Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@mateo bo masz dużo przestrzeni uprawnej a jakbyś miał małego boxa w szafie to byś docenił szybkość wega i więcej roślin bo zbiory częstsze 😛

Ja też bym się chciał bawić i trenować ale mam małe możliwości pod względem metrażu dlatego cisnę na skróty 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że to źle, rezultat podobny może ciut tańszy na większej ilości roślin jeżeli sami robimy pestki bo one swoje też kosztują jak dla mnie to samo wychodzi . Każdy ma inną sytuację rozumiem szanuje akurat tu nie ma lepszych i gorszych najważniejsze że każdy się potrafi dostosować👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, WBB napisał:

Każdy ma tą wizję przy pierwszej/drugiej uprawie... moja była taka, że po okręgu poleci, jak zatoczy koło to koniec treningu 🙂

Teraz miałem plan walić szczyta dookoła donicy, i z sezonem by wyszło z auto zabrakło 2 tyg +/- zrobię ci fotki jak została, ale boje się że było na granicy shermienia znalazłem jakby dwa narządy męskie urwałem, i wyjebalem jak najdalej 🤣

3 godziny temu, mateo napisał:

@Prepers Na jaki box no i wszystko zależy jaki dlugi weg bo chcesz rozciągać poza obrys doniczki no to zależy jakie donice i wtedy weg pod to😝

Wszystko od donic zalezne

Mam wiele pomysłów, a poprowadzę łodygę jak chce bez względu jak kombinować będę musiał, ale to sezony no weg podejrzewam że nawet do 50 dni może mi się przeciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Mam kilka pestek rqs, ale niemam jakoś do nich zaufania, i na następny idą albo 6x tropicana cookies auto bo zawody wygrywa, i jest kompaktowa niska i rośnie 8/9tyg według producenta, a potem wjeżdża, albo najpierw RS11 Feminised Cannabis Seeds by Terp Treez 

Myślę że z tym rs11 ciekawa opcja 31% THC szczep prosto z californi, i do tego ładnie wygląda 

@Mr.Green Coś czuję że jak ten konkurs na wielkość topa zrobimy z dowolnych odmian to mam kandydata 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wyplukam nadmiary dajmy przez ostatnie 7/10 dni to smak konopii będzie dobry, czy lepiej teraz szukać złotego środku bez względu na to że idą zajebiście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Nie ale mają nadmiary nie wpływają na rozwój, ale boje się o końcowy smak nie jestem jeszcze doświadczony, i niewiem jak to wpłynie 

Ogólnie to idą ekstremalnie dobrze niewiem czy to gen, czy to lampa, ale naprawdę są ogromne , i widać dużