Jump to content

Zielone krainy

Members
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zielone krainy last won the day on October 22

Zielone krainy had the most liked content!

Community Reputation

59 Dobra

About Zielone krainy

 • Rank
  Wie coraz więcej

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @zielonyjamajczyk Wentylatory komputerowe wysokiej jakości potrafią być metrażowo, jak chodzi o przepływ powietrza bardziej wydajne niż choćby ten rodzaj AXIAL-QUIET 100 wentylatora, jaki podałeś. Wiele zależy od typu wentylatora komputerowego, niektóre mają niskie dB ok. 14 , a przepływ powietrza na poziomie ponad 200m3/h .
 2. @Ivery A rób i problemy , jakby ich nie było to nie byłoby czego rozwiązywać ;) Trzymaj się.
 3. @Ivery Dobre wnioski, coś już tam wiesz, więc możesz zacząć od nowa mądrzejszy. Powodzenia.
 4. @Ivery Dla zabawy możesz go trzymać, nie wiele z niego będzie, ale może tobie, jak na pierwszą przygodę to wystarczy, zawsze to jakaś satysfakcja, że coś tam się uzyskało.
 5. @Jusin Witaj i powodzenia, oby wszystko poszło po twojej myśli.
 6. @Ivery No to zostaje fakt, że wcześniej wiele zepsułeś i ją zatrzymałeś mocno w rozwoju, choćby ze względu na złe ph gleby, a do tego ze względu na złe oświetlenie. Związku z tym rozwój tej rośliny jest mocno opóźniony.
 7. @Przemol8521 Liście jak dla mnie świadczą o tym, że lejesz za dużo nawozów. Liście są nimi popalone. Konopie to roślina banalna w uprawie, jestem początkujący, a nie mam żadnych problemów z uprawą. Wystarczy tylko odrobina wiedzy i wyczucie, nie lać za dużo ani wody ani nawozów, pilnować ph gleby , by było dobre i mieć w miarę dobre oświetlenie i wszystko musi się udać.
 8. @Ivery A jesteś na 100% pewny, że to automat ? Może masz sezonowca, a nie automat ?
 9. 30 dni i taki plant? Coś jest nie tak. Na zdjęciach nie widać oznak kwitnienia. Żółte końcówki to może być wynik niedoborów, ale małych, bo liście wyglądają w większości dość zdrowo.
 10. @Bimbrownik Podatek da się ominąć, ale nie wiem, jak to czasowo wyjdzie, więc raczej lepiej od producenta.
 11. @doominik No to owszem, w takim wypadku lepiej brać ze strony producenta.
 12. @doominik No to dość szybko. 4 dni nawet bardzo niecierpliwy człowiek raczej poczeka. Nie wiem, jaki jest czas oczekiwania na przysyłkę z USA kupowaną przez Amazon, ale prawdopodobnie dłużej niż 4 dni.
×
×
 • Create New...