Jump to content

Zielone krainy

Elita
 • Content Count

  7,084
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  198

Zielone krainy last won the day on July 19

Zielone krainy had the most liked content!

Community Reputation

3,680 Doskonała

About Zielone krainy

 • Rank
  Sensei konopny

Recent Profile Visitors

7,559 profile views
 1. @vego1989 Można, ale to nie jest konieczne, tak też będzie ok. Tutaj zrobiłem uprawę bez Scroga, a tylko Lst + Fim i Topping i też fajnie wyszło.
 2. @IridiumXan Napęczniałe od wody to łamliwe, jak i łodygi, dziurki mogą być od światła, jakie znajdując krople wody na roślinie wykorzystało ją, jak soczewkę. Nic się strasznego nie dzieje , nie ma się czym przejmować.
 3. @IridiumXan Gnij ją głównym szczytem w kierunku miejsca wolnego w doniczce, gdzie masz niezagospodarowaną przestrzeń.
 4. @konopie_420 Dlaczego chcesz to wyrzucać, jak płeć ci pokazała, zaraz będzie kwitła, cierpliwość to cnota.
 5. @Bob drzewny LSD zamiata mocno, jak dasz na bursztyn to siedzisz w swoim świecie, bo wyjdzie mocny kanapowiec. Acapulco gold jest inna, bo to głównie sativa, więc ona wchodzi bardziej energetycznie -euforycznie, ale to też mocne tylko bardziej imprezowe palenie.
 6. @LILLY Jak są brązowe to tnij, bo jak przejrzeje to będzie słabsza w działaniu zamiast silniejsza. Weź nożyczki , utnij z łodygami i powieś na sznurku za łodygi topami w dół, w jakiś miejscu, gdzie nie ma wysokiej wilgoci i jest lekki przewiew , by pleśń nie weszła. Tak po za tym to konkretne masz sztylety na tych palcach, to do samoobrony przed imigrantami ? :D
 7. @Bob drzewny Jak chodzi o słoiki to te duże z żółtymi nakrętkami są 3 litrowe, ten z uszczelką jest 2 litrowy , a ten najmniejszy to 400 g. Mój metraż to 0,32 m2 , więc owszem wielkiej różnicy nie ma. Ja tak prowadzę roślinę, by było mniej szczytów, ale za to, by były bardziej rozbudowane. Spróbuj LSD, jak nie próbowałeś.
 8. @ChinQuan Trzymaj jeszcze z 2 tygodnie, jak chodzi ci o mleko, jak o bursztyn to dłużej.
 9. @Bob drzewny Nie wyszło źle , ale wyjść lepiej mogło, ale oczywiście gratulacje o 45 g mniej niż z mojej Acapulco gold z 55 dniowym wegiem, ale dałeś jej krócej kwitnąć ja dałem 69 dni , a ty 55 dni, ja bym jej dał jeszcze dwa tygodnie i myślę, że byś 200 g przekroczył, bo na końcówce najmocniej puchnie.
 10. @Bob drzewny Trochę za szybko to ściąłeś, jak dla mnie to jeszcze powinno rosnąć, bo miało potencjał, by napuchnąć. Ja podobnie zrobiłem kiedyś, a to mogło jeszcze się nabić i umocnić, jak chodzi o efekty, ale nauka na błędach jest konieczna.
 11. @Kwiatuszkowa93 Palenie tematu z pleśnią to czysta głupota, to droga ku poważnym problemom zdrowotnym włącznie z zaliczeniem zgonu przez własną głupotę.
 12. @mattjah Wyrzuć wszytko, co ma w sobie plechę , pleśń zawiera mykotoksyny, jakie są jednymi z najniebezpieczniejszych toksyn na ziemi, powodują różne nowotwory, więc nie pal tego.
 13. @Alexi W Castoramie są różne przejściówki, kiedyś kupowałem, bo miałem wejście na wentylator 110 mm, a kupiłem went. kanałowy 120 mm, więc nie pasował.
×
×
 • Create New...