Jump to content

Growerseed

Members
 • Content Count

  388
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

233 Doskonała

2 Followers

About Growerseed

Recent Profile Visitors

874 profile views
 1. i jak wrażenia? warte to swojej ceny?
 2. @Pablo 1988 Po coś ta ziemia została stworzona jedynie każą przepłukać. Lubie kombinować.
 3. mój plan teraz taki przesadzić do większych doniczniek 7 - 9L ale użyć ziemi batmix z nawozem bat guano czyli gówno nietoperza i przytrzymać z tydzień na wegu potem przełączyć pytanie czy w trakcie tego tygodnia nie przenawozi mi fosfor i bedzie hujnia. NPK (3-15-4) tej ziemi widać fosfory ma w huj i ciekawe czy to mi nie zaburzy równowagi fosfor > potas.
 4. @Pablo 1988 było lekkie LST, zastaniaw się czy nie ciachać szczytów ale zobacze niech sobie tak rośnie narazie
 5. [11.12.2023 DZIEŃ 23] trochę w sałate zbite ale już się staram podnosić wyżej lampe, i tak odbiją na kwitnieniu
 6. Nie wiem czy to by było przez PK, GS ma stosunek 9/10 ja lałem podobne ilości PK 13/14 ale przy GSie odradzają lać royal sugar więc może w tym też problem ale nie wiem co to jest ten royal i co ma w sobie więc może się myle.i pH mogło by być faktycznie wyższe.
 7. @WymiataczMega dobrze wiedzieć na przyszłość ale jutro podleje je to dodam do wody. Naszczeście nic poważnego zaraz sytuacja będzie opanowana.
 8. [05.12.2023 DZIEŃ 20] Już są po glebowaniu. A teraz wam coś pokaże, mam nadzieje że bedzie widać takie małe żółte kropeczki są na kilku liściach ale tylko jednej roślinie. 2 rośliny dostały dawkę CalMag 1,2ml/L a ta jedna nie... podejrzewam że też mam za nisko lampę kiedyś mialem 100w teraz 135w i jednak trza brać poprawki a ja je ustawiałem na oko. no ale innym nic się nie stało po takiej dawce CalMag. Producent sugeruje dawke 0,5 , 0,8 ale większe dawki nie zastanowią przy biobizz problemu i lepiej wlać więcej niż mniej bo ten magnez nie powinien mieć azotu. W dalszej części powiem jakie mam ostateczne plany co do tych roślin.
 9. @WBB z GS to ostrożnie to są jak sterydy a nawozy jest jak micha , możesz zwiększyć miche ale ze sterydami na spokojnie, tam chyba właśnie są jakieś chyba hormony roślinne i inne wynalazki. raz dałem 2ml i wydawało mi się że lekko popaliło ale to był środek kwitnienia może na koniec 2ml byłoby dobre. Producent natomiast zaleca cały czas po 1ml.
 10. kurwa ale odjebałem teraz... miejmy nadzieje że zdąże nawrócić w dobrą stronę.. Światło było ustawione na 12h a ja się nie skapłem. Dopiero dzisiaj mnie naszło że coś kurwa jest nie tak. Teoretycznie jeszcze nie zaczyna kwitnąć bo dopiero idzie 3 tydzień ale już mogła sobie gdzieś zakodować że światło było 12.
 11. @Mr.Green ciekawe czy taki napowietrzacz do akwarium by się sprawdził oczywiście na mniejszą powierzchnię niż wiadro. Bo widziałem że to tanie.
 12. Jak dla mnie niedługo LST będzie można robić 4 pięterka już niedługo będą Gdzieś pod koniec tygodnia zrobię chyba
×
×
 • Create New...