Skocz do zawartości
mateo

Frost Gorilla XXL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie później ładnie łodyga zarasta i jest tak jak by go nigdy nie bylo

Jak odrosty będą grubsze to zarasta ladnie

Żeby nie ciąć tylko zaraz nad bo łatwo później odłamać szczyt wiem to od siebie🫣😅 dla tego od 0,5 do 1cm jest ok

Najlepiej 1cm i będzie na 100 git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem nie wiem o co chodzi wszystkie mają po 3 4 odrosty na piętrze dziwne 2 ok ale no po 4???

I tak myślę bo usuwam odrosty mogłem zostawić i zrobić trening na nich był bym do przodu i to dużo a teraz już za późno 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jak masz odrosty normalnie, co piętro lisci 2 u mnie były 4albo 3. I mogłem w sumie zostawić tak teraz myślę  i je rozgałęziać ale już usunąłem wszystko i to był mój błąd ciekawe co by wyszło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@mateo ladnie ogolone,rozłożone niech rosną zdrowe pozdro 😎😎

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tydzień 5

17041303402381668382971536439809.jpg

Roślinki ładnie się krzacza ok 3 tygodnie i ida do dużego namiotu dostają po 500ml nawozy jak ostatnio pełne dawki na grow i roots ,w tym tygodniu zaczynam podlewanie dawka aż do wypływu wody dołem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu przesadzałem na razie jest ok mają jeszcze jedna przesiadkę na 25l donice

@Udyr dokladnie12 grudnia dałem je do 5l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tydzień 6

Trochę nie za bardzo miałem czas zajmować się roślinkami ale niewiele się działo cały tydzień tylko podlewanie i wiązanie szczytów, dawki nawozu jak ostatnio 1m/l ale następne podlanie 2ml/l ,lampa SF4000 ok 30 do 40 cm 40%  doniczki ostatni tydzień spędzają w 5l trochę będzie mi kolidowała przesiadka na 25l w piątek będzie kolejny fryzjer żeby nie przesadzać i ścinać szczytów w 1 dzień 

A i tradycyjnie usłyszałem trzask jednej z gałęzi🫣😅ale wszystko jest ok 👍😮💨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi i tak nie zależy bo Vega będę prowadził aż będzie pełny namiot będą potrzebować więcej to przetrzymam jak będą szybciej to kosa wcześniej proste bez cisnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...