Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green czyli nawalasz w ziemie nawozów pod korek a jak ziemia przesycha to bierze czystą wode z ziemi i się płucze i jak się wypłucze sama nakurwiasz jej do gleby znowu. To mogło by być zajebista jakby np roślina sama umiała ogarnąć z jakiego medium z korzystać w razie jak jest głodna i najedzona 😄 . Wytresować rośline jak psa z której miski ma jeść to byłoby coś 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 dzień 

Myślę czy nie zostawić liści, i nie zrobić tam wiatru 🤣 mam na myśli 4 mieszające, ale narazie chodzą dwa wilgotność 45% temp przy donicach 20.9 stopnia przy szczytach z 23/24 nie mierze dobrze idą 

Screenshot_2024-02-14-19-30-08-932_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-02-14-19-30-03-553_com.miui.gallery.jpg

Bio grow nie leje narazie nabite azotem pod sam korek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, mateo napisał:

Dobrze wypchany box👊👌

@mateo Podobno miało wejść 10 🤣 @Lasir I podobno jestem brutal bo dwie wyjebalem 😉@Boczelli I podobno wariaty po 16 pchają na mój metraż, a ja ci boczek mówię, że największym sensem mają dla mnie 6 mocno wytrenowane, i położone na glebie w formie dywanu w doniczkach 15l.@Mr.Green Te 6 co stoją u góry wypełniły by boxa musiałem je przycinać, i nadal chcą rosnąć, ale miejsca brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem z wilgotnością przy takim gąszczu kwiaty jeszcze się nie zawiązały dla tego na razie nie zbijam ale do 70 potrafi dobic

Jeszcze od 2 miesięcy za oknem deszcz prawie co dzień...

Dużo osób robi 9 ale za to krótki weg mniej prądu mniej nawozów itd dla tego oszczędność ,@Prepers ja nie lubię mieć dużo roślin wolę mniej i bawić się w treningi 

Jak dla mnie tak jak u cb 6 jest max  jak zaczynałem nowe kiełki myślałem dać 6x Bruce do 5x5 namiotu i 4 do 4x4 bo mam 10 roślin ,w dużym krótszy weg o 10 dni ok bo ciężko by było opanować ale to jeszcze zobaczę czy pochłaniacz zmieszczę później 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mateo u mnie widzisz auto xd Jak zrobię sezony będzie ich max 6, i dywan na całego boxa prowadzone rośliny od przekątnej do przekątnej doniczki , i szczyty w górę puszczę dopiero za doniczką 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Prepers napisał:

rośliny od przekątnej do przekątnej doniczki , i szczyty w górę puszczę dopiero za doniczką

Każdy ma tą wizję przy pierwszej/drugiej uprawie... moja była taka, że po okręgu poleci, jak zatoczy koło to koniec treningu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Na jaki box no i wszystko zależy jaki dlugi weg bo chcesz rozciągać poza obrys doniczki no to zależy jakie donice i wtedy weg pod to😝

Wszystko od donic zalezne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...