Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Bio na pół metra vol 2 - Opium, Amnesia, Hindu Kush, Flubber, Super Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo 1988 robaczki są żyją, postaram się przy kolejnej foto wrzucie coś pokazać.

W dniu 28/12/2023 o 17:08, WymiataczMega napisał:

Planty pewnie całe w cukrze?👊

Jeszcze nie całe, dopiero się zaczyna 😉

 

W dniu 28/12/2023 o 17:59, Lady Green napisał:

Groszek znowu przepadł. 🙂 Moze wpadł do sałatki i ktoś go zjadł? 🤔

Groszku where R U?

Dokładnie to czarna dziura mnie później wypluła 😁

Chwilę mnie nie było, wylogowałem się i od roślin co lekko je przysuszyło, ale dostały fermenty(cukry, bakterie) i na pewno odżyją. Coś śnieg pojawia się na szczytach. Amnesia na dniach wyleci z namiotu, a Opium zaczyna się wyjadać, jak mama w poprzednim grow. Pójdą posypki. Pa

IMG_20240101_194916.jpg

IMG_20240101_194840.jpg

IMG_20240101_194826.jpg

IMG_20240101_194820.jpg

IMG_20240101_194743.jpg

IMG_20240101_194719.jpg

IMG_20240101_194700.jpg

IMG_20240101_194707.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu przepadł... Tym razem z sąsiadem... możliwe że nie doszli do siebie jeszcze po świętach? 🙄

A tak serio, Panie introwertyku, mam nadzieje ze to tylko brak czasu. 🤍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pączusie 💨 @Pablo 1988 w zdjęciach sobie odszukasz robaczki, są, jest ich dużo i robią niom niom chrum chrum w medium 😉 @Lady Green tylko brak czasu i introwertyzm zimowy, do marca od grudnia najczęściej mam przejebane. Ale spokojnie z głową ok 🙂 tylko jęzor na wierzchu. Dobrze sobie widziałem poradziłaś ☺️ kiedy nowy start? 😁 Buziaki. 

Ogólnie to lekko je przymroziło ostatnio, chyba niedziwne 🙈 wybarwienia na opium w żółty /pomarańczowy, a w super skunk /flubber w grantowy czy purpurowe odcienie. No bo na 80% to jedna i ta sama odmiana, wiele na to wskazuje. Mogły mi się klony pomieszać 😎 ale na 99.9% to super skunk jak wyjdzie że to jedno. Amnesi nie ma, nie mam do niej szczęścia. Wywalę słabsze opium i na dniach przesadzę 'nowe' z wegownika do tego namiotu. 3 testowo wsadzone jakoś żyją(wskazuję lewą dłonią na zdjęciach), pokazują włosy, jedną na indukcji ciachłem stożek, z ciekawości 🙂

IMG_20240113_234703.jpg

IMG_20240113_234745.jpg

@Mr.Green dawno się z nim nie widziałem 😉 oby tylko szlaban od żony, na nas 

IMG_20240113_234832.jpg

IMG_20240113_234903.jpg

IMG_20240113_235050.jpg

IMG_20240113_235117.jpg

IMG_20240113_235131.jpg

IMG_20240113_235156.jpg

IMG_20240113_235207.jpg

IMG_20240113_235216.jpg

IMG_20240113_235229.jpg

IMG_20240113_235411.jpg

IMG_20240113_235339.jpg

IMG_20240113_235433.jpg

IMG_20240113_235645.jpg

IMG_20240113_235622.jpg

IMG_20240113_235545.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik dziękuję 😊 nowy start właśnie kiełkuje... Tylko nie idzie to tak jak się spodziewałam... nie może być kolorowo... 🤷‍♀️ Jedna odmiana jednej firmy ładnie się otworzyła i kiełki rosną (Barney's farm), a druga odmiana innej firmy się otworzyła, kiełki są widoczne ale nie rosną nic a nic (white label) i się zastanawiam czy w ogóle urosną... Szczerze mówiąc jak zobaczyłam jakość tych pestek to się przeraziłam... słabo wyglądały, lepsze wyrzucałam z tych moich... 🙄 A innych odmian nie dokiełkuje ze względu na długość flo.

