Jump to content

sahara

Members
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About sahara

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, dziewczyny ładnie kwitną (półautomaty),jednak znowu pojawił się problem z liśćmi i w żaden sposób ,patrząc na zdjęcia liści z deficytami i nadmiarem danych pierwiastków,nie mogę zdiagnozować przyczyny,nie pasuje mi to do niczego.Dzisiaj badane pH gleby 5,5-5,7. pH wody zawsze w granicach 5,7-6,3.Czy gleba nie jest ciut za kwaśna na fazę kwitnienia ,czy ujdzie ? Ewentualnie podlać ją wodą z dolomitem ? Dziewczyny podlewane preparatem dobrej marki na fazę kwietnia. Co jest nie tak ? Jakby liście były poprzecierane ,ślady w kolorze kremowym.
 2. Już zadawałem pytanie,ale zdjęcie było marnej jakości .Automat ,słupki brązowe ,trichomy nie ,nie umiem stwierdzić czy są już mleczne czy nie. Prawie 80 dni.
 3. @glodek18 Dzięki za odpowiedź
 4. @Andi Muszę mieć do tego lupę ? Na co patrzeć dokładnie?75 dni może być zbyt krótko?
 5. Witam ,automat 75 dzień ,cieniutka ,słaba łodyga ,małe,ale coś tam z topków jest,można już ścinać ?
 6. sahara

  Czyżby pleśń ???

  @Chochlit13 Dziękuję 🙂
 7. sahara

  Czyżby pleśń ???

  @Chochlit13 Dziękuję bardzo ,to mój pierwszy raz,na pewno zdam relację. @Majki Dziękuję za info.
 8. @point.99 Dziękuję za odpowiedź .Naczytałem się o pleśniach,mączniakach i już myślałem ,że to to bo liście na górze przy pąkach poryte jakimś srebrzystym nalotem jakby kroplami rosy ...
 9. Witam,W trakcie kwitnienia ( około 4-5 tydzień,może ciut dłużej),coraz więcej pojawia się brązowawych włosków ,czy to normalne ,czy może to jest pleśń ?
 10. Witam,W trakcie kwitnienia ( około 4-5 tydzień,może ciut dłużej),coraz więcej pojawia się brązowawych włosków ,czy to normalne ,czy może to jest pleśń ?
 11. Dziękuję za pomoc. Dobrze,że jest to forum bo nie wszystkiego można się dowiedzieć z internetu.
 12. A co to są te pręciki w kształcie banana przy łodygach ,to normalne ?
 13. Witam, jestem początkujący i tylko wiem tyle co wyczytam. Coś takiego mi wyrasta z łodyg i pod pąkami,naczytałem się,że to hemafrodyta może być? ,takie kulki jakby .W dwóch roślinkach ,różne odmiany fast version coś takiego ....4 tydzień kwietnia ...
 14. @Chochlit13 Dzięki za odpowiedź .Tak zrobię
×
×
 • Create New...