Skocz do zawartości
Wojmax

1x Purple Queen Indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Napisano (edytowane)

@Wojmax Ja to bez łodyg to jakieś 70g obstawiam, ale się okaże jak bardzo się pomyliłem, ale gdybać zawsze można 😛 czemu nie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylatory mogę wyłączyć ale to kurwić zielskiem będzie niesamowicie a pozatym stracę wszelką kontrolę nad wilgocią ale zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednie warunki do suszenia to 18-20 stopni a ty masz tam 26-28. O spowodowało za szybkie wyschnięcie tematu. 
 

wiglotnosc 50-55% by tk tez spowolniło. 
 

jak główna łodyga będzie już strzelać to możesz już ładować do słoika. Bo topy wewnątrz mogą być nadal wilgotne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster masz jakiś pomysł w jaki sposób mogę zmniejszyć temperaturę do 20°? I czy to wogole teraz w czymkolwiek pomoże czy nie jest już za późno, pozatym zamierzam kupić takie saszetki do słoików które utrzymują stała wilgoć to może po jakimś czasie stosowania wilgoć też się ustabilizuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy lato wiec chujnia ogólnie. 
jedynie piwnica ale tam już musisz pilnować wilgoci. 
 

jak dasz już temat do słoików to wrzuc higrometr i patrz jaka będzie wilgotność po kilku dniach. Wrzucisz saszetkę to powinna tez ustabilizować.  
 

wilgotsnco oglnie zrobisz na te 55-60 tym się nie masz co martwić. Bardziej zjebie się smak bo za szybko wysuszylo się i chlorofil słabo odparował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjebałem garnek z wrzątkiem i topki się zrobiły wilgotniejsze, teraz nie zamierzam włączać wentylatorów żadnych i za dwa trzy dni powinienem mieć dobrej jakości równo wysuszony, bez pleśni temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej wilgotności nie ma szans na pleche. 
wysusz jak już będzie suche to tnij i daj do słoika jak będzie za suche po wrzuceniu saszetki to dasz skórkę id pomarańczy na kilkanaście minut i powinno ładnie wyrównać. 
 

nie działaj pochopnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...