Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers ilość doniczek i ich rozmiar to tylko szczegół. Ja np patrzę na to tak że licze ogólny litraż ziemi jaki wrzucam do boxa

Jeżeli miałem raz 6 bagow po 25 litrów to daje 150 litrów ziemi w boxie. Teraz będę miał 12 bagow po 8 litrow to mam 96 litrów ziemi w boxie.. więc wychodzi że jakby mniej 😄 więc to żaden problem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Pogadamy za tydzień jak już na zdjęciach będzie widać, że jednak miejsca nawet na drobne manewry zabraknie 🤣 Już mam metodę jak przy nich pracować, ale mówię ci że jest ciasno 

@Mr.Green mi wyszło na doniczkę około 12.5l, i niewiem jak, ale musiałem dorzucić troszkę innej ziemi

I gwarantuje ci greenu, że rośliny będą tak ogromne że sensu nawet na 9 nie widzę, bo dobry trening LST, i masz dywan dokładnie 1.44m2 

Przy 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnę z rośliny z samego trymu 5g bubble hashu? Niewiem czy się bawić z haszem, czy z babeczkami, ale już widzę że tego od chuja będzie, i szkoda wyjebać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers i spleśnieje zanim coś zrobisz.... u mnie już jakieś liście pleśnieć zaczęły i wyrzucać mi nie pozwolono bo będzie niby coś pieczone 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Mogę Ci podesłać filmik gdzie gościu robi to ocenisz po ilości materiału 🙂

Ja osobiście robiłem przesiew na sucho przez sitko.. odpady mrozisz.. wyciągasz i walisz przez sitko i wytrzepujesz trichomy.. zbiera się dość pokaźna ilość magicznego pyłu 🙂 potem go sobię odrzucasz do blanta czy co tam palisz i jechane 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Co ty mam tym razem pomocnika, żona wali ze mną trym, i bubble hash 😉

@Mr.Green Filmiki widziałem już jakieś, ale robię bubble hash ze względu na jakość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers elegancki pomysł 👍 jestem za tym żeby w miarę możliwości wyciągać maksa z naszych plonów. U mnie "odpad" leci do masełka dzięki któremu powstają ciasteczka 🤤. Z moich growów zazwyczaj 2-3 rośliny, odpadów nie jest tyle żeby myśleć o haszyku. U ciebie byku sytuacja jest wyborna pod takie manewry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers BHO sobie zrob 😏 jest z tym troche zabawy, ale zmiata z planszy 👌

A co do bubble hash to duzo zalezy jakiej jakosci materialu uzyjesz, im wiecej topow, szronu i zywicy tym wiecej haszu uzyskasz.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Prepers napisał:

Filmiki widziałem już jakieś, ale robię bubble hash ze względu na jakość

Jak szukasz jakości to kup sobię prasę i rób swój miód 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli mniej więcej wiem jak to wygląda.. i dlatego do mnie to nie trafia.. 

Wole naturalne metody jak sitko czy praska lub ewentualnie lód.. 

Dwa.. że ja i gaz.. yyyyymmmm to nie dobry pomysł 😄 na bank cos/ktos jebnie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...