Jump to content

Zielone krainy

Elita
 • Content Count

  1,490
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

Zielone krainy last won the day on March 5

Zielone krainy had the most liked content!

Community Reputation

522 Doskonała

2 Followers

About Zielone krainy

 • Rank
  Mistrz konopny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @konopny_janusz Ziomek to tylko małe odbarwienie na jednym listku. Nic roślinie być nie powinno, więc się nie przejmuj na zapas.
 2. @konopny_janusz Obserwuj na razie , jakimś lekkim odbarwieniem jednego listka nie masz się co przejmować.
 3. @konopny_janusz Mało prawdopodobne , aby na tym etapie rozwoju sadzonki brakowało jej już w ziemi składników odżywczych o ile to nowa ziemia. Sprawdź ph ziemi może coś nie gra z ph.
 4. @Wonume Jasne rozumiem, no to działaj w granicach swoich możliwości. Na żarówkach też się da. Powodzenia.
 5. @Dobry_Człowiek! Można, ale mniejsza z tym, masz ogólnie trochę racji, że to nie do końca to samo, jak chodzi o hydro i kokos, choć łączy ich wspólny mianownik, jakim jest nawożenie od początku uprawy.
 6. @Piccolo Wyjątek od reguły tylko potwierdza regułę. W PL prawie wszyscy są z katolickich rodzin, ale większość , jaka z katolicyzmu wychodzi pozostaje katolicka i z czasem jest taka sama pod względem przekonań i podejścia do życia, jak ich rodzice.
 7. @Piccolo Zobaczymy, ja uważam, że skoro komuna katolicyzmu nie pokonała to nie zmieni tego to, że dorośnie nowe pokolenie, bo to nowe będzie kopią starego w większości przypadków, bo większość będzie taka, jak ich katoliccy rodzice, przejmą po prostu wzorce od starszych, przejmą przekonania i podejście do życia i będą myśleć i postępować tak samo.
 8. @Piccolo Niestety uważam, że tysiącletniej tradycji w 20 lat nikt nie wykorzeni, bo większość dzieciaków urośnie na tym samym gruncie edukacji katolickiej, gdzie marihuana to narkotyk, a narkotyk to zło, a zła się trzeba wystrzegać. Mówię teraz o danym modelu myślenia, jaki zawiera w sobie wielkie niezrozumienie i nawet dobre rzeczy sprowadza do roli tych złych.
 9. @ArturS70 Jakiej połowy drogi ?:D To ile ty zamierzasz trzymać sezony na wegu ?
 10. @Piccolo Szczerze ? To I tak jesteś optymistą z tymi 20 latami :D Jak Polska będzie katolicka, a partia rządząca będzie rządziła z ramienia kościoła katolickiego to legalizacje będziemy mieli, ale tylko w snach. Sorry za "chamski" tekst, ale muszę: " prędzej zalegalizują pedofilie w Polsce niż marihuanę".
 11. @Szym Sezony ma. @ArturS70 Jak masz sezony to warunki te same, co przy auto, a tylko inna ilość godzin oświetlania weg 18/6, a flo 12/12/.
 12. @Początkujący123 Też żyje i uprawiam w PL, wiec nie powiem ci, jak to wygląda po za granicami naszego kraju. Jak masz growboxa z kartonu to błąd, jakby ci się zrobiło, jakieś zwarcie to karton może się zapalić, a dalej już może pójść szybko i zamiast z plonem to skończysz bez domu, bo spłonie, więc bym to poprawił. Zaadoptuj na growboxa, jakąś szafkę domową. Żadna ustawa legalizująca marihuanę w PL nie przejdzie, bo Pis tego nie podpisze, gdyż większość jego wyborców wierzy, że marihuana to strasznie groźny narkotyk, z jakim dla dobra społeczeństwa trzeba walczyć.
 13. @Początkujący123 No spoko. Jak w PL uprawiasz to działaj ostrożnie, by rodziców i siebie nie wpakować w problemy, bo pewnie nie wiedzą, co im rośnie pod dachem ich domu;)
 14. @Szym Mam podobny, jak ten z przyciskami i wyświetlaczem na zdjęciu. @Początkujący123 Tu masz filmik instruktażowy:
×
×
 • Create New...