Jump to content

Udyr

Elita
 • Content Count

  3,718
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  80

Udyr last won the day on June 11

Udyr had the most liked content!

Community Reputation

2,110 Doskonała

About Udyr

 • Rank
  COWABUNGA !

Info

 • O mnie
  Pstryk !

Recent Profile Visitors

5,065 profile views
 1. 20/11/25 Prawie półmetek, kolejna porcja prochów dorzucona bo coś z dołu zaczęły z liści podjadać. Za niski jest ten namiot na puszczanie roślin bez treningu, straszny nieład jest 🫣 Powoli sobie nabierają masy, Exodus Cheese kwitnie o wiele wolniej. W ostatnich dniach temperatura wzrastała do 34 stopni i zaczęły pić po litrze dziennie. Życie sobie hula dalej , dżdżownice przerabiają avocado i inne odpadki. W wegowniku coś powoli sobie rośnie, młode zaraz stracą głowy. Klony muszę przesadzić bo widać że już im brakuje jedzenia, widocznie korzeń się wytworzył. Dzisiaj będę przerabiać komodę jednodrzwiową żeby mieć namiot na dole a wegownik na półce nad nim. Będzie łatwy dostęp, a rosnąc będą jeszcze conajmniej 40 dni :)
 2. @cejerowski21 jak masz zamiar za 2-3 tyg kosić to lej samą wodę. Ta na 3 zdjęciu ma aż za dużo żarcia.
 3. @Tatito moim zdaniem mogłeś jeszcze z 2tyg potrzymać. Dużo białych pistili jeszcze widać, mogła przybrać masy jeszcze . Ale to Twój cyrk i Twoje małpy 🙂
 4. @Lady Green bardziej to dla bakterii w glebie, rośliny korzystają z tego ze szybko się ładnie rozkłada na łatwo dostępne minerały. Zwykłe pudełka ze sklepu, ale w tych drogich z growshopów jest właściwie to samo 😄
 5. 20/11/18 Dostały żarełko 5 dni temu w postaci wermikompost 60ml, 30ml krew/kości/mączka rybna, wodorosty z minerałami. Exodus cheese po prawej ma dżdżownice i inne żyjątka i trochę końcówki przypaliło. Forbidden Fruit przełyka wszystko jak należy. Leci tylko woda zbita z ~8ph na okolice 6.5ph Żarełko Lampa dźwignięta jak najwyżej się da, niektóre szczyty dotykały już ledów. Nie wracam już do płynnych nawozów, proszki są bardzo wygodne i rośliny wyglądają jak należy. Chociaż łamane były wielokrotnie. Forbidden Fruit Exodus Cheese Wegownik/klonownik, dzień 7 dla siewek. Klony jeszcze żyją 😄 I życko w glebie podjadające sobie gruszkę. Te białe kropki to roztocza w ilościach hurtowych. Dżdżownice widziałem tylko podczas nocy roślin i to dosłownie na kilka sekund. Po 3 użyciu kokosu bardziej przypomina on zwykłą dobrze przegryzioną ziemię.
 6. Roztocza i nicienie sobie szaleją 🙂
 7. @Adi_ejol coś by było trzeba dokupić pewnie. Bo nie wiem czy w startexie czy bactrexie będzie coś przydatnego na teraz.
 8. @Adi_ejol braki magnezu powoli na ostatniej focie widać.
 9. @Lolamator zmniejsz trochę moc na tej spawarce albo dźwignij lampę do góry jak masz miejsce. Wykręca je od nadmiaru światła, zaraz mocne niedobory wejdą przez to .
 10. @Adi_ejol Nie przeszkadzaj im wycinaniem w indukcji. Jak już zakwitną to usuniesz co potrzeba.
 11. 20/11/11 Wzrost się zatrzymał, teraz niech sobie puchną. Czasem jeszcze trzeba coś połamać ale już jest wszystko na dobrej drodze. Może będą fajne pałki. Dziś poleci topdressing po 2 łyżki stołowe 4-4-4/ 2-8-4 i 60ml wermikompostu na głowę. Za chwilę nastąpi zmiana żarcia bo obecne proszki się kończą ✌️ Pobralem klony z Exodus cheese, siedzą razem z już nie dostępnymi Grape Jam i Chocolate Mint OG od Gnomesgarden. Mała szafeczka zdaje egzamin jako wegownik. 🙂
 12. @TheNotoriousOfWeed nie mam bladego pojęcia. Nie utrzymuje kontaktów na PW tutaj. Czasem zwyczajnie ludzie znikają z różnych powodów.
 13. @Tibijczyk 2-3 tyg mocnego wzrostu po przełączeniu można oczekiwać. U mnie po 20 dniach wega wystrzeliły na ponad metr do góry po przełączeniu.
 14. @Boczelli Jak padną to padną , nie ma co się rozczulać 😄
 15. @WBB jak dobrze ściśniesz to włókna robią się luźne i jest mniejsze prawdopodobieństwo pęknięcia. Ale nie zawsze jest 100% sukces i tak .
×
×
 • Create New...