Jump to content

Wojmax

Members
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutral

About Wojmax

 • Rank
  Coś tam wie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaki to jest kurwa kolor? Pojutrze postaram się wylać coś jescze bo dziś już światła są zgaszone a jutro zamierzam nie wracać do domu 😉 Ps. W ogóle w chuj dużo liści traci (żółkną i wysychają i ja je obrywam) dziś jakieś 15/20 liści obciąłem bo praktycznie co piąty żółty był i to tak mocno wczoraj ja podlalem dostała 1.5l wody Powinienem lać nawozy czy już teraz i tak się nie opłaca jak za plus minus tydzień zbiory
 2. 111 dzień roślinki, 57 dzień flo (początek 9tyg)
 3. @Mr.Green To dobrze? Ps. Ile jej dajesz czasu skoro trihomy są mleczno-przezroczyste, a chciałbym ścinać gdy trihomy na głównych szczytach będą w proporcjach 30-70 bursztynowo-mleczne? Pss. O liście się nie martwić bo są żółte coraz bardziej a nawozów już nie leje?
 4. Ocenka? Ps. Trihomy przezroczysto mleczne. Liście trochę żółte, podlewam samą wodą od tygodnia, zbiory przypuszczam że będę przeprowadzał za około 2tyg
 5. @Brazil Munster w litrach
 6. @Brazil Munster Jaka pojemność na plus minus 30 suchego?
 7. @Brazil Munster niby łatwiej ale mam napiętą sytuację w domu że tak to ujmę i łatwiej mi będzie to schować do tych próżniowych pojemników do suszu o których wspominasz. Możesz wysłać mi jakiegoś linka do tych pojemników?
 8. Panowie pytanie mam: Czy mogę już ususzony towar trzymać w otwartych plastikowych woreczkach i je schować do szklanego słoika w którym jest regulator wilgoci (od Royal Queen 62% 8gr) plus w tym samym słoiku trzymać pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów, ewentualnie pochłaniacz trzymać w pudełku w którym jest słoik? Ps. Chciałbym schować towar w poziomym słoiku dla wygody przechowywania, ale również chciałbym aby był odrazu podzielony. Pss. Szukam od rana jakiś szczelny, szeroki pojemnik, ale narazie znalazłem tylko jakieś okrągłe metalowe pudełka na ciastka. Macie jakieś propozycję?
 9. @Mr.Green Dzięki za miłe słowa szefie!
 10. @Mr.Green Dzięki wielkie! Postaram się was jak najczęściej informować i wysyłać zdjęcia abyście też mogli mi doradzić kiedy mogę ją ściąć. Narazie trihomy w pełni przezroczyste więc jeszcze trochę czasu jej zostało.
 11. @Udyr Wiadomo nawozy odstawiam dwa tyg przed ścinką, ale też też nie dokońca wiem kiedy ona będzie obstawiam że 24 czerwca lub tydzień później. Prawdę mówiąc brakuje mi wiedzy z jaką prędkością trihomy dojrzewają ze stanu mlecznego w stan bursztynowy. Ktoś coś wie ile to mniej więcej trwa?
 12. Liście znacznie nabrały koloru. Postanowiłem że dziś dodam nie 3ml ale 1ml Grow na 1.5l wody. To powinno starczyć. Pąki strasznie szybko zaczęły rosnąć i pulchnąć. Dziś były tylko 17cm od lampy, gdzie wczoraj były 21cm. Lepią się. Trihomy przezroczyste powolutku zaczynają robić się mleczne. Będę chyba celował w bursztyn lub bursztynowo mleczne, wydaje mi się że jeśli główne szczyty będą bursztynowo mleczne w proporcjach 70/30 to dolne warstwy i wszystkie popcornu będą mleczne . Co myślicie?
 13. A jak według was w ogóle wygląda, czegoś jej brakuje?
 14. Jutro w teorii powinienem podlać samą wodą ale zrobię wyjątek i dodam Terra Grow 3ml, gdzie pełna dawka to 5ml. Co o tym myślicie?
 15. @Udyr Zamierzam jeszcze raz i po raz ostatni wlać nawóz 11 czerwca, chodź obstawiam że to i tak nie będzie dwa tygodnie przed ścinka tylko z 3 może nawet 4
×
×
 • Create New...