Jump to content

Lasir

Members
 • Content Count

  611
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Lasir last won the day on April 22

Lasir had the most liked content!

Community Reputation

189 Doskonała

1 Follower

About Lasir

 • Rank
  Dużo wie

Recent Profile Visitors

710 profile views
 1. Masz rękę ;) Dobre pestki to podstawa jak sie je umie wykorzystać.
 2. Miałem na myśli, że mają niedobór Ca lub Mg.
 3. W sensie nawozowym przypalone.Nie miałem na myśli popalenia od lamp.Wybacz, skrót myślowy ;) @ZielonyTabaluga
 4. W.g mnie te przypalone liście to brak Ca lub Mg lub obu naraz. Pokaż jak pogiąłeś rośliny.
 5. @ZielonyTabaluga Pochwal się zdjęciem.
 6. Dobrze jest znać ppm "swojej" wody kranowej.Dobrze ogólnie znać jakość wody w danej okolicy.Ale lepiej przyswoić najpierw podstawy botaniki jako takiej.Mi te informacje o mojej wodzie bardzo dużo dały, ale ja już kiełkować umiem ;) Gorzej jak czlowiek ma w głowie setki nazw firm produkujących nawozy a nie wie czym jest fotosynteza :/ Tu droga na skróty nie oznacza szybszego dojścia do celu hehe
 7. @opalonycham wg. mnie będzie więcej niż zakładasz ;) ile mają "wzrostu"?
 8. Lasir

  Wdóweczka ;)

  Niebawem...
 9. To jest nierealne.Ty serio 3 rośliny w komputerze chcesz poprowadzić?czy czegoś nie doczytałem? Wszystkie zdrowe.Będzie ich szkoda.
 10. Czyli udało mi sie skutecznie od mediów odciąć 🙂
 11. Mam c60s, miałem c100s, ale co metr kwadratowy to metr kwadratowy ;) jak masz mozliwość to celuj wyżej. @Kartek Wysyłają i to za darmo... Teraz spojrzałem na ich stronę. Z Twoją ręką 60 na 40 to jak Kubicy gokarta dać...
 12. Taka ciekawostka.Porady producenta co do uprawy danej odmiany.Dodam, że to Dutch Passion. Na serio nie ma się co sprzeczać ;)
 13. Już się nie chwal tyle ;)) powiedz lepiej ile litrów ma ta doniczka.co wymyśliłeś?siateczka jakaś czy może mainlining? ;)
 14. @Zielone krainy Ja za to mam w planie skosić odmiany które powstały napewno jako sezony bo było to dawno temu.Jak już się nacieszę to może dla odmiany posadzę automaty.Dla odmiany albo z ciekawości ;)
 15. @Zielone krainy myślimy jak zwykle podobnie.Automatów jest więcej, zdaje się, odmian niż sezonów.Ale ja też wolę panować całkowicie nad rośliną.Amator zawsze myśli automat=łatwiej. Każdy "leci" na szybkość i duży plon. No nie każdy...ale większość. Teraz sobie przypomniałem, że mam jednego automata w boksie.Miał słaby start a z mojej strony olewkę, rośnie bardziej żółty niż zielony ale zaczął kwitnąć.Hehe nawet z "piątki" się ucieszę.Będę sobie kisił go w słoiczku koło Power Plancika :)
×
×
 • Create New...