Jump to content

Udyr

Elita
 • Content Count

  3,093
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  58

Udyr last won the day on December 2

Udyr had the most liked content!

Community Reputation

1,346 Doskonała

About Udyr

Info

 • O mnie
  Pstryk !

Recent Profile Visitors

3,228 profile views
 1. @MRX np coś w tym stylu. Fral SPOT COOLER FSC 03 (10m2), można wiadomo mniejszy znaleźć.
 2. @MRX może jestem czepialski ale masz tam 5,76 m2 🙂 Jak duży klimatyzator szykujesz do tego ? Do zamkniętego obiegu lepsze jest combo osuszacz/nawilżacz. Na dodatek wiele modeli korzysta z wody którą sama ściąga z otoczenia, co by się przekładało na rzadsze uzupełnianie.
 3. Ja mam hysure 72w. Tylko taki pod sufitem namiotu mi się mieści.
 4. @kora03 kolor jest w porządku, nie ma co się przejmować.
 5. @kora03 sprawdź pod liściem czy nic nie pełza i zdjęcie dodaj w normalnym świetle. Przy żółtym widmie koloru liści nie widać dobrze.
 6. @BaltazaRrr nie ten typ, potrzebujesz LED SMD. Świecąca w dół. O taką.
 7. @Dumel89 przed użyciem przeczytaj jaki okres karencji jest wymagany przed bezpiecznym spożywaniem czegokolwiek po oprysku. O płuca bym się bał trochę. Niektóre owadobójcze są szkodliwe nawet do miesiąca.
 8. @Lapeno nie susz w tak ekspresowym czasie, tyle czekania i doglądania roślin i cały wysiłek przez suszenie może pójść się za przeproszeniem je..ć. 20'c i 50-60% wilgotności i daj im nawet 9-14 dni. Nie chcesz palić raczej czegoś co smakuje jak siano. Po 5 dniach to można pierwszą kontrolę przeprowadzić a nie kończyć suszenie ✌️
 9. @WBB tak takie coś. Kuźwa 122 zł za taki kawałek grzejnika 😄
 10. @WBB wstaw sobie tubę grzewczą i ustaw na noc roślin żeby się odpalała. Spadki temperatur od 10 stopni między dniem a nocą mogą sporo namieszać.
 11. @Mr.Green oznaka zdrowia przy podaniu mocniejszego światła. Jeśli zaczną się szybko wybarwiać to będzie oznaczać stres świetlny.
 12. @3stu Wpisz w google 35w ledam. Napewno będzie .
×
×
 • Create New...