Jump to content

WielebnyMerry

Members
 • Content Count

  510
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Dobra

About WielebnyMerry

 • Rank
  Średnio zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Farmerka Zdjęcia tego nie oddają ale gdybym je puści miały by po około 70cm wysokości, jedną niestety wygląda tak nie inaczej bo nie wiedziałem co z nią zrobić. Brak mi czasu na opiekę nad roślinami robię co mogę ale czasem padam na twarz po 14h pracy
 2. @Edi800 @zielonyjamajczyk u mnie pewnie cienkie łodygi bo słaby mieszak, jeśli jest szansa że się poprawia to zamontuje jeszcze 2 takie jak mam czyli po jednym na krzak. U mnie po mału wilgotność spada, nie podlewam w boksie tylko na zewnątrz i odczekuje około 30 minut na to żeby woda po podlaniu obciekła i spowrotem je do boska .
 3. @Farmerka może są cienkie dlatego że nawiewu mało. Taka ciekawostka dla wszystkich, i pewnie kolejny powód że są takie a nie inne, rośliny nie mają wentylatora wyciągającego! @Zielone krainy liczę na lepszy rezultat jak z pierwszego grow. Co ważne to to że swoje i o wiele lepiej smakuje moze nizeli kupne
 4. No fakt czas uciekł a ja żadnego UP nie zrobiłem wiec na życzenie @Farmerka jest UP 9 dzień flo Na razie efektów nie ma dla przełączania na FLO, T-P raczej wyszedł patrząc na nieogarniecie, sprzętu i spontan wszystko w trybie JUŻ. Nie doborów nie zauważyłem i wygląda to 1000% lepiej niż pierwszy grow, ale wszystko przede mną. Podlewam panny co 2 dzień z uwagi na dosyć wysoki poziom wilgoci aż 57% a i nie są aż zbyt suche żeby he podlewać ale po 0,9l dostają co dzień. W skład wchodzą TOP MAX, BIO-BLOOM, RHIZOTONIC ORAZ 5ml na 5L wody nawozu z bananów. Dostają pełne dawki 4ml na L. Jedna jutro wyruwnam czyli będzie mała LST Braki miejsca w boksie na T-P na ta metoda lepszy niż podłużny ale wąski i myślę jeden krzak da tyle co 3. Na tym od T-P mam 21 szczytów co wiadomo że trzeba dobrze karmić i dla tego będę wlatywal z opryskami 2-3razy dziennie
 5. @Farmerka nie ma co na razie, ale wrzucę później kilka fotek 😘
 6. Dla mnie blacha sprawa, uwierz @Przemol8521 że miałem też takie liście i wolałem TO i... żyją! Ale stan tych liści może być właśnie jak już wspomniano od podsychania lub za blisko masz hps od roślin, są młode wiec daj im dystansomolo 40-50cm i poczekaj 2 dni. Polecam zainwestować w Rhizotonic odczuwasz szybko różnicę!
 7. @Bimbrownik żebyś wiedział że ciekawe, widać po liściach że różne geny. Ogółem chyba w mix-y zacznę inwestować dobra sprawa, loteriada. Co do T-P jeśli wyjdzie w mojej ocenie na 6/10 to kupuje pełen zestaw do tego treningu, chyba że wcześniej coś sklepie bo to było robione na szybko.
 8. @Groovebusters zobaczymy za tydzień bo od jutra liczone jest 12/12 czyli dla zaczynam. @Bimbrownik Do czego mnie ta info o sweter seeds?
 9. Jednak będzie jedną tylko na treningu T-P z uwagi na to że mogłem uszkodzić korzenie na tyle że nic z tego nie będzie. Mam do was prośbę poza lst jaki trening można zrobić żeby roślinę sprowadzić do parteru albo chociaż o 10cm
 10. 41 dni wega?!! WTF? Od jutro lecimy na 12/12, w ewentułalnosci wyszło że z 5 zostały 3 jedną niestety najmłodsza poszła 😪. Kwestia pozostałych wygląda następująco jedną lst, i 2 daje na T-P. Jutro montuje sprzęt, potrzebny dociąć styropian na docisniecie ziemi żeby się nie rozsypała. Jutro wrzucam fotki. Cholera miał być weg 30 dni!
 11. Ale las!!!!!!😘 jedną chyba wyjebie bo szkoda miejsca coś jej nie poszło za zycia, w tym tygodniu zademonstruje sposób własnej roboty na trening T-P Tym razem lst mi nie wyszło ale dało obficie odrostów z czego jestem zadowolony, i w ten sposób koniec naginania. Nie wiem tylko co zrób ić z jedną zdjecie3, rośnie sobie tak jak wybranie do TP, a muszę ja do parteru jakoś sprowadzić!
×
×
 • Create New...