Jump to content

Zielone krainy

Elita
 • Content Count

  4,498
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  121

Zielone krainy last won the day on May 15

Zielone krainy had the most liked content!

Community Reputation

2,104 Doskonała

About Zielone krainy

Recent Profile Visitors

4,258 profile views
 1. @Brazil Munster Daję z 40 g masła na 120 g mąki ( 3 duże ciastka wychodzą ) , łyżka proszku do pieczenia, trochę słodzika i kakao, do piekarnika na 150 C i 15 minut. Smakowych fajerwerków nie ma , ale nie o to chodzi w jedzeniu tych ciastek:D @konopny_janusz Jak ty nie uprawiasz teraz, to na cholerę mam w pustej szafce siedzieć ? U mnie są rośliny , więc to ty wbijaj do mojej szafki. ;)
 2. @Jkwjoke Przyłóż zapalniczkę do topa, bo nie ma punktu odniesienia dla ich wielkości.
 3. @Brazil Munster Ja na 2 kostki masła dałem 45 g topów , czyli na kostkę 200 g weszło po 22,5 g topów.
 4. @konopny_janusz Masło pomrożone w zamrażalce mam, a robione na LSD. Mocny temat, ciastko zrobione na tym maśle prowadzi do zielonych krain, a i w słoiczku palenia jest dość, by dotrwać do zbiorów. ;) Jednak ty byś siedział w szafce zamkniętej na kluczyk to byś dostępu nie miał :D
 5. @konopny_janusz Wolę ciebie tam wrzucić, bym był bardziej spokojny o rośliny, wiedząc , że siedzisz zamknięty w mojej szafce i dniem i nocą pilnujesz mi plantów :D
 6. @konopny_janusz Czekaj , zaraz namiot cyrkowy w szafce rozstawię, a ty będziesz w nim występował, a ja będę sprzedawał bilety , to się będzie działo :D @Niemedyczny_Użytkownik No to nie czysta sativa, ale przewaga sativy jest deklarowana. @Brazil Munster Za bardzo jej wystrzelić nie mogę, bo mam niską szafkę.
 7. @Tehalcjusz Ja ukorzeniacz zaczynam podawać od 5 dnia od wyjścia, ale nie daje pełnej dawki, a zaczynam od połowy, jak chodzi o podanie do gleby i 1/4 dawki do oprysku na liście.
 8. @Wojmax Obyś nieświadomym problemu "starym" nie zafundował problemów prawnych, jak wpadniesz. Ojciec ci podlewa roślinę i nieświadomie bierze udział w uprawie. Siedzieć nie pójdzie za jednego planta, ale zawiasy dostanie i grzywnę do zapłaty, więc wdzięczny ci nie będzie za tego wała, jakiego mu teraz wykręcasz. ;)
 9. @old.man Każdy preparat typu ph minus się do tego nada, ja stosuje ph minus od Plagron, ale inne firmy , jak Biobizz też się sprawdzą.
 10. @old.man Witaj, tak samo, jak z podlewaniem odpowiednie ph musi być zapewnione od początku, pestka tą wodę w siebie wchłonie, roślina będzie to piła.
 11. @Tehalcjusz Wyłącz ten wyciągający , po co teraz ? Doczep na miejsce wylotu, jakiś mniejszy wiatraczek, bo z takim wyciągiem nie utrzymasz wilgotności, jaka powinna być na wegu. Powinieneś tam mieć 60-65 % wilgotności przy 25 C .
 12. @MatiMati98 Pokaż całą roślinę przy wyłączonym świetle.
 13. Aktualizacja. 10 dzień od wyjścia z ziemi. Na razie nie wiele jest do roboty, Małe dawki ukorzeniacza idą do oprysku, większe dawki idą do gleby w połączeniu z enzymami. Za dwa dni rozpoczynam trening LST.
 14. @Maniek123 Bierz pod uwagę, że ja mam dwa panele Ledam 60 W, a ty masz panel Ledam 90W, on ma zdecydowanie większą moc niż mój 60 W, a na wegu mam włączony tylko jeden panel, więc swój podnieść do 40 cm nad roślinę.
×
×
 • Create New...