Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Bio na pół metra vol 2 - Opium, Amnesia, Hindu Kush, Flubber, Super Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, WymiataczMega napisał:

@Mr.Green ... później zajebali Leszka

Nie za bardzo chciałbym wchodzić w polityczne sprawy na tym forum, ale brat go zajebał, ewentualnie sami nadgorliwi. Chuj z nimi, na tym pokładzie było w chuj ducha niewinnych osób.

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiadomo system zjada ludzi nas jebac ten syf kolego@grolsch3 jak tam robaczki zjadły owoce i warzywa czy serwujesz im następna porcję smakołyków?🙈😅😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, grolsch3 napisał:

ale brat go zajebał, ewentualnie sami nadgorliwi

Ruskie ich zajebały. Ale nie będziemy teraz śledztwa tu robić 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrwa, napisałam posta i się skasował

Może to znak zeby sie nie wypowiadac 🙂

W ogole to zawsze powinnam się potrafić zamknąć, ale nie qrwa, nie bylabym sobą gdybym nie wtrąciła wszędzie swoich trzech groszy... (moralniak po wczorajszej imprezie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB mnie się nie trzeba bać, ja nieszkodliwa jestem 🙂 

Odnośnie tematu.... lepiej będzie jak najpierw wytrzeźwieje do końca... 

Może podsumuje to jednym zdaniem... gwiazda dawida i te sprawy, choć to zbyt duże uogólnienie... 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mr.Green napisał:

@Lady Green tak jest !!! Żymianie nie śpią 😉

I marsjanie😉

A teraz wszyscy, bez politykowania możemy jedynie filozofować, jak chcecie jebnać system, żeby nas nie ruchał? 😁 Każdy posiadający id oraz płacący podatki czy chce czy nie jest częścią tego matrixa🤷🏻‍♂️

3 godziny temu, Pablo 1988 napisał:

jak tam robaczki zjadły owoce i warzywa czy serwujesz im następna porcję smakołyków?🙈😅😁

Cały czas smacznie wpierdalają, aż im się uszy trzęsą 😉 za niedługo zaserwuje im nowe smakołyki, kończą te co ostatnio wleciały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, grolsch3 napisał:

Każdy posiadający id oraz płacący podatki czy chce czy nie jest częścią tego matrixa

Zgadzam się, dlatego trzeba nauczyć sie grać w tą gre i żyć na maxa, korzystac ze wszystkiego i cieszyć się tym, jedyne co nas ogranicza to nasza własna głowa/wyobraźnia. Nikt z nas "żywy" z tej gry i tak nie wyjdzie.

2 godziny temu, grolsch3 napisał:

jak chcecie jebnać system, żeby nas nie ruchał?

Ja to na starość rzuce wszystko i wyjade w Bieszczady. 😉 A tak serio, to myślałam kiedys o samowystarczalnej "ekowiosce", ale to trzeba by było coś swojego tworzyć bo te które juz są nie do konca mi odpowiadają, choć moze przez te wszystkie lata coś się w temacie pozmieniało. 🤷‍♀️  ale to tez by nie było 100% poza systemem. 

Ewentualnie możemy próbować uciec za lodowy mur 😉

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 z systemem nie wygrasz bo jest za silny. Jedynym sposobem jest płynąć z nurtem ale z boku. Blisko brzegu 😉 nie wychylać się i kręcić swoje lody na boku 🙂 z systemem trzeba działać a nie mu się przeciwstawiać bo jako jednostki jesteśmy za słabi by móc stawić opór. Dlatego musimy być przebiegli i sprytni 🙂

No i za nic nie wolno ufać systemowi xD chyba że się lubi być dymanym bez mydła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lady Green napisał:

 A tak serio, to myślałam kiedys o samowystarczalnej "ekowiosce"

Trzymam kciuki, bo marzenia trzeba realizować 🙂

 

2 godziny temu, Mr.Green napisał:

Dlatego musimy być przebiegli i sprytni 🙂

Dlatego narodziłem się na nowo. Będę grał swoją melodie, moją grzechotką i będę przebiegły jak wąż 😂 dzięki Tester za zmianę 🖐️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Trzymam kciuki, bo marzenia trzeba realizować 🙂

 

Dlatego narodziłem się na nowo. Będę grał swoją melodie, moją grzechotką i będę przebiegły jak wąż 😂 dzięki Tester za zmianę 🖐️

Cóż to za zmiany 😮

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...