Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers tak lub nie trzeba czymś poprzeć. Będziesz widział sam po kosie czy są duże i jakie różnice co do pierwszego grow 😉 czasami samemu trzeba sobię odpowiedzieć na tworzone przez siebie zagadnienia :roorrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tu taki bonusik, tutaj 2 fotki tego mutanta co miałem rozpieszczać, i zdjecie lasu będzie co rąbać.

Możecie spekulować ile wyjdzie z tego mutanta, uwielbiam zakłady 

Screenshot_2024-02-17-19-28-29-588_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-02-17-19-46-10-012_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-02-17-19-46-13-800_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green Lepiej zamiast się o wiórki desek sklejone jakims syfem martwić, powiedz mi ile z tego mutanta wyjdzie miałeś ostatnio najlepsze oko do moich roślin, a ja się boje zbyt odważnie marzyć 🤣🤣 Ale duża jest 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten mutant całkiem taki trochę mutantowaty 🤣🤭 yoo obrodzi dobrze tak myślę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli A mi to nie przeszkadza, żona wypala popcorn, i miał, a dla mnie najlepsze do wiader 🙂 poza tym będę może hash robił, daby jak się zdecyduje na prase. A tak poza tym roślina ma 36 dni czeka ją jeszcze min 44 dni

@Boczelli Taki mam zamiar, ja czuję w niej potencjał mam jeszcze dwie co jak mi seta nie pęknie to będę zawiedziony, puszczę fotki na dniach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BoczelliPowiem ci tylko że wcześniej stały po 3 w rzędzie, i ważyłem przesuszone z racji awarii termometru te gorillki, i na podstawie poprzedniego grow byłbym załamany jak by mi wyszło 70 najmniejsza Gorilla z której podkradalem miała tyle , ta sama odmiana mniej błędów, lepsza lampa, komplet nawozów, i teraz miałem mała selekcję bo 2 przecież wyjebalem najgorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers byku ja Ci zycze jak najwiecej dobrego palonka i nie chodziło mi o Ciebie 😉

 

Wyniki powyzej 50g z automata to bardzo dobry wynik.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Boczelli napisał:

@Prepers jak bedziesz wazyl na wpół mokre jak co niektorzy to moze i dwie sety beda 😅

Poważne oskarżenia 🙂

@Boczelli bardzo dobry wynik z auto to raczej 100 bo 50 to tak bardziej w standard. Chyba że mowa o auto 10 lat temu 😄

Dwa że czym jest naprawdę wynik 😄

Wybierając tę odmiany Cali to wyglądają jakby max 30 to z sezona było 😄

Cała ta mania z ciężarem towaru to jakaś Polunska mentalność że zawszę musi być szybko tanio łatwo i dużo 😄

Polak by w życiu nie wymyślił odmiany jak Cali bo jakby raz mu wyszło tak mało z krzaka to by wyjebał w pizdu 😄

Nam wiecznie mało wszysykiego 😄 jebana komuna 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ja też pierdole wynik końcowy, nie handluje, mam na własne potrzeby. A czy ściągnę np. 100 czy 150 to i tak do następnej ścinki wystarcza 😉Ważna jakość, zapach no i budową topa ☺️

aż zatęskniłem za namiotem ...😢

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...