Jump to content

Mr.Green

Elita
 • Content Count

  2,407
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

Mr.Green last won the day on December 5

Mr.Green had the most liked content!

Community Reputation

1,271 Doskonała

Info

 • O mnie

  Być kimś być sobą

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piękny widok I kozacka robota 🙂 Aż sobie sprawdzę te Acapulco Gold jak będę zamawiał od Barneys
 2. @Juras80 nie wiem czy to ma znaczenie czy nie zeby uzywac jednego kompletnego zestawu ale może warto spróbować. Gość od BioTabs opowiada ze jedno to NITRO a drugie Gliceryna. Razem dają nitrogliceryne I topy mają puchnac jak szalone 😉 Może daj większe doniczki ? Indica też daje mniejszy plon jednak.. jednak przy takim sprzęcie I nakładzie pracy to 500 powinno iść od kopa 🙂
 3. @Juras80 Jak Ci pisałem żebyś zapodal kompostowa herbatkę od BioTabsNikt nie chciałeś. Może warto spróbować jednak czegoś innego..?
 4. Lekki biały polot nie powinien stwarzać problemów. Jak będziesz przesadzal to możesz go delikatnie zebrać z góry I zasypać to świeża ziemia. Nie wiem co to za krążki ale najprawdopodobniej to od nich powstał owy "problem" Sadziles już w tych krazkach ?
 5. @Juras80 rzeczywiście mała wyszła 🙂 jak automat 🙂 w boxie wydawała się dużo większa 😛 Ogólnie mała doniczka chyba.. Ile tam jest ? 11 litrów?
 6. @ColderVoid zmiazdzysz A ona odbuduje się grubsza I silniejsza. Nie chodzi by ja zniszczyć totalnie a delikatnie ją zmiekczyc 😉
 7. @Cali jak już pisałem.. planty świetne 😄 Ile tam tych marsow wisi 😮 jak na Marsie 😄
 8. Widzę że szczyt po fimie nie śpi i też chce do slonka 🙂
 9. @PrzeMIX gratulacje zbioru 🙂 az sam bym zapalił tej mimosy 🙂
 10. @Juras80 zajebiście to wygląda 😉 Jednak chyba będzie więcej niż się obawiales 😛
 11. @WBB przesuszyć raz.. Nie ma tragedii ale nie jak ma ciągle sucho. Wtedy rosną słabo i są małe bo nie mają z czego budować zielonej masy. Woda jest niezbędna. Popatrz inne relacje.. to ludzie leja już po 400-500 ml wody w takim stadium 🙂 musisz uczyć pić roślinę I dolna połowa doniczki nie może być przesuszona A zawsze wilgotna.
×
×
 • Create New...