Jump to content

Udyr

Elita
 • Content Count

  2,559
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

Udyr last won the day on August 2

Udyr had the most liked content!

Community Reputation

1,015 Doskonała

About Udyr

 • Rank
  COWABUNGA !

Info

 • O mnie
  Pstryk !

Recent Profile Visitors

2,577 profile views
 1. @Dumel89 sugerowałbym ją przesadzić niedługo. Dobrze rośnie i zaraz zabraknie miejsca na korzenie.
 2. @Pixel szukają nowego miejsca na korzenie. Nic złego. Okryć możesz wierzch keramzytem przepłukanym.
 3. @Zielone krainy no nie ma 400, ma poborowej 85w - straty na ciepłe. Pewnie realnie ~75w . Nie podana sprawność to można gdybać.
 4. @drabbear szkoda czasu na ucinanie, to out jak sam powiedziałeś. Słońce wszędzie sięgnie.
 5. @Mr.Green a te lampki od wtłaczającego w nocy świecą czy była dekapitacja kabla od ich zasilania ?
 6. @Zielone krainy tym razem poczekam aż z 2 tyg minimum posiedzą w słoikach żeby główne topki skonsumować. Nie ubolewam, ale pewnie z 10-15g wypaliłem zanim poszło w słoiki 😄
 7. Materiał już w słoiku, bovedy umieszczone żeby nie dotykały tematu. Wyszlo 94g (-5g lodygi) bez topków z dołu, całość zapewne miała by 100g ale kto by się przejmował 😄 BD 1-3 Reg, sporo luźnego kwiatu, pewnie pójdzie na jakieś ciastka. I cała rodzinka. @Tester poproszę o przeniesienie do zakończonych 🙂 Następnym razem nie będę wycinać dolnych topków do palenia przed ścięciem 😄
 8. @konopny_janusz bardziej o pistilach mówiłem niż tricho. Widać gdzie było dotykane.
 9. @Handzimir dużo tam było dotykane po kwiatku jak widzę 😄 Tak obserwować codziennie, może brąz pojawiać się szybko.
 10. @drabbear tym toppingiem ją zestresowałeś. Przy automatach nie ma czasu na toppingi chyba że jesteś pewny tego co robisz i kiedy to robisz . Następnym razem daj jej rosnąć swobodnie albo tylko nagnij, wyjdzie to o wiele lepiej.
 11. @moonkagliwicee chwilę się zejdzie zanim się wchłonie w roślinę, to jakieś 8-5-8 ? Jeśli w dobry czas podsypane są to sobie poradzą.
 12. @Dumel89 3 tyg przed planowanym ścięciem lejesz od najniższej dawki gradacyjnie w górę przez tydzień (około 4-5 podlań). Musisz też zwracać uwagę czy po podniesieniu dawki nie pali Ci liści, bo dosyć mocne to jest. Można łączyć z biobizz ale pk rozmieszaj z sama wodą i dolej do reszty żarcia, nie lej koncentratu . Potem dwa tyg woda i pod koniec tego czasu powinna ładnie koloru nabrać z powolnego wyjadania, chyba że jest mocno napakowana to kilka dni wcześniej można odstawić nawozy.
 13. @Skonsternowany nie inne odmiany tylko inne fenotypy 🙂 Poza tym wszystko jest git.
 14. Udyr

  Grapefruit haze

  @Szwagrom od stresu nawet najdroższa pestka potrafi wywalić pyłek. Mi od wiatraka popyliła trochę, może być i od zbyt długiego czasu życia. Tak roślina stara się przedłużyć swoje geny.
 15. @Przedzior w sumie nawet jak będziesz przy plantach to jest to spoko opcja jak są dobrze ustawione. Metoda na leniwca blumaty + biotabs najlepiej.
×
×
 • Create New...