Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green Nie, rozmyślanie ile wyjdzie, jak będzie mocna, i jak będzie smakować uważam za magie uprawy 👊 Ja to sobie lubię tylko rozmyślać, jak nic nie splesnieje to może być tak że dopiero na wakacje wszystko zjaram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli @Boczelli to spójrz na moją relacje poprzednia 🤣🤣 dużo nie zabrakło, i myślę że 100 to taki standard przy fast budach patrząc na dobre lampy LED i fotorelacje, purple banana punch miała lekko ponad 90

Screenshot_2024-02-18-13-23-26-797_com.miui.gallery.jpg

Możesz wierzyc lub nie, dlatego ciężko mi się rozstać z fast budem, bo były bardzo smaczne, mocy tez nie brakowało

Ogólnie to ciężko mi stwierdzić dokładnie ile ważyły, bo ważyłem mała waga, ale waga dobrze się kręciła, a jaranie było przesuszone, dopiero curring z łodygami naprawił wilgotnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers ja myslalem ze poprzednio miales sezony. Nie no to wynik bardzo ladny. Moze i ja wrzuce cos auto z Fast buda na przyszla zime 🤔

Jak z moca tych automatow? Masz porownanie do dobrych sezonowek? Albo na przyklad do palenia z coffeshopow?

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja panowie polecam sprawdzić f1od rqs. Orion ma zajebista moc, puchna topy zajebiscie, nawet ja ciałem na flo, pozbywając się niepotzebnych szczytow I 75bylo z 1. Ale co najlepsze, nigdy tak łatwo grow mi nie poszedł jak właśnie te f1, tym bardziej że wcześniej nie prowadzilem automatów. 3miechy i jest gotowe 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli Może napisze poprostu zaufaj :)) Fast Budy wygrywają z sezonami na zawodach, a taki purple banana punch potrafi złamać 30% THC. Trochę wypalilem tego, i ostatnio palę sezony rqsy na bio tabsach, i hydro mineral tu już jakiś inny seed bank, i w porównaniu do Fast Budów na bio bizzie to jakiś syf jest, więcej ci powiem jak wyjdą mi gorillki tak samo dobre jak ostatnio, bo lepsze co paliłem to ostatnio kali, i na wakacje gorille glue co się okazała moja ulubioną odmianą przez długość fazy 

@Boczelli Wedding cheescake auto którego mam w namiocie patrząc na relacje dobrym wynikiem jest 150, nie 100, a kręcą go ponad 200 w 100 dni najlepsi, na YT masz shortsa gość 220 wyjebał, popatrz jakie czopy. 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj łodyga po treningu mutanta, i jego 40 dzień to w 0,1% chłop jest zerwałem mu 3/4 jaja już nie pamiętam codziennie go oglądam 

Screenshot_2024-02-19-15-40-20-687_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sory cos mi Forum swiruje i pomylilem fr😂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega No idą tak grubo, że liczę górne granicę co wejdą na ten metraż jak czegoś nie spierdole

Głupotą przy takiej lampie wsadzać 8 sztuk, wydaje mi się że lepiej w 15l doniczki, i 6 sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może karmienie, a może za mocno światło? Nie lubię teorii soczewki i mocnego światła, ale to bardziej nawóz i mocne światło. Najbliżej mi to siedzi jak widzę wykręcone końcówki. Z jakiej wysokości rośliny ten wiatrak, ma dobry dostęp do słońca? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik wydaje mi się, że światło za blisko, albo za mocne, liście zębate mocno składają się w u, końcówki żółte, a te plamki moim zdaniem calmag usunie

@Prepers

Ale to tylko tak mi się wydaje, ja się nie znam😅

Jest tu wielu mądrzejszych

W dniu 18/02/2024 o 13:24, Prepers napisał:

@Boczelli @Boczelli to spójrz na moją relacje poprzednia 🤣🤣 dużo nie zabrakło, i myślę że 100 to taki standard przy fast budach patrząc na dobre lampy LED i fotorelacje, purple banana punch miała lekko ponad 90

Screenshot_2024-02-18-13-23-26-797_com.miui.gallery.jpg

Możesz wierzyc lub nie, dlatego ciężko mi się rozstać z fast budem, bo były bardzo smaczne, mocy tez nie brakowało

Ogólnie to ciężko mi stwierdzić dokładnie ile ważyły, bo ważyłem mała waga, ale waga dobrze się kręciła, a jaranie było przesuszone, dopiero curring z łodygami naprawił wilgotnosc

Sprubój Opuium auto od Divine Seed, kilo z matra

IMG_5382.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem w czym problem, strzelam stres cieplny, rośliny się dobrze rozwijają, ale kilka liści u różnych roślin ma te plamy Screenshot_2024-02-24-07-40-15-290_com_miui.gallery.thumb.jpg.7a176f34c093806f22afb9034b6049a6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...