Jump to content

LiitlebigWeed

Members
 • Content Count

  395
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

132 Doskonała

2 Followers

About LiitlebigWeed

 • Rank
  Zna się na rzeczy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Była herbatka z cbd, lightowa makumba, możliwość przetestowania różnych waporyzatorów. Można było sobie zapalić z vapka wolkano. Największą popularnością cieszyły sie zapisy do kliniki konopnej. było kilka worków 30L z suszem do palenia. Stoisko z percingiem, tatuażami. 1 sprzedawca lamp.pogadanka o konopiach. artystyczne bongosy (ale były tak paskudne, jakby robiły je dzieci albo poważnie ujarani artyści z początkami parkinsona) można było zobaczyć na żywo kolesia z kanału siwy brokuł. Były food tracki z kosmicznymi cenami hamburger ze strusia 40 zł 300ml piwa za 30zł. (poważnie, widziałem wszystkie ceny)
 2. Nie powinno, bo to nie chemia, tylko środek naturalny. dla zabezpieczenia liści najlepiej stosować https://allegro.pl/oferta/biobizz-leaf-coat-spray-500ml-14061969509 w 100% organiczny produkt. Chroni roślinę przed grzybami i chorobami. Został stworzony, aby hamować parowanie. Sprawia, że rośliny są mocniejsze i skutecznie zabezpiecza przed szkodliwymi insektami oraz grzybami. Stosować raz w tygodniu przez całe życie rośliny. Nie trzeba rozcieńczać go w wodzie, jest od razu gotowy do użycia.
 3. LiitlebigWeed

  20240428_133114

  ale baton. lion o smaku cytrynowym
 4. Takiego Krzaka to ja jeszcze nie widziałem
 5. Ja sie wybieram. bilet już kupiłem. https://www.youtube.com/watch?v=VGnIP1V_4Yg
 6. WeedWeek DAYS to największy festiwal konopny w Polsce, który odbędzie się już w maju! Słyszałeś już o największym konopnym festiwalu w Polsce? Jeśli tak – to super, widzimy się wkrótce! Jeśli nie – w dniach 18-19 maja zapraszamy Cię do Sport Areny w Łodzi na najbardziej ekscytujące wydarzenie tego roku! WeedWeek DAYS to połączenie profesjonalnego wydarzenia biznesowo-kulturalnego z zieloną atmosferą charakterystyczną dla branży i wszystkich entuzjastów konopi. Wydarzenie skupia się na czterech głównych elementach: konopiach jako symbol relaksu, sportowych samochodach, dobrej muzyce oraz atmosferze totalnego chillu. To idealne miejsce do spędzania czasu razem z całą twoją ekipą. Wszystko to łączy się w spójną całość, tworząc niepowtarzalne WeedWeek DAYS. https://weedweekdays.pl/ https://www.weedweek.pl/weedweek-days-najwiekszy-polski-festiwal-konopny/ www.youtube.com/watch?v=NTwhWgOrBuw
 7. jak obniżyć wilgotność w słoiku bo nawet jak wsadzę 20 saszetek pochłaniających wilgoć nie schodzi poniżej 56%
 8. jaka powinna byc wilgotność podczas curringu??
 9. wilgotność mam 54% czasem podnosi sie do 60 jak wietrze pokój. wsadziłbym do innej szafy z małą wilgotnością ale z niską cyrkulacją powietrza ale nie wiem czy tak będzie dobrze.
 10. można powiesić kszaczki po scięciu obok lampy gdy drugi kszaczek dochodzi?? myslałem że do suszenia musi byc sucho i temperatura pokojowa z cyrkulacją powietrza.
 11. jak zacząć suszyć jak jedna roslinka już doszła do wycinki a druga jeszcze nie. zwykle susze w boxie. zdejmuje lampę i wkładam suszarkę i ładuje pochłaniacze wilgoci. mam tylko 1 miejsce do wszystkiego. jak albo z czego zrobić suszarkę na 1 roślinkę do czasu jak 2 roślinka dojdzie.??
 12. dużo bedzie tych szyszek, ale jakieś niskie.
 13. jutro. cytrynka ma już mleczne słupki połowa ma juz nawet lekko ciemne łepki. takie powiększenie to max możliwości mojego telefonu. przy większych zoomach ekran robi sie biały albo czarny.
×
×
 • Create New...