Skocz do zawartości
mateo

Frost Gorilla XXL

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam 1 fotorelacje ale 2 uprawę nasiona Frost Gorilla XXL sezonowe .

 

 

Dzień pierwszy 3h moczenia i na ręcznik papierowy następnie pod przykrycie i do ciemni

17008481032575905018737774256308.jpg

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze tygodnie w samoróbkę bo 5x5 namiot zajęty plus mam małą Lampe z Ali która testowałem i dała radę na początku nie potrzebują dużo po ok 4,5 tygodniach zwolni się namiot  a więc

Namiot Hydro mars 5x5

będą pod lampa spider farmera se 7000

Namiot 5x5

Wyciąg spider farmer 6 cali 

Do tego  wentylatory mieszajace

Nawozy mineralne plagrona 

Plagron grow

Plagron bloom

Plagron power roots

Plagron sugar royal

Plagron cal mag

Plagron power buds

Plagron green sensation

I do tego mono tracę mix  na uzupełnienie 

cel doprowadzić uprawę i zrozumieć potrzeby rośliny aż w końcu będę w stanie sam doprowadzić uprawę od początku do końca. To są początki i liczę że będziecie wyrozumiali😅

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB 1 uprawa też w tych rozmiarach (fotki w galerii )plus dużo błędów, zamówiłem sprzęt w trakcie , próbowałem poprawiać w trakcie i zmieniałem dużo  rzeczy teraz już mam wszystko prawie😉.Robię to też dla siebie żebym miał do analiz albo grubo albo wcale presją mnie motywuje 🤞🤞🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 od poczatku

Spr jestem ponad miesiac

😅

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 3h moczę zazwyczaj są już pod wodą i później na ręczniki i ten kieliszek wody wystarcza.W piątek ok 19 w sobotę rano były już małe ale zawsze daje troszkę większa ale tym razem szybko urosły sfm się zdziwiłem no i dziś rano do ziemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego wczoraj wsadziłem do ziemi, dziś widziałem że jutro raczej będzie na wierzchu. Będę miał różnice około tygodnia i do Togo gorilla potrzebuje wg. Producenta na auto 75 dni od kiełka, ale to też w optymalnych warunkach pewnie podawane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza już jest oby jutro reszta sadzonki trafia pod sf 4000 i do home box miałem sprzedać ale wykorzystam go dla siebie tylko na sadzonki

17010253062335329396520982209036.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 1

17010583618743939881600600611711.jpg

Roślinki już ponad ziemią lampa sf 4000  70cm nad roślinami ,moc 10% , pH wody 6-6.2 czas świecenia 19h

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest ok bo za długo była pod ręcznikiem teraz dostały światła i są już ładne zielone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...