Jump to content

Zielone krainy

Elita
 • Content Count

  5,867
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  151

Zielone krainy last won the day on September 20

Zielone krainy had the most liked content!

Community Reputation

2,776 Doskonała

About Zielone krainy

 • Rank
  Sensei konopny

Recent Profile Visitors

5,251 profile views
 1. @drab.bear To jest raczej panel do uprawy rzeżuchy, a nie konopi indyjskich, ale jak kupiłeś to sam się przekonasz.
 2. @Jerzy To jest to samo , ale zdjęcie nie jest pod powiększeniem, więc gorzej je widać, ale są i widać je.
 3. @opalonycham One się już mocno wyjadają, dawaj pk 13/14 po 2,5 ml na 1 l i Canna terra flores daj 5 ml też pierwszej, a 3 ml tej drugiej , calmag do tego cały czas 0,8 ml każdej.
 4. @drab.bear Nie znam tego panelu, lepiej celuj w coś sprawdzonego, by nie wyrzucić pieniędzy w błoto. Jak chcesz coś budżetowo to panel od Ledam, jak na dwa małe krzaki to jeden ledam 60 W na powierzchni 40x40 do góra 45x45 cm wystarczy.
 5. @AirWalK97 Ja bym wziął większy wentylator wyciągający jakiś dwubiegowy, ale mocniejszy jaki na drugim biegu miałby przepustowość w okolicy 250 m3/h do tego filtra węglowego 240-360m3/h. Do ziemi sobie kup nawozy do ziemi, ja uprawiam na coco A i B od plagron, bo mi się do grow-shopu nie chce lecieć, ale lepiej wziąć dedykowane nawozy do ziemi, jak masz zamiar uprawiać w ziemi, a nie w kokosie. Ja mikrozy nie używam, ale oczywiście działa na plus, więc możesz zastosować ją u siebie. Cannazyn to enzymy do ziemi, daje się od 5 dnia od wyjścia w różnych proporcjach. Calmag to wapń i magnez daje się, jak roślina pokazuje, że potrzebuje tych pierwiastków.
 6. @Łysa góra 1 Światła ci brakuje, nie masz związku z tym warunków uprawnych, rośliny się bardzo wyciągają, bo nie mają dość energii świetlnej do prawidłowego rozwoju, musisz poprawić warunki, by coś z tego wyszło z pozytywnym skutkiem.
 7. @Greend1 Nie ma sprawy kumpel. Pozdro. @Greend1 Jeszcze jedna sprawa ściany tej szafki oklej albo kocem termicznym, takim ratunkowym, albo folią mylar diamond, mylar jest lepszy, ale koc wyjdzie ci taniej.
 8. @Pdlin123456 Nie warto kupować gotowców, poszukaj sobie to w necie i skompletuj część po części. Led z Ledam.pl , a namiot i reszta rzeczy, z jakiegoś grow-shopu.
 9. @Greend1 Do Cfl nie potrzeba zasilacza, układ zasilający jest wbudowany w tą energooszczędną żarówkę, potrzeba jedynie odbłyśnik, jaki posiadasz kabel bezpośrednio do gniazdka i tyle.
 10. @Greend1 Tak, przecież nawet w nazwie , jaką podałeś masz wymienione CFL.
 11. @Pdlin123456 Zależy, jak wysoki box, jak niski do 1 m to niska odmiana, jak wyższy to średnia, jak jesteś poczatkujący, to bierz odmianę odporną na błędy i warunki, typu Ak47 , lub LSD , ale jest tego więcej.
 12. @Greend1 To kup CFL Phytolite Dual 250W - koszt 249 zł, a daje 13 tys. Im, czyli masz pełne krycie swojej powierzchni, a do tego energooszczędne i nieporównywalnie mniej się grzejące niż HPS.
 13. @Greend1 Jaki masz budżet maksymalnie na oświetlenie?
×
×
 • Create New...