Skocz do zawartości
ZielonyUzytkownik

MOCNO niesymetryczny rozwój rośliny?

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr utnę epsom, zobaczę może się poprawi. Ogólnie liście w połowie wysokości też mają te symptomy, więc światło odpada. 
następne podlanie zrobię 3litry tak żeby w ogole byl wyciek i zobacze jakie bedzie ppm. Podczas wega zawsze wyciek praktycznie mial tyle samo ppm co kranówa czyli ok 160. od jakiegoś czasu nie przelewam do wycieku wiec może coś się też nagromadziło w tej ziemi. 

tak wygląda najgorszy listek:

F75E77F1-74B1-476E-A5EB-819F1894AD28.jpeg

Edytowane przez ZielonyUzytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ZielonyUzytkownik Czarno to widzę, aby wykarmić takiego planta , musiałbyś mieć duże pojęcie , wszystkie mierniki i działać niemal perfekcyjnie, ta roślina będzie wymagała mocnego karmienia, jeszcze nie teraz, ale zaraz będą z nią spore problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy co masz na myśli mówiąc mocnego karmienia? I o jakich problemach mówisz?

karmię ją zgodnie z zaleceniami producentów i sprawdzam ppm i ph. Nie dałem jej więcej niż 1400ppm. Chyba git, nie?
Za trzy tyg ścinka, mam nadzieję, że się mylisz i jednak podołam😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ZielonyUzytkownik  Masz planta mocno rozrośniętego , donica 11 l , ziomku, ona wypełniła korzeniami szczelnie tą doniczkę, zaraz będzie się ssała z taką mocą, że ciężko będzie ci zaspokoić jej potrzeby, będziesz musiał lać dawki maksymalne, do jakiej potrzebny jest miernik ec, by nie przesadzić, a jednocześnie nie dać za mało, za chwile sam zrozumiesz, w co się wpakowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ZielonyUzytkownik O jakich ty 3 tygodniach do kosy mówisz? Chyba, że chcesz ściąć niedojrzałą roślinę, to nikt ci nie zabroni oczywiście.

@ZielonyUzytkownik Ok jak masz miernik ec, i karmisz dobrze to może z tego wyjdziesz, ale ona jest daleko przed dojrzałością, topy są małe , ledwo ukształtowane, jeszcze sporo przed nią, a do czystego mleka, czy do przewagi bursztynu to multum czasu jeszcze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ZielonyUzytkownik  Producent mówi o idealnych warunkach, idealnym nawożeniu, twoje topy wyglądają, jak dzieci, a nie jak dorośli ludzie, jakbym miał to do czegoś przyrównać, co by ci trafnie obrazowało twoją sytuacje uprawną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Zielone krainy napisał:

@ZielonyUzytkownik  Producent mówi o idealnych warunkach, idealnym nawożeniu, twoje topy wyglądają, jak dzieci, a nie jak dorośli ludzie, jakbym miał to do czegoś przyrównać, co by ci trafnie obrazowało twoją sytuacje uprawną.

Ty sie dobrze czujesz? To forum dla growerów początkujących i zaawansowanych czy dla klaunów lubiących docinać?

Edytowane przez ZielonyUzytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ZielonyUzytkownik  Co cię zabolało? Ja ci nie dociąłem, a chciałem jedynie pomóc, jak poczułeś się urażony, to nie były takie moje intencje, prowadź roślinę, jak chcesz i wszystkiego dobrego.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ja mu w czymś w ogóle pojechałem? :D Tylko mu kulturalnie zwróciłem uwagę, ty byś moje słowa odebrał źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ja wiem że to tylko roślina, którą się zetnie i spali. Nawet nie chciałbym być jakimś super growerem bo nie wiąże z tym przyszłości, a jedynie uprawiam dlatego żeby było po co sięgnąć do słoika i zrelaksować się. No i poniekąd dla zabawy w to ile gram wyjdzie. Reasumując nie odebrałbym źle tych słów. Poza tym dzisiaj mam dobry humor bo jest weekend

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ale kumpel mi chodzi tylko o to, że zwróciłem uwagę, co do uprawy i błędów, jakie jej dotyczą i co uznaje , że przełoży się na to, co będzie za chwile, to pojazd , czy może stwierdzenie faktów i nakreślenie umysłowi danej jednostki, że będzie ciężko, jak chce planta w tej wersji doprowadzić do dojrzałości? No chyba, że miałbym tylko słodzić, będzie świetnie, ale plon będzie , qrde chciałbym taki mieć, choćbym nie chciał. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no tak, ale już nie wyrzuci przecież to do kosza, a jakby tego planta odpowiednio karmić to wyszłoby niezłe monstrum. Ale zobaczymy, ciekawie tu będzie. O ile krzak sam się nie zacznie wyjadać co już przerobiłem 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ja mu do kosza nie każe wyrzucać, tą roślinę da się zrobić, ale będzie ciężko, jak trichomy mają być przynajmniej w pełni mleczne, a o bursztynie nie mówię, nie czepiam się, nie szukam sensacji, ale widzę to , jak widzę, ale oczywiście życzę pomyślnej uprawy i dobrego plonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...