Skocz do zawartości
Wojmax

1x Purple Queen Indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Wilgoć utrzymuj w miare nisko to pleśń albo zwolni, albo zniknie. I raczej już bym zostawił te topy by sobie w spokoju rosły xd troche późno na silny stres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester @onyx @Udyr

A wy Panowie co o niej myślicie?

Mam jeszcze jedno pytanie: czy to jest dobry pomysł żebym już we wtorek zaczął lać PK plus zwiększył dawkę Blooma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Wojmax jak nie popali Ci liści po pierwszej małej dawce pk to możesz próbować. Ale trzymaj rękę na pulsie ,żeby jej szlag nie trafił.

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym już zapodał 1/3 dawki PK bo topy ładnie formują się i będą już ładnie wsuwać. Tylko nie przesadzić żeby im nie zaszkodzić. 
 

z drugiej strony na foto liscie nie pokazują żadnych niedoborów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie mam czy 9 tyg flo starczy na obfite plony, bo dzisiaj zaczął się 5tyg flo i chciałbym wiedzieć ile plus minus zostało do ścinki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na finishu topy juz nie puchna ale dzieja sie inne cuda 🙂 rownie wazne jak puchniecie topow 😄 kapsulki mocy sie dopelniaja 🙂 trzeba obserwowac do konca i jak kto woli z bursztynem wedle uznania ciachasz panne i jest twoja 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrym pomysłem jest żebym dzisiaj dał 2ml Blooma i 0.5ml PK na 1.5l wody czy za dużo co uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Napisałeś to akurat jak dziś dałem jej 2ml Blooma i 0.5ml PK na 1.5l wody. W ogóle trochę chu#$a sytuacja bo okazało się że wodą którą podlewałem miała 7.5 pH więc trochę beznadziejna sytuacja ale chyba nie powinno to wpłynąć jakoś na jej rozwój bo pierwszy raz podlałem wodą o tak dużym stężeniu, przedtem zawsze miałem od 5.80 do 6.20.

@Eddie Plant Moje pierwsze pytanie kiedy powinienem ją przyciąć a drugie czy spowolni się przez to jej rozwój? A i ile w ogóle ściąć (ile cm od ziemi)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...