Jump to content

WielebnyMerry

Members
 • Content Count

  750
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

106 Bardzo dobra

About WielebnyMerry

 • Rank
  Dużo wie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W dniu 21 otrzymały pierwszą dawkę fishMix w dawce 1/2 na litr zalecanej
 2. @Dobry_Człowiek! może i u mnie tak będzie, oby. Co by nie było, ile nie dadzą cieszę się swoim. Tym bardziej że już się wcześniejsze skonsumowało.
 3. @Dobry_Człowiek! Jednej się nie opłaca trzymać, a co ma byc to będzie,weg znow wydłużony. Najlepsze to że są małe ale korzenie mocno rozbudowane.
 4. @Dobry_Człowiek! Coś z nich jednak będzie. Dzień 19 WEG
 5. Najniższa w nocy 21,5 najwyższa 24 W dzień najniższa 24 najwyższa 29
 6. Temperatura stała, jutro zrobię wyciąg bo już się ciepło zrobiło, w sumie też godzinę po włączeniu się światła zrobiłem zdjęcia wiec około 4stC pójdzie w górę ale nie spada poniżej 21,5st, sprawdzałem to kilka razy o różnych porach. Masz pomysł @Dobry_Człowiek! ? Trzymać i tak je będę bo nic nie mam do stracenia, na auto też za późno.
 7. Dalej stoją w miejscu, chyba jakaś powtórka z pierwszej FR Zdjęcie zrobione po podlaniu
 8. Odslaniaj jak najbardziej odrosty liście dokonaj do gleby ale nie samej, i odrosty również. Masz jeszcze z tydzień na trening i później już trzeba ostry odpuscic
 9. @Dobry_Człowiek! tak właśnie robię, doniczki ważą tyle co nic przed podlaniem. Więc sam już nie wiem co robić. Dziś jeszcze ich nie podlewalem, ale ważne że quick będzie o ile nic się nie wydarzy, niby będzie purpurowy Chyba trochę im lepiej. Quick się ładnie rozwija, ale trochę się w pc wyciągnął. Przy następnej FR trafia od razu do docelowych doniczka i boksa bez kombinacji QuickKush
 10. No dobra @Dobry_Człowiek! posłucham się Ciebie zrobię jej susze na 2 dni i zobaczę co w poniedziałek wieczorem będzie.
 11. Trochę nie możliwe, bo te 50ml to nawet nie przelatuje dziurami wiec wg. Mnie przelanie odpada.
 12. @Dobry_Człowiek! zdjęcia robione zaraz po podlaniu, podlewam około 50ml wody z Rhizotonic połowę zalecanej dawki. Bardziej bym powiedział że to szok przez wysoką temperaturę jaką miały około 2h w pc boxsie ale to było na samym początku, a quick kush idzie elegancko, buduje piętro i zero braków jak na razie.
 13. Z tych 2 PANIENEK chyba nic nie będzie jedyny ratunek to automaty zamówić żeby dogonił sezona! Można rzec że nic się nie rozwijają, na razie jeszcze je zostawiam, ale czuje że w poczekalnym boksie mi pokazały za duży stres chyba tam miały. Może ktoś z was wie więcej czy ssie je uratuje?
 14. @Totoro albo tak jak mówi kolega co jakiś czas wiatrak niech się włącza na przetoczenie powietrza, albo tak jak ja dogrzewaj świeczką1😆
×
×
 • Create New...