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lady Green napisał:

Myślisz ze taki 3 stanowiskowy byłby wystarczający?

No Waldek z Braciakiem WBB pędzą tam śliwowice co bimbrem miała być. Ale no nie wiem czy aż 3 by weszły, znaczy maluchy to 4😉

 

10 minut temu, Lady Green napisał:

drugi na auta tez by się przydał...

Faktycznie chyba nie zawsze się ze sobą zgadzamy, ja myślałem że Ty do nas bez żadnego bagażu doświadczeń a nie w liczbie mnogiej. Chyba że to przejęzyczenie 😁

@WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik to jak jakiś budynek tam juz jest to nawet jeszcze lepiej. Mr. Green ze swoimi zdolnościami budowlanymi pewnie mi podpowie jak i na co go przerobic...

26 minut temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

ja myślałem że Ty do nas bez żadnego bagażu doświadczeń a nie w liczbie mnogiej

 

No a kto dotrzyma towarzystwa Twojej kobiecie jak my będziemy rozmawiac na tematy egzystencjonalne itp? 🙂

21.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lady Green napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik tak myślę i nie wiem czy powinnam Cię uspokajać czy nie...? 🙂

Ale jakby to miało mieć wpływ na dostępność działki... 

...wiesz ze żartowałam... 😉

Biznes to jest biznes, więc spokojnie😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Ziomek wczoraj chyba za bardzo byłem 'zmęczony' 😉 pojebałem, miałeś z 3 wybrać jedną 😉 biorę za Ciebie trójkę. Więc najwięcej głosów miała 4 (5), 1 (4) no i rzutem na taśmę 3 (4). Numer 6 chronię specjalnie po tydzień wysadzona niż reszta siewek, do tego to tak specjalna. Wydłubałem ją jakiś czas temu podczasz kruszenia do wapka z aurora 20/1. Nie wiem czy to la confidential czy pink kush ale na pewno z aurora. Miałem ich trochę już i lekko byłbym nie swój gdybym miał sobie to przypomnieć 😉 specjalnie chronię bo chciałbym jednak żeby szła na więcej niż jedną pałkę. Może jeszcze dziś uda mi się zmotywować i zrobię foto z wsadzenia siewk do growbagu. Wszystkim oddającym głos dziękuję. Później też napisze co wybraliście. Pozdro

Edytowane przez Grzechoczący Grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lady Green napisał:

następny co po nocach zmęczony nie śpi... 

Wczoraj nie byłem zmęczony jako tako tylko doły wycinałem z innego namiotu i to mnie bardzo umęczyło. Dokładnie to chlorofil, bo prosto z krzaka do wapka a później jak już podsuszyło się w komorze to do naboju i ogień 😉

 

4 godziny temu, Lady Green napisał:

Przesadziłeś już? 

Zależy z czym 😂 jeśli chodzi o 3 siewki to niedawno to się uczyniło 🙂

 

4 godziny temu, Lady Green napisał:

Przyznaj się co zrobiłeś z 5tką... 🧐

Najczęściej jaram lub przybijam 😎

3 godziny temu, Mr.Green napisał:

@Lady Green jAK on łazi non-stop do tego @WBB to i wraca zmęczony 😄 umęczony 😄 wymęczony 😄 zamęczony 😄 przemęczony 😄

Normalnie męczarnie jakieś :smokelots:

Pomyśl, jak już to ściernisko zajmiesz pomiędzy nami, że obok Ciebie też nie przejdę obojętnie. Dont panic😉

2 godziny temu, WBB napisał:

bo grzechotnik też umiaru w niczym nie ma.... żeśmy się dobrali 🙂

Na dobre i złe 😁

To tak. 1 od lewej to chocolope od gnoma, 2 w środku tez od gnoma apple flitter, 3 to big foot od sweet seeds. 

Całość dziś podlałem wodą z fermentem z mango plus proszek pandora poszedł w ruch od mycoterra. 

Reszta kwitnie lub zaczyna nieśmiało, najbardziej się ociąga damka hindu kush. Z klonów raczej nici bo słabe mam warunki obecnie. Ale może się uda, walczę do końca. Pozdro 

IMG_20231212_204916.jpg

IMG_20231212_204926.jpg

IMG_20231212_204954.jpg

IMG_20231212_204937.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...