Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Bio na pół metra vol 2 - Opium, Amnesia, Hindu Kush, Flubber, Super Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, grolsch3 napisał:

Już jestem Lady. Ja pierdole, jak @WBB będzie Was kiedyś zapraszał na flaszkę to w życiu mu nie wierzcie że to wódka. Bimber w czystej postaci. Pije ze szklanek, w sumie nie wiem czy to nie reklama, ale ja przestrzegam. Chłopa bym przepalił, ale przepić go może jedynie @Mr.Green 😉 dawaj stary w to pole pomiędzy mną a tym ochlaptusem. Uratujeszmi wątrobę 😂 pozdro wariaty ♥️

Nie wierzcie mu... to śliwowica była. Jeszcze żaden tyle wyżłopał co ten chłop. Że Ty zacząłeś lać do literatek to musiałem się dostosować, też chciałem twardym być jak Tomme Lee Jones w "Ściaganym".... te naparstki obok to kieliszki były i z tego mieliśmy pić. Kazik kiedyś śpiwał: "wypił litra i stoi, taki to mój podopieczny..." 🙂

K... garaż se zarzygałem jak już polazł. Nie wjebałeś mi się tam gdzieś do rowu bo na chwilę przestałeś mordę drzeć i śpiewać jak wracałeś? 🙂

8 godzin temu, Lady Green napisał:

Ej... powiedzcie mi ze to góry.... 🤍 albo chociaż blisko

Oczywiśćie, że góry... najbliżej Jasna Góra, a później Góra Świętej Anny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, WBB napisał:

Oczywiśćie, że góry... najbliżej Jasna Góra, a później Góra Świętej Anny 🙂

To faktycznie sąsiad 🖐️

5 godzin temu, WBB napisał:

K... garaż se zarzygałem jak już polazł. Nie wjebałeś mi się tam gdzieś do rowu bo na chwilę przestałeś mordę drzeć i śpiewać jak wracałeś? 🙂

I dobrze Ci tak za te kłamstwa na temat trunków. Śpiewać przestałem dopiero jak żona mnie miotłą pierdolneła że dzieci obudzę. Głupia była jak już 7 była i kogut piał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB też jej to mówiłem, ale wróciłem nucąc coś w stylu : Lady Lady ach nie moja Lady, ile by Cię nie było... No i wtedy mi zajebała. Ja już tego nie pamiętam, nie wypieram się nie potwierdzam. Nie wiem czy zazdrosna czy chuj wie w sumie. Wiesz jak to z tymi kobietami jest. Raz posmerasz powie że łaskota i żebym przestał, a raz powie mocniej drap bo sąsiad robi to lepiej 🤷🏻‍♂️ nie wiem, nie rozumiem. Powiem że lubię jej krągłości to od razu że przytyłam i foch i ahy jak te sąsiady potrafią prawic komplementy a ja chyba tylko z roślinami potrafię rozmawiać 😂 kurwa tak się wkurwiłem że trzeba się napić 😉

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB musisz częściej te lufy jarać bo widzę masz prorocze myśli. Może kiedyś faktycznie będzie sposobność. W lepszych czasach albo jak mi się odwidzi ukrywanie 😉 a teraz pozwól Ziomeczku że zakończę spektakl wynaturzen i mając godzinę na edycję postów trochę zmyle psy tropiace 😉😂

A i jak tam chcesz ale proponuję to samo z edycja 😉

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę indukcyjnych kolorów. Rośliny rozpędzaj się do góry, dwa hindu kush na razie nie określiły się. Małe growbagi na pierwszym planie to opium, ten z tyłu to amnesia. W dużym bagu te wyższe to klony czyli flubber i super skunk. Antagonistyczna mieszanka raczej poprawiła stan wiatraków, usunąłem te najbardziej popalone, zobaczymy czy zaczną wychodzi na nowych wzrostach. Elo konopni🙂

IMG_20231129_235303_edit_2043113073604372.jpg

IMG_20231129_235344.jpg

IMG_20231129_235438.jpg

IMG_20231129_235408.jpg

IMG_20231129_235359.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green 100% że to jajka 😉 jak pocieram łodygę to uwielbiam ten zapach, nie panów, a kush. Bardzo fajnie zareagowała na cięcie i gięcie, łodyga solidniejsza niz w klonach. Jak uda się ukorzenić i będzie z niego płodny pyłek ( a jak ukorzenie to widać w nim że to dobry gen) to aż nie mogę się doczekać pestek z niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrwany męski hindu kush, klony pobrane. Następuje zwolnienie blokady maszyny losującej. Od 1 do 6, przy czym 1 to z góry a 6 to prawa z dołu. Losowanie potrwa do niedzieli, w następnym tygodniu wsadzam 3 z największą ilością głosów. Wybieramy siewki, które pójdą od razu na indukcję po wsadzeniu. Każdy kto chce zagłosować może wybrać maksymalnie 3 numerki 😉 a odcinek nazwałem tytułem jednego z kawałków, to co te rośliny bardzo lubią. A jeden z wersów idzie tak: ' ja w różowym swetrze nadal będę mężczyzna, a pizda w złotej kecie nadal jest pizdą' Dobranoc. Buziaki 

P. S. 

Można obserwować jak pięknie czyszczą korzeń robaki. Antagonistyczna super mieszanka robi robotę i coraz lepiej wyglądają klony opium i amnesi. 

IMG_20231206_235120.jpg

IMG_20231207_004748.jpg

IMG_20231206_234932.jpg

IMG_20231206_235037.jpg

IMG_20231206_235015.jpg

IMG_20231206_234609.jpg

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...