Skocz do zawartości
Wojmax

1x Purple Queen Indoor

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy Szefie o to to się nie boje nikt nikomu nie nakabluje bo wiedzą tylko zaufane dwie osoby, a sami starzy też się kurwa krzakiem nie afiszują i nie trzymają go w ogródku, pozatym ja im powiedziałem, że to co ja robię jest na skraju prawa i niby wszytsko jest legalne ale tak nie dokońca bo krzak cbd możesz hodować.

@Mr.Green Wszystko spoko tylko jak uargumentować to że muszę to do kogoś wziąć bo tam są lepsze warunki 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wojmaxno krzaka cbd tak o tez nie mozesz se hodować xd jesli byles skazany za handel to nie możesz no i musisz mieć stosowne pozwolenie z urzędu miasta plus odpowiednie pestki z takim kodem

20220516_180533.jpg

O takie coś xd

20220516_180711.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wojmax hehe dokladnie. Bez szczegolow dla rodzicow xD co ty studiujesz..? Astrologie? 😄 hehe

Nie wiem moze ze trzeba odpowiedniej wilgotnosci do suszenia i niskiej temperatury bo te nasionka zgnija? A znajomy ma taka szafke na wino ktora chlodzi i sucho jest. Suszenie wazny proces 😄 inaczej nasionka beda do dupy. Nie musialys motac tematu cbd na podmianke itp.

Ogolnie sam jestem ojcem i jak dzieci podrosna to w nic im nie uwierze hehe 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green XDDDDD pomysł spoko dzięki wielkie. Ja też teraz wykminiłem, że można by to tego dnia kiedy planuje to zrobić poprostu ściąć i powiedzieć że musi się wysuszyć żeby nasionka wyszły i trzymałbym to w boxie tylko z wyłączonymi ledami. Po około 5 dniach bym w nocy schował prawdziwe topy i cyk np do jakiejś szafy następnie ogarnąłbym nasionka np te od papug a dodatkowo kupiłbym to cbd i zrobił bym z niego sieczkę że niby tam nasiona były. Pokazał bym rano rodzicom ile nasion mam a resztę bym na ich oczach wywalił. Brzmi legit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Więcej tak nie zamierzam robić, zawsze mogę poprostu zapylić i mieć nasiona i tyle bez żadnego kombinowania, ale narazie sytuacja wygląda jak wygląda i nie dokońca wiem co dalej, bo poddać się zawsze można ale chyba wolałbym spróbować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wojmax Czytam sb tak tą fotorelkę i myślę emm grubo serio stary jakby masz szczęście że masz takich rodziców jakich masz mało którzy pozwoliliby swojemu dziecku na taką zabawe

A i zauważyłem jeszcze jedną bardzo ważną rzecz a mianowicie to ze za duzo gadasz Chodzi mi teraz o to np że powiedziałeś że jesteś studentem Nie rob tego To forum o uprawie krzakow i jesli mieszkasz w Polsce(a mysle ze tak jest) mozesz miec przez to problemy :)) Lepiej zostac tutaj anonimowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was jeszcze jedno dziwne pytanie, a potem zapominajmy o tym wszystkim i skupiamy się na roślinie a nie wszytskim co się dzieje wokół niej. Mianowicie czy dałoby się w jakiś sposób zabarwić suche topki cbd? Nie, nie zamierzam ich palić, wręcz odwrotnie wyrzucić lub zakopać XDD. Chodzi o to że ja mam odmianę Purple Queen i gdyby nabrała koloru w ostatnim czasie przed zbiorem to musiałabym zrobić dobrą "podmianke". Myślałem o zwykłym barwniku spożywczym i moczeniu w nim topkow a następnie wysuszenie ich, ale czy kolor by się utrzymał i czy roślina by nie zaczęła pachnąć farbą? Macie jakieś inne alternatywne pomysły?

Ps. Zdjęcia wrzucę w sobotę, a w środę zastanawiam się czy zwiększyć dawkę Blooma ostatnio lałem 1.5ml na 1.5l wody, po tym czasie roślina mam wrażenie że dostała zastrzyk energii, ale też nie chciałbym dodać teraz więcej i jej przenawozić. Co myślicie zwiększyć dawkę czy pozostać przy starej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ile mogę mieć nasion z mojej roślinki bo nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji?

+/- liczba nasion albo gramowo ile wychodzi

Wie ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Roślina wygląda następującą:

 

Mam dwa pytania do Was:

1. Czy powinienem ściąć ten szczyt jest bardzo mały a w porównaniu do innych praktycznie niezauważalny?

2. Na ziemi w doniczce zostało parę suchych lub żółtych liści i po jakimś czasie zrobiła się na nich tak zwana biała pleść. Oczywiście jak tylko ją zauważyłem postanowiłem ją niezwłocznie usunąć łącznie z wszystkimi innymi liśćmi które zalegały w doniczce i obciąłem też odrazu parę żółtych liści z dołu roślinki. Czy mam się o co bać? (Wilgotność od 40% do 60%; czwarty tydzień flo)

IMG20220521094436.jpg

IMG20220521094447.jpg

IMG20220521095714.jpg

1653123435961253439460459244175.jpg

 

 

Edytowane przez Wojmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...