Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Bio na pół metra vol 2 - Opium, Amnesia, Hindu Kush, Flubber, Super Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo 1988

18 minut temu, Pablo 1988 napisał:

@grolsch3   a te Skarabeuszki  nie chrumkaja korzeni??

jak rozmawiam z konopiami w namiocie to jedynie uskarżają się na dwie rzeczy jeśli chodzi o ich korzenie: zbyt intensywne gilanie(mizianie, smeranie czy tam łaskotanie) bo dużo ich i nie tylko jednego rodzaju. Robaków. A druga rzecz co im się nie podoba, ale tylko na początku, to że muszą rozwijać się wśród kup od dżdżownic. Późnej rozumieją że to świetny nawóz dostępny od zaraz.

Jak zacząłem uprawiac, kupować nawozy, ph metry i co tam jeszcze trzeba mieć na starcie to zwątpiłem. Jak zrozumiałem ile potrzeba czasu na pielęgnację, mieszanie nawozów itp to żona zwątpiła. A że nie chciałem kolejny raz zmieniać jak rękawiczki to musiałem zmienić sposób uprawy. Późnej zacząłem obserwować przyrodę, na stare lata, znaczy na 18 miałem taką rozkminę, że w naturze korzenie nie są podgryzane przez wszystkie te robaki co obecnie mam w namiotach, a na wolności żyje ich więcej. Każda roślina ma korzeń i kazda w moim ogrodzie rośnie i ma się dobrze. Więc zacząłem zagłębiać się w temat i przekładać to na konopie z namiotów swych. Tak w skrócie jestem teraz trochę dalej, wiem już dużo więcej bo chce sobie stworzyć swoją mieszankę, taki swój biotabs. I raczej go już mam, teraz tylko faza wyważenia proporcji 🤷🏻‍♂️ stąd tyle testów. Prawie każdy growbag w moim namiocie /namiotach ma cos innego, różne proporcje starej gleby, kokos i rozluzniacza. Dżdżownice wpuszczam z pryzm żeby każdy growbag miał jednakowe szanse. Tak w skrócie. No trzeba wrzucać jedzenie robakom, jak nie miałyby co jeść to może i te korzenie je zainteresowały, no ale duże te może według mnie

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@grolsch3 stary to dobry wyjadacz jesteś i masz rację trzeba rozmawiać z roślinkami moja Matula mówi że mi odjebalo haha że tam zaglądam ja mowie trudno zycie🙈🙊🙉😎🪴Pozdro

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, grolsch3 napisał:

nie szepnę ani słówka na temat danych osobowych, portretów psychologicznych itp szanownego grona. Więc spokojnie.

 

Wyczuwam podstęp na odległość... 😎 i nie ufam obcym poznanym w internecie 😎 więc nic już spomiędzy mych wierszy nie wyczytasz....

 

20 minut temu, Pablo 1988 napisał:

@grolsch3 stary to dobry wyjadacz jesteś i masz rację trzeba rozmawiać z roślinkami moja Matula mówi że mi odjebalo haha że tam zaglądam ja mowie trudno zycie🙈🙊🙉😎🪴Pozdro

@grolsch3 notuj 🙂

(przepraszam, musiałam)

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Lady Green napisał:

Wyczuwam podstęp na odległość... 😎 i nie ufam obcym poznanym w internecie 😎 więc nic już spomiędzy mych wierszy nie wyczytasz....