Trudno, mniejsza z tym, co nas nie zabije to nas wzmocni. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Moze to temp otoczenia, ja z kilku paczek skuteczność kiełkowania 100%, ale z 10 roślin 5 mutantów jeden bez listka, drugi ma taki biały listek, 3 poskręcane, 4 też listek jakiś bialy, ale rosną, i myślę że więcej porblemow z nimi nie będzie, a zwalam na transport nasionek do boxa, były przez dosłownie 1, albo 2 min na talerzyku przykryte miską na dworze w temp -7, dlatego pytam bo 3 nasiona zostawiłem obok boxa na talerzu, i widocznie zatrzymał się we wzroście ogonek po 24h trafiły do doniczki, i wszystko wróciło do normy dalej rosną good

Też nasiona które trafiły odrazu do doniczki miały przynajmniej pół dnia opóźnienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ja nigdy nie mialem problemow z nasionami od withe label. Jao narazie 100% skutecznosci jesli chodzi i kielkowanie i wzrost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, może chociaż jedna z nich urośnie...

Poniżej zdjęcia jak to teraz wygląda. W jednym pudełku leżą, warunki od początku miały i mają identyczne.

3.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka oby tak było. 👍 

Kupiłam im seedplugs z biotabsa i startermix ale qrcze zgubiłam. Cały dom przeszukałam i nie znalazłam... 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green @moonka @Prepers  mam swoją teorię że nie zamawia się organicznych komponentów zimą 😄 jak takie auto kuriera stoi na weekend z paczką to raczej ciężko żeby tam nie było zimno.. kiedyś zamówiłem cos z biotabsa plynnego i jak to dostałem to było kurwa fest zimne.. jak piwo które byś chciał wyjebać latem.. i na pewno to nie pomoglo tej substancji.

Dlatego jak zamawiałem nasiona przed świętami z Dutch Passion to razem z bluzą i chłopaki świetnie się zachowali bo nasiona były zapakowane w bluze i ładnie otulone. 

@Lady Green a co do rozmiaru pestek to też miałem kilka swoich i były bez porównania z tymi kupnymi 😄 tyle że twoje z outdoora to też nie ma co się dziwić 🙂

Z cyklu Mr.Green kontra reszta świata 😄

4 lewy róg to amatorskie przypadkowe pestki swojskie

Reszta to topowe produkty handlowe dla szarakow jak my. 

Ciekawe komu sprzedają te lepsze pestki :))

1740192637_IMG_20220929_1928161.thumb.jpg.f7149b2fc929128e8bb375aff872e46f.jpg

A później dziwota że przestrzał w uprawie i sztuki jakieś niedojebane 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no z tymi kurierami masz racje. Nie nawidze zamawiac zima zywicy do drukarki... Musi pozniej stac w domu minimum 24h zeby miala odpowiednia temperature a czlowiekowi sie spieszy bo terminy gonia... Co do pestek to nie widzialem roznicy. Ogolnie trzymam od zawsze pestki w lodowce schowane w szczelnym pojemniczku wiec nie wiem jak zachowuja sie nie zmarzniete😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green Byczku mój sort prosto z magazynu gdzie wysyłają do nas 250km po to cislem na wycieczkę lampe, i nawozy, chyba że do nich zimne przyjechało, a pokój specjalnie na 17 stopni nagrzalem przed kiełkowaniem dla nawozów, i ziemi.

Dlatego wnioskuje że ja coś zjebalem, i podejrzewam że to drastyczny spadek temperatury dla kiełków w transporcie

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green ciezko ocenic nasiona po wygladzie. A nawozy tez moga stac na magazynie miesiacami w nie wiadomo jakich warunkach i niestety nie mamy na to wplywu.

@moonka drukujesz na drukarce 3D?

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...