Jump to content

Cykacz

Members
 • Content Count

  183
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

178 Doskonała

About Cykacz

 • Rank
  Coś tam wie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pany niedługo będzie kosa 2 gorilka glue i z racji tego że teraz mamy afryke za oknem i w domu zastanawiam się czy są jakieś inne sposoby na wysuszenie tematu? bo w tej temperaturze nie ma chuja aby to schło tradycyjnie bo po tygodniu będzie siano ;x a szkoda mi w chuj tematu, potrzebuje jakiś pomysłów, ewentualnie jak znacie to inne sposoby suszenia czy water curring w takim wypadku się sprawdzi?
 2. 73 dzień już mnie chuj strzela bo bym zajaral ten w najlepszym stanie ma bardzo ładny fioletowy kolor.
 3. według mnie to nie ma opcji aby to klepało na zadowalającym poziomie 😜 ja mam 72 dniowe gorilki i się zaczynam kurwa martwić czy to będzie klepać. po skosztowaniu sampelka z mikrofali ale suszy się druga połowa tradycyjnie i zobaczymy.
 4. 70 dzień gorilla glue auto od Barneys planowałem potrzymać je do 80 dnia ale w tym momencie chyba dwie najładniejsze przytrzymaj do 90 a te w rogu po prawej zetnę w 80 dniu bo mi się jarać chce ;D czy nie ma sensu i lepiej je trzymać ile się da ? Od 2 podlań leje wode, widać jeszcze sporo białych pistrilli w niektórych miejscach na mniejszych topkach. Zbliżenia są szczytów po drodze miały przygodę bo popalilem je nawozami
 5. Jak widzę tego fioletowego skurwysynka to aż mi się zachciało na przyszły rok pobiegać jak beduin po pustyni z wiadrami wody ;D na fotach aż w czerń wchodzi.
 6. Kupiłem suszarkę do ziół tylko nie myślałem że to będzie tak wielkie, ledwo do drugiego boxa wsadziłem ;D odnośnie drugiego boxa to ma wymiary 180x60x60 mysle czy nie przeniesc się tam z uprawa ale jeszcze przez pare miesięcy nie mam możliwości zmiany lampy czy aktualny vipar p600 to jest sens tam wrzucac czy będzie o wiele za mało światła ? W tym boxie który mam teraz planty trochę malo miejsca. Dzień 70 ładnie pachnie i ładnie idą, mam wrażenie że one jeszcze puchną, i teraz mam dylemat planowałem ciąć w okolicy 80 dnia ale chyba najgorzej wyglądająca wtedy zetnę (ta w prawym rogu) a resztę mysle jeszcze zostawić co o tym myślicie ?
 7. ja swojego vipar spectre 600p na początku mam jakoś 30-40 cm nad szczytami 20-30% mocy
 8. Biorąc pod uwagę że mam takie samo PH i wiem z czego to wynika już mam podejrzenie skąd jesteś xD a tak serio to kup od biobiza za pare zł nawet PH down, tylko tego się leje kilka kropel na litr wody. Przy takim samym ph ja leje poniżej 0,5 do miarki i zostaje jeszcze tego sporo to żebyś miał świadomość, musisz obczaić sobie to jeżeli się na ph down zdecydujesz.
 9. Generalnie na vegu nie potrzebują tyle światła ile potem gdy zaczyna kwitnąć ja na vegu trzymałem do 50% i automaty mają 60 centymetrów a poprzedni sezon lsd miał 78 gdy już zakotwiły.
 10. W takim wypadku masz odpowiedź dlaczego wyglądają jak wyglądają lampa za nisko ja mając 100 watową na trzymam na poziomie 30% bo mam regulacje w tej lampie. i na wysokośći około 40 cm.
 11. Czyli czekaj miałeś lampę 300watową na wysokośći 30 cm od roślin tak?
 12. ustawiona na jaką moc?
 13. A nie trzymałeś za nisko lampy i dlatego ci się takie małe porobiły? Moje 30 dniowe w mniejszym boxie miały około 50 cm.
×
×
 • Create New...