Jump to content

Mr.Green

Elita
 • Content Count

  3,440
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  98

Mr.Green last won the day on September 18

Mr.Green had the most liked content!

Community Reputation

2,122 Doskonała

About Mr.Green

 • Rank
  Sensei konopny
 • Birthday 10/10/1987

Info

 • O mnie

  Być kimś być sobą

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak każdy byku 🙂 @grolsch3 @WBB Nawet jak cała utniesz i zostawisz jedno piętro to one urosną 🙂
 2. @WBB odstęp między węzłami to często zależy jaka odmiana. Jedne rosną ciaśniej inne bardziej rozległe. Do tego genetyka.. zawsze ta genetyka.. @grolsch3 jAK robiłem mainline to np. Nie odnosiłem wrażenia że one nie osiągnęły swój potencjał wzrostu. Nie wiem czy to też się liczy jak przy topingu. Ja ciąłem nad pierwszym odrostem 😛 a i tak miały ponad metr.
 3. @dziurawy może Ty taki dobry grower jesteś ziomuś po prostu 🙂 A nie wlewa on za dużo wody? Bo tak dziwnie wygląda jakby coś przelane było delikatnie..? Lub inaczej.. on dolewa wodę a one jej nie wypijają i on znowu dolewa i tam siedzi woda w środku?
 4. @vego1989 bez stresu 😄 sam mam z tym problem ale opatentowalem sposób by usunąć xD Wystarczy się cofnąć stronę w fotorelacji po czym znów wrócić na obecną stronę. Jak wejdziesz w pole pisania to wyskakuje stara treść i zapytanie czy wyczyścić edytor.. czy coś takiego i cykkk jest czysto 😄 haha Oczywiście że można już ciąć 😉
 5. @dziurawy ciężko stwierdzić po omacku. E czym ziomek sadzi i co.. bo ogólnie ja nie w temacie 😄
 6. @vego1989 Ty bandyto xD @WBB 4 piętra kochany. 5 wyłazi. Jak teraz utniesz stożek wzrostu to w teorii będzie na 8 pałek :)))
 7. @TomWar podeprzyj patykiem do saszlyka 🙂 zaraz złapie pion i łodyga trochę utyje to nabierze stabilności Jeżeli wiatrak dmucha bezpośrednio na sadzonki to weź go ustaw tak by mieszał powietrze nad roślinami a nie dmuchał bezpośrednio w nie. To może być przyczyną ich oklapniecia.
 8. @dziurawy 23° to nie jakiś problem..
 9. Też mam na celowniku prasę od nich. Dobry sprzęt? Ile gram użyłeś palonka?
 10. @vego1989 to wszystko bardziej ForFun i z ciekawości ludzkiej niż dla rzetelnych wyników. Zawszę to jednak jakaś obserwacja i nauka. Czy zauważyłem? Ogólnie to wyrosły mi największe rośliny jakie miałem xD i to w 8L Czy to było dzięki temu? Nie wiem dokładnie bo żeby coś porównać to trzeba to powtarzać. Wrzuciłem 13/11 z ciekawości i z pewnością nie sprawiło to żadnego zawodu. Dlatego w następnym grow będzie większe parcie na porównywanie..
 11. @vego1989 tak. Zdjęcia które wrzuciłem do galerii kilka dni temu to właśnie te panny z pod 13/11 😉 Konopia przełącza się już na kwit gdy noc zaczyna być dłuższa niż 9 godzin Szybciej reagują jednak jak nagle z 18 zrobisz jej 12 🙂 dlatego rośliny często streczuja i szybko rosną na indukcji. W naturze ten proces nie jest tak gwałtowny i jest mniej zauważalny bo jego efekt jest rozciągnięty w czasie 🙂 @vego1989 teraz przy uprawie mam zamiar wypróbować bardziej łagodny system redukcji czasu oświetlenia. Schodzić etapami i z pewnością pozostać na 13/11
×
×
 • Create New...