Jump to content

Zielone krainy

Elita
 • Content Count

  2,920
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  82

Zielone krainy last won the day on October 23

Zielone krainy had the most liked content!

Community Reputation

1,298 Doskonała

About Zielone krainy

 • Rank
  Sensei konopny

Recent Profile Visitors

3,100 profile views
 1. @Brazil Munster Wpierw sprawdź szczelność namiotu, lub szafki, cokolwiek tam masz, bo problem nie musi leżeć w filtrze.
 2. @ArteK Każda dedykowana , ja używam Canny, ale nie dlatego, że to najlepsza ziemia, choć odpowiada mi jej ec, bo ma 1,1-1,3 , gdzie np. Plagron gwomix ma 1,2-1,6, a Plagron lightmix ma 0,8-1,2 ec. Canna jest dla mnie optymalna pod względem wega, nie spali młodych sadzonek, a gwarantuje im początkowy prawidłowy rozwój.
 3. @ArteK Ja nie twierdze, że ta ziemia jest do niczego, bo może ma swoje zalety, ale 40 $ za worek to koszt za jaki bym miał 150 l Canny, a na takiej ilości z pełnym powodzeniem w zależności od tego ile roślin posadzę to mogę zrobić od 5 do 10 upraw i ściągnąć z nich w sumie od 1kg do 1,5 kg, więc mi ta ziemia za 40 $ jest do niczego niepotrzebna.
 4. @ArteK Nie ma w uprawie magicznych rozwiązań, zwykle to chwyty marketingowe dla naiwnych, jakim wmawiane są cudowne rozwiązania, jakie tak naprawdę nie istnieją, ale czemu nie zarobić, jak są tacy, jacy w to uwierzą?
 5. @ArteK Sprawdź, przetestuj i pokaż wyniki, ale jak dla mnie szkoda zachodu, wystarczy dedykowana ziemia nawet najtańsza typu Canna, by wszystko wyszło dobrze, jak się ma pojęcie o uprawie.
 6. @Piotr111111 Trening Fim.
 7. @ArteK No raczej tak, ale pewnie wyjdzie więcej, bo po 75 g to mi wychodziło ze znacznie mniej rozbudowanych roślin, więc pewnie wyjdzie coś w okolicach 190, oby nie więcej. @grolsch3 Drugi panel jest włączany od razu w momencie przełączenia na kwitnienie. @ArteK W sensie 75 g z jednej sztuki.
 8. Pierwszy dzień kwitnienia, pojawiły się prefolwery. Dostały dzisiaj enzymy i calmag.
 9. @Cannsbis1920 Co ci to da , że ktoś poda ci tak podstawowe informacje, jak dalej nie będziesz wiedział, jak uprawiać, a ktoś za ciebie twojej uprawy nie zrobi. Poczytaj artykuły, jakie znajdują się na forum.
 10. @Ważniak "Braki świetlne" , jakim głównie zawdzięczasz niską notę, bo topy wyglądają na mało spuchnięte, ale i tak gratulacje, że coś zebrałeś . Powodzenia dalej.
 11. @XXL-Skun Jaki masz budżet na oświetlenie?
 12. Zapomniałem dopisać, że wczoraj rozpocząłem dawanie nawozów innych niż ukorzeniacz i enzymy, jakie zostały odstawione. Teraz w odpowiedniej kolejności: poszły nawozy: grow, bloom, calmag - ec wyniosło 1,7.
 13. Dorzuciłem dzisiaj sznurki, jakie przytwierdziłem ziperkami do doniczki, bo roślina pnie się do góry i zaraz powyrywa druciki, jakimi była gięta, a nie chce, by główna łodyga uniosła się nazbyt do góry. Pierwsze zdjęcie z ledami, a dwa pozostałe bez włączonych ledów.
 14. @Luigi Ja nie stosuje żadnych saszetek, i jak dotąd problemów żadnych nie miałem. Zioło pachnie pięknie, cieszy nos zanim spróbują je kubiki smakowe i doświadczy jego potężnego działania ciało i umysł.
 15. @Cannsbis1920 Co mam ci podpowiedzieć? :D Jak uprawiać automaty , wszystko mam ci tu na ten temat napisać, czyli stworzyć tutaj elaborat na ten temat ?
×
×
 • Create New...