Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Bio na pół metra vol 2 - Opium, Amnesia, Hindu Kush, Flubber, Super Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB Tobie pewnie chodzi że grasz w zielone, gram gram gram, masz zielone, mam mam mam😉 a poza tym nie chce się czepiać ale 9 to tam nie ma, chyba że wysyłasz jakiś sygnał do jakieś Lady i po 6 następuje 9🤔😁 a zabawa polega na tym że siewki to różne odmiany od różnych producentów, jedna jest specjalna, taka że może nikt nie uwierzyć 😉 ale jest. No i nie mam serca sam wybrać więc niech brać wybierze ze mną. Wsadzam 3 w miejsce wyrwanego rega i pójdą na jedną pale. Z tej specjal czy będzie tu czybw oddzielnym namiocie na pewno biorę klony 😉

@WBB Tobie zaliczam odp 1,3 i 6 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, grolsch3 napisał:

poza tym nie chce się czepiać ale 9 to tam nie ma, chyba że wysyłasz jakiś sygnał do jakieś Lady i po 6 następuje 9

wiedziałem, że od razu szybko mnie rozgryziesz o co mi chodzi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 no jest ta nić porozumienia, nie przeczę... 🙂 I to tez nie jest żaden podryw, po prostu uwielbiam takich ludzi. 🤍 ... także ten, przemyśl jeszcze raz kwestie zmiany decyzji w sprawie mojej decyzji... 😎 ...choć coś czuje że jej zmienisz, jak na rasowego faceta przystało. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 za Ciebie wybieram 6 zamiast 7. Po prostu 7nl siewki nie ma 😉

@Lady Green jak na rasowego faceta przystało zmieniam decyzję jedynie pod wpływem bliskości kobiety, jak zmieniam decyzję pod wpływem kobiety. Odległość taka nas dzieli, że nie ma na to szans więc mogę jedynie zdradzić że źle nie wybrałaś 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, grolsch3 napisał:

więc mogę jedynie zdradzić że źle nie wybrałaś

Domyślałam się właśnie że taki jest powód Twojej decyzji 😉

 

P.s. mam tez swój typ o ktorą konkretnie chodzi ale nie chce się wyrywać przed szereg. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lady Green napisał:

P.s. mam tez swój typ o ktorą konkretnie chodzi ale nie chce się wyrywać przed szereg. 

Napisz proszę a ja się nie odniosę na razie :) będę cierpliwe czekał, może ktoś jeszcze zagłosuje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@grolsch3 mam pytanie po co obcinasz liście tak? Klonom tak się zastanawiam bo już widziałem że tak się robi pytanie po co?👍czysta ciekawość 😎

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, grolsch3 napisał:

Napisz proszę a ja się nie odniosę na razie 🙂 będę cierpliwe czekał, może ktoś jeszcze zagłosuje 😉

Oj takie prośby na odległość nie wiem czy będą na mnie działać... 😎 

No dobra, mnie 2x nie trzeba powtarzac, piąteczka jakoś taką inną energią emanuje... jakby najbardziej kochana... 🤷‍♀️ Ale może to kwestia zdjęcia, jakbym się myliła to weź je tam przestaw jak podrosną żeby nikt nie zauważył. 😉🤫

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green widzę że spodobało Ci się jak ładnie poprosiłem, nawet na odległość zadziałało 🙈

Godzinę temu, Lady Green napisał:

weź je tam przestaw jak podrosną żeby nikt nie zauważył. 😉🤫

Ok ok, ale to tam między nami 😁

1 godzinę temu, Pablo 1988 napisał:

@grolsch3 mam pytanie po co obcinasz liście tak? Klonom tak się zastanawiam bo już widziałem że tak się robi pytanie po co?👍czysta ciekawość 😎

Bez korzenia pobierają wilgotność/wodę przez aparaty szparkowe w liściach. Raz ograniczasz odparowanie, 2 zachęcasz do szybszego puszczenia korzeni aby jak w naturze najlepiej dla roślin, mogły pić z gleby korzeniem. Przynajmniej gdzieś tak kiedyś wyczytałem. A robię tak bo wszyscy tak robią 😁

2 godziny temu, WymiataczMega napisał:

 

Czy jedynka i piątka są w innej ziemi?

W podobnych mieszankach. Każda w trochę innej, bardzo delikatne różnice. Ale każda ma bardzo mało nawozów na start, to jest taki bardzo biedny lightmix jakby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@grolsch3 oki w porządku przyjelem do wiadomości teraz już wiem może kiedyś tez cos spróbować z klonami naszczepek wrazie wu wiem do kogo  pisac Panie gubernatorze 😅😎 yooooo🔥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3 Fajnie patrzeć, jak jesteś zaangażowany, jak wszystkim co tej uprawy dotyczy się bawisz, jak próbujesz wyciągnąć nowe wnioski uczyć się i rozwijać , fajnie widzieć u ciebie to zaangażowanie, ja działam nie w takim, jak ty nakręceniu i fascynacji uprawą, ja opracowałem swoją technikę, jaką jeszcze ulepszam, ale tutaj, jak chodzi o mnie to liczy się efekt , chce maksymalnie zwiększyć produkcje i uzyskać, jak najlepszy produkt końcowy, a ty tutaj grasz, bawisz się tym wszystkim, jak niemowlę grzechotką grzechoczesz i masz ubaw, tu nie chodzi o wynik, a chodzi o przygodę i naukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@grolsch3 Fajnie patrzeć, jak jesteś zaangażowany, jak wszystkim co tej uprawy dotyczy się bawisz, jak próbujesz wyciągnąć nowe wnioski uczyć się i rozwijać , fajnie widzieć u ciebie to zaangażowanie, ja działam nie w takim, jak ty nakręceniu i fascynacji uprawą, ja opracowałem swoją technikę, jaką jeszcze ulepszam, ale tutaj, jak chodzi o mnie to liczy się efekt , chce maksymalnie zwiększyć produkcje i uzyskać, jak najlepszy produkt końcowy, a ty tutaj grasz, bawisz się tym wszystkim, jak niemowlę grzechotką grzechoczesz i masz ubaw, tu nie chodzi o wynik, a chodzi o przygodę i naukę.

Zielony dzięki Ziomek, podsunąłeś mi kolejny fajny pomysł, jakiś czas sie zastanawiałem co tu zmienić 😉 już wiem co i nawet na co. Ale żeby było merytorycznie, uczę się cały czas i bawię, to fakty. Przygodą bym już tego teraz nie nazwał ale częścią mnie 🙂  pozdro

@WBB

10 godzin temu, WBB napisał:

To jest prawdziwy powód dlaczego grolsch3 taki zaangażowany:

 

 

 

Nie dajmy sobie tej wolności zabrać!  Pierwszy raz w życiu zgadzam się z moim idolem z dzieciństwa. To ten co z bratem chciał zajebać księżyc 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...