Jump to content

Zielone krainy

Elita
 • Content Count

  7,826
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  220

Zielone krainy last won the day on November 30 2023

Zielone krainy had the most liked content!

Community Reputation

4,557 Doskonała

About Zielone krainy

 • Rank
  Sensei konopny

Recent Profile Visitors

8,681 profile views
 1. @Grzechoczący Grzechotnik Sztuka w mojej ocenie zupełnie nieproduktywna, jak chodzi o włożony czas, zaangażowanie i trud, ale jak kto woli uprawiać, jak wybrałeś organikę i taki artystyczny szlif, z jakiego nie będzie wiele, ale będzie artystycznie, a ty w taki artyzm idziesz, jak malowanie obrazu, nawet , jak będzie mały, ale ma wyglądać tak, aby to było wyrazem twojego pomysłu, twojego autorstwa i objawieniem twojej ludzkiej duszy.
 2. @Prepers Po co ci to potrzebne ? Masz taki sprzęt, że moja uprawa przy twojej to, jak uprawa w pudełku zapałek, gdzie świeci się rośliną zapałkami, Masz wielkie możliwości, jak mowa o technologii, wystarczy, że nauczysz się uprawiać i kupisz odpowiednie nasiona, jakie zadowolą twoje potrzeby, jak mowa o mocy danych odmian.
 3. @Prepers Nie ma sprawy @konopny_janusz pisał na czacie, a o czym razem rozmawialiśmy, ale on zamawia z darknetu właśnie tą odmianę, o jakiej ci wspomniałem i podobno jest konkretna w działaniu, miażdży mocno, a ty i on to pewnie podobny poziom potrzeb, jak chodzi o moc jarania.
 4. @Prepers To nie mój poziom, jak chodzi o ciebie i twój organizm, ty potrzebujesz dawki innej niż ja, jak kop od konia, a ja ostatnio miałem detox ponad miesiąc czasu, więc nie mamy, co sie do siebie porównywać, bo to zupełnie inna sprawa, inne potrzeby. Jak chcesz mocy , jaka cię położy na kolana to bierz coś z Anesia Seeds, ja planuje uprawę Frozen Black Cherry 37 % thc.
 5. @Prepers To nie jest tak, że dana odmiana ma deklarowaną stosunkowo niską ilość THC to jest faktycznie słaba, nawet 16 % thc zrobi cie dobrze, jak temat jest odpowiednio zrobiony. Oczywiście nie chodzi o to, że cię pozamiata tak, że nie będziesz wiedział, gdzie sufit, a gdzie podłoga, ale mi samemu w działaniu zioła nie o taką miazgę chodzi, ale o relaks, odprężenie, kreatywność i śmiech, ja nie szukam walca do asfaltu, by mnie całkowicie zmiażdżył.
 6. Rzucę zdjęcie z suszenia, aby coś weszło na tapetę z klimatu uprawy. Pachną wspaniale, zapach jest naprawdę piękny, szkoda, że nie da się przesyłać zapachu. Po lewej stronie Orange bud, a po prawej Purple haze.
 7. @Mr.Green Piszesz tak, że dwuznacznie można twoje pierniczenie głupot zrozumieć, a jakbym był głodny to bym mówił w sposób zgodny z pragnieniem, a nie posiadam takich skłonności i pragnień, więc mnie akcja pedałujemy razem nie interesuje. Nie wiem, po co sam wchodzisz w takie tematy na forum uprawnym, jakie go całkowicie nie dotyczą. Chyba, że żona ci się znudziła, choć mówiłeś ostatnio o swoim narządzie na miarę jej części intymnych, co oznacza raczej dopasowanie układów, więc zadowalaj się żoną, zostaw te tematy, jak wszystko ci pasuje u żony, nie szukaj chłopaka. :D
 8. @Mr.Green Nie leć w akcje pederasta , bo sam nie trawię ludzi, którzy robią za część ruchomą w rowerze, jak takimi akcjami jesteś zainteresowany to nie dziel się swymi fantazjami ze mną, bo nie jestem zainteresowany igraszkami samca z samcem, zostaw to dla siebie i szukaj muminka, jaki by nie miał nic przeciwko tacie muminka, dla mnie to degeneracja.
 9. @Mr.Green Z żoną się w takie akcje baw, jak wam to odpowiada, ona będzie biała twarz, a ty Indianinem, lub na odwrót to już, jak tam chcecie, nie moja sprawa :D
 10. @Prepers Ja bym na twoim miejscu na tyle nie liczył, takie wartości uzyskują ludzie, jacy się naprawdę na uprawie znają i prowadzą roślinę etap po etapie bezbłędnie.
 11. @Mr.Green Ja nigdzie nie napisałem, że jestem psychologiem, a jedynie, że się w tym środowisku obracałem ze względu na osobę, jaka pojawiła się w moim życiu, jaka mnie do tego środowiska wprowadziła z racji studiów, na jakie uczęszczała, i jakie w konsekwencji skończyła, brałem udział w procesie jej kształcenia i związku z tym pewną wiedzę z tej dziedziny przyjąłem. Ja ci pomóc chciałem, a nie bawić się z tobą.
 12. @Prepers Normalnie bierzesz nożyczki i tniesz tam, gdzie są suche liście, jakie przylegają do konstrukcji topa, aby nic, co jest suche nie było w topie. Sama wilgotność zmniejsza ryzyko, ale nie eliminuje go całkowicie, jak masz martwe elementy wewnątrz topa, jaki sam w sobie jest wilgotny, bo to żywa tkanka, jaka jest pełna wody.
 13. @Prepers Nie musisz już regulować ph, jak nie chcesz, by się karmiła, ale wyssała po prostu resztkę tego, co ma w sobie, tylko pozbywaj się suchych liści w okolicy topa.
 14. @Mateusz123456 Może kreta masz w doniczce, bo kopce na ziemi widzę. :D
×
×
 • Create New...