Jump to content

Zielone krainy

Elita
 • Content Count

  6,627
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  179

Zielone krainy last won the day on January 23

Zielone krainy had the most liked content!

Community Reputation

3,390 Doskonała

About Zielone krainy

 • Rank
  Sensei konopny

Recent Profile Visitors

6,150 profile views
 1. @Mr.Green Dzięki kumpel , na forum będę wpadał, po prostu na razie nie uprawiam, uprawa wymagałaby zakupów pestek, filtra węglowego, i niektórych nawozów, bo się skończyły, a z tematem w domu w obecnej sytuacji nie będę świrował i szedł na zakupy. @Prograss Nie ma co sobie spierniczyć życia, a jeden zły manewr i ma się pod górę, więc lepiej uważać, trafienie do więzienia za temat na 2 lata, to utrata dawnego życia, wszystko się zmienia i praktycznie nie ma powrotu do tego, co było. @Katastrofedens PIS niestety idzie w kierunku coraz większego fanatyzmu patriotyczno-religijnego, nie ma tu za wiele miejsca na zdrowy rozsądek, umiar, wstrzemięźliwość czy sprawiedliwość, robią z Polski cyrk Kaczyńsko-Rydzykowy.
 2. @Adrianosiku Powodzenia wynalazco, oby tym razem wszystko było bezawaryjne i by uprawa wyszła na 100 %.
 3. @Cali_Bastard Jak mieszkasz gdzieś, gdzie prawo jest bardziej przychylne obywatelom to normalne, że nie będąc obciążony takimi konsekwencjami prawnymi, jak w Polsce możesz uprawiać z większym spokojem. Ja nikomu nie mówię, co ktoś ma robić, lub czego robić nie ma, każdy sam decyduje o swoim życiu, ja jedynie odniosłem się do terytorium PL i moich własnych obaw, więc by nie było, że strasze innych , by nie uprawiali, niech uprawia każdy, co chce, a ja zobaczę, co przyniesie przyszłość, na razie zostawiam uprawę w spokoju.
 4. @Andi Nie wiem, co ci się popierniczyło pod deklem, ale wyrażam jedynie swoją opinie, jaka ma związek z faktami, więc nie pisz sam farmazonów, jak jesteś odlepiony od rzeczywistości i nie masz do napisania nic sensownego, co byś poparł argumentami innymi niż dziecka z piaskownicy. ;)
 5. @Wiesiu Jeśli ustawa przejdzie i w Pl będzie takie prawo, to jak dana firma chce działać na rynku polskim to będzie musiała się dostosować do polskiego prawa. W Pl będą cię ścigali za 0,2 g już nawet nie za 1 gram, a jak masz w domu uprawę to wyliczą ci wagę z wszystkiego: liści , łodyg , topów , jak cię podliczą to ci z małej uprawy może wyjść wielka uprawa. Jedna kobieta z tego forum wpadła przez dilera , miała rośliny na wegu , kilka sztuk i podliczyli ją z samych łodyg i liści na pół kg towaru, zakwalifikowali to jako plantacje.
 6. @demensis Sprawdź ph ziemi, może lekko blokować, za nim podlejesz mierz ph wody, jaką podlewasz roślinę, lej około 6 ph.
 7. @Cali_Bastard @Mr.Green @Wiesiu @WBB @Katastrofedens Z tego, co czytałem rząd zwiększa uprawnienia służbą, jak chodzi o inwigilacje w sieci, nie będą potrzebowali zgody sądu, by kogoś inwigilować, ale wystarczy, że zajdzie podejrzenie, a będą mogli podsłuchiwać telefony, monitorować rozmowy na mailach, komunikatorach, będą mogli od firm wymagać gromadzenia informacji o klientach , transakcjach przez rok do wglądu dla służb, jak tylko się o dane upomną. Oczywiście nikomu nie mówię, co ma robić, ja sam jednak sobie na razie odpuszczam, bawiłem się świetnie, osiągnąłem więcej niż chciałem, nie mówię, że do tego nigdy nie wrócę, ale przynajmniej na razie sobie odpuszczam, a co kiedyś będzie to zobaczę.
 8. @opalonycham Przede wszystkim dobra wentylacja , by była dobra cyrkulacja powietrza, musi być ciągła wymiana, by świeże powietrze wchodziło do środka, a stare by było sprawnie wyciągane z szafki/ namiotu, w tym celu mam na wlocie komputerowy, a na wylocie kanałowy wentylator, a do tego dwa mieszaki jeden wentylator na klips i drugi komputerowy.
 9. @Mr.Green Nie wiem czy w ogóle będę uprawiał, bo wchodzą w życie nowe przepisy, służby będą miały większe uprawnienia i możliwości do inwigilowania społeczeństwa.
 10. @Tomiq2 To naturalne zjawisko, w nocy liście roślin opadają i mają opadać , tak się zachowuje roślina i nie ma w tym twojego błędu, liście to coś w rodzaju słonecznych żagli, jakie pozwalają roślinie czerpać energie słoneczną, roślina rozstawia żagle w dzień, jak świeci światło, jak jest noc to zwija żagle, bo nie potrzebuje ich utrzymywać w pozycji, w jakiej są nakierowane na czerpanie energii świetlnej,
 11. @opalonycham Możesz dać, ale niską dawkę, bo rośliny nie są głodne, ale jak im dasz z 2 ml terra flores na 1 l wody, to nic im nie zrobisz złego, a jedynie lekko je zasilisz.
 12. @jan Kowalski Rzuć większe wyraźniejsze zdjęcia, bo ledwo je widać. Jak ci liście oklapły to albo przelana albo przesuszona , sprawdź strukturę liścia czy jest wiotki, czy napęczniały od wody.
 13. @Przedzior Jak na ten moment to posadziłem 10 pestek tej firmy, 5 pestek LSD i 5 pestek Acapulco gold, odmiany runtz nie miałem.
 14. @vego1989 Nie, nie trzeba niczego rozpinać, ja nie rozpinam, chodzi wyłącznie o to, by na zaawansowanym kwitnieniu nie stresować rośliny, więc nie kontynuować treningów. Jjak masz rośliny do 4 tygodnia kwitnienia to jeszcze lst możesz poprawić, jak jest taka potrzeba czy nawet zrobić supercroping, jak jest taki przymus, bo ci np. top wchodzi na panel/ lampę, a ty nie możesz światła dać wyżej, ale jak minie 4 tydzień to lepiej unikać stresowania rośliny , bo może shermić.
×
×
 • Create New...