Jump to content

Mr.Green

Elita
 • Content Count

  5,541
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  152

Mr.Green last won the day on February 24

Mr.Green had the most liked content!

Community Reputation

4,243 Doskonała

About Mr.Green

 • Rank
  Sensei konopny
 • Birthday 10/10/1987

Info

 • O mnie

  Być kimś być sobą

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @PogromcaBaobabow a skąd miałoby nie przyjść?
 2. @PogromcaBaobabow @PogromcaBaobabow Na otto grubo przepłacony ten zestaw 🙂
 3. Dołożę swoję 5 groszy i jak reszta rzucę się o teorię że ta jedna potrzebuję więcej wodye. Przy tworzeniu się topów musisz zwiększać ilość dostarczanej wody bo roślina się rozrasta. Jak stoisz z podlewaniem niezmiennie przy 0.5 litra to z pewnością jest to za mało. Ja przy 8L doniczkach wlewam w takiej fazie wzrostu już od jakiegoś czasu około 1.5L tak jak to @WBB napisał. Roślinę musisz uczyć pić i zwiększać dawki. Wtedy nie przelewasz i uczysz się wyczucia w podlewaniu.
 4. @Boczelli to co to za grower co kilka lat mu nie wychodzi xD @Lady Green gratulacje kolejnego ukończonego projektu 😉
 5. @Tibijczyk spróbuj włączyć sam wiatrak wtlaczajacy. Jeżeli wilgotność powietrza poza boxem jest większa to powinna być różnica. Możesz też pokombinować by zaraz ja wlocie powietrza ustawić mokry ręcznik by powietrze wpadające do boxa zabierało ze sobą jak najwięcej wilgotnośći. Dla sadzonki polecam również dać większa butelkę i zrobić szklarnie. Jest to najprostszy sposób by z początku spełniać wymogi co do wilgotności.
 6. @lunatyk44 różne rośliny z tej samej odmiany mogą się różnie zachowywać i wykazywać inne zapotrzebowania na warunki lub żywienie czy podlewanie. Nie ma ona za sucho albo za mokro? Lub nie dmucha na nią wiatrak?
 7. @Resio666 i wybrałeś wesele..? 😄 Rozumiem swoje wesele.. ale siostry ukochanej.. 😄
 8. @Tibijczyk włóż mokry ręcznik. Coś w ten deseń Albo większą butelkę daj i stwórz mini szklarnie.
 9. @moonka spoko luzik 😛 wiadomo że każdy leci swoje świry.. 😛 Ja z tych co się nie znęca nad pannami 😄 No mielenie mielenie.. 😛 zastanawiam się co ma na celu tak na prawdę takie ostre traktowanie rośliny 😛 Czy są jakieś uzasadnienia takich zabiegów czy tu chodzi po prostu o typowa dominację 😄
×
×
 • Create New...