Jump to content

Zielone krainy

Elita
 • Content Count

  2,290
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

Zielone krainy last won the day on June 12

Zielone krainy had the most liked content!

Community Reputation

927 Doskonała

About Zielone krainy

 • Rank
  Sensei konopny

Recent Profile Visitors

2,300 profile views
 1. @ArturS70 NIedoborów nie widzę, ale wydają się wyciągnięte, więc wygląda na to, że nie miały dość światła.
 2. @OlaLola Świeć dalej uvb w tym stanie , a pożałujesz w mojej ocenie sytuacji. Ładnie wyglądają, ale to nie jest jeszcze odpowiednio zawiązany obraz topów w mojej opinii. Zbyt mało rozbudowane są, ale to tylko moje zdanie, a ktoś może mieć inne i oczywiście to nie moja uprawa, więc nic mi do tego.
 3. @NHSTREET Sucho to wizualnie wygląda , roślina ci się nie kładzie bez przyczyny, a na przelanie to nie wygląda o ile rozumiesz o czym mowa.
 4. W mojej wizualnej ocenie topów to na uvb jest za wcześnie, ale nie chce udawać mądrzejszego niż jestem, ja bym zaczekał, bo topy nie wyglądają okazale i całkiem możliwe, że dzięki Uvb nie będą wyglądały lepiej. Zjedźcie mnie , jak uważacie, że nie mam racji. Jednak według mnie każda uprawa jest inna i inaczej dochodzą rośliny, a ta uprawa i obraz topów nie wskazują na to, aby stan tego, co jest widoczne pozwalał na świecenie lampą UVB, jaka zaraz sprawi, że topy się bardziej nie rozbudują, więc będą stosunkowo "małe i dość luźne". Takie jest moje zdanie, ale ktoś może mieć inne.
 5. Na ten moment mogę powiedzieć, że Acapulco gold to , jak chodzi o plon świetna roślina. W tej samej doniczce, w jakiej rosły LSD czyli 8 l , to ile ona szczytów wytworzyła i jak bardzo są rozbudowane przy zastosowaniu treningu FIM to jest piękne. Jedna roślina, a LSD przy tym samym treningu, choć nic złego o niej nie mogę powiedzieć, to jednak na bank Acapulco gold bije w plonie o głowe LSD.
 6. @OlaLola Wynik powinien być dobry, jak na powierzchnie 0,32 m2, ale jakościowo idealnie nie będzie, bo w tych temperaturach nie wysuszy się idealnie.
 7. @WielebnyMerry Dzięki ziomku, topy wyglądają na dobrze zbite , ale w tej temperaturach, jakie teraz są w Polsce suszyć to jest pomyłka. Dobrze że nie trymowałem dokładnie, tylko tak minimalnie, bo bym już miał pewnie topy wysuszone po 2 dniach, a dzisiaj sprawdzałem i są nadal w miarę wilgotne, więc jest nadzieja, że tragedii nie będzie.
 8. @ArturS70 Możesz przełączać, ale nie musisz to ty decdujesz, jak długiego wega chcesz im dać.
 9. @KlausKörner Powierzchnia uprawna 0,32 m2. Weg nie był jednakowy dla wszystkich, ale średnio 22 dni.
 10. @pro xd Powinna , bo w miarę szybko rośnie i jest dość wytrzymała na pleśń i także na nie do końca sprzyjające jej warunki.
 11. @Dzielnicowy Chyba ci się gramy z kilogramami pomyliły :D
 12. Po kosie, 2,5 h zabawy. Grubo przesadziłem w ilości, ostatni raz tak robię, bo to niepotrzebne ryzyko. Zobaczmy ile wyjdzie. Jak chcecie to typujcie, zobaczymy czy ktoś trafi. ;)
×
×
 • Create New...