A było tak miło 😉 no nic, postaram się wspiąć na wyżyny mych teleptycznych możliwości. Jak to nie pomożew,wezwę na pomoc duchy przodków 😂 oj ciastko się wkręca 😎

38 minut temu, Pablo 1988 napisał:

@grolsch3 stary to dobry wyjadacz jesteś i masz rację trzeba rozmawiać z roślinkami moja Matula mówi że mi odjebalo haha że tam zaglądam ja mowie trudno zycie🙈🙊🙉😎🪴Pozdro

Eee tam Ziomek, nie daje się po prostu wrobić w ten marketing firm konopnych. I nie boję się iść pod prąd. Nie wiem czy we wszystkim mam rację. Ale dwa lata z tym hobby na pewno nie daje mi miana wyjadacza. A co do wieku już dawno ustalone. Żaden stary, tylko młody 18 latek 😉 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 mam wrażenie ze te ciastka z każdym jednym są mocniejsze... albo faktycznie mrożenie jakoś na nie wpływa (gdzieś ktoś tu o tym pisał). Ja jem już tylko w weekendy jak wiem że nie będę musiała nigdzie jechać, w przeciwnym razie nawet po wieeeeelu godzinach mega rozkojarzona jestem a auto mam wrażenie płynie nie jedzie. :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green odnosnie ciastek i prowadzenia...🤣 kilka lat temu upieklem ciasto na maselku. Przyjechal znajomy jaracz, posiedzielismy chwile i dostal 2 kawalki ciasta na wynos. Po namysle zdecydowal sie jednak zjesc kawalek, posiedzial jeszcze chwile i zebral sie do domu. Pech chcial, ze mial okolo 60km do przejechania a w polowie drogi ciasto zaczelo wchodzic🙈 postanowil wiec zjechac z trasy i pojechac do znajomych chwile odpoczac😂 odpoczywal u nich cala noc bo jak mowil, nie mial sily wstac z kanapy i sie napic🙈 Nigdy wiecej nie wzial odemnie zadnych wypiekow🤣🤣 Kanapki do pracy z maselkiem to tez kiepski pomysl😂 przekonalem sie o tym kilka lat temu a najwiekszy problem powstal w momencie wlaczenia sie knura. Zjesc druga kanapke zeby zaspokoic gloda i dojebac sie do konca czy byc glodnym😂 wybralem opcje gloda a druga kanapka pozamiatala mojego wspolpracownika🤣🤣🙈 to byl naprawde ciezki i dlugi dzien w pracy😵💫😵💫

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka moje z pewnością są dużo słabsze ale też dobrze zawieszają czasoprzestrzeń 😉 Robiłam tez ostatnio tort na tym maśle, odważni zjedli po 2 kawałki, większość jakoś odjechała do domu taksówkami ale byli tez tacy co musieli nocować 😅 tez twierdzili że więcej nie zjedzą ale już dzwonią i pytają kiedy znowu cos piekę 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green  ja mam urlop, już mi się skończyły 🙈 ale w różnych sytuacjach się jadło 😉 może nieźle poskładać. Czasami mam wrażenie jakby to było tez zależne od tego jak trawisz danego dnia i co akurat jelita muszę w tym samym czasie przetrawić. Dlatego lubię je jeść na głodnego, dopiero jak wejdą to zjeść cos dla funkcjonowania. Wydaje mi się że lepiej na mnie działa lub efekt placebo 🤷🏻‍♂️@moonka widzę że dobry zawodnik jesteś. Pozdro Ziomeczku🖐️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jadłem ale widzę że warto 😄 jakiś przepis sprawdzony  bym prosił  🙂 ( o stosunkowo mocnym pierdolnięciu ) 💞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Ci powiem że trochę jak lekka faza z grzybów xD aczkolwiek nawet średnia 😄 więc moc i jebniecie gwarantowane 😉

Opisywakem to w fotorelacji 😉 jest w zakończonych.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem period to wrzucę foty. Coraz lepsze kolory wchodzą na popalone opium, amnesia nie jest mi pisana. Poprzednie grow też ją przekarmiłem, matkę obecnej amnesi, no a ta jakaś niemrawa. Ale walczę o nią. Jak się wkurwię to dopiero pobiorę z niej klony i zrobię 3 podejście 😂 elo konopi 💨

IMG_20231124_203049.jpg

IMG_20231124_203043.jpg

IMG_20231124_203037.jpg

IMG_20231124_203013.jpg

IMG_20231124_202947.jpg

IMG_20231124_203006.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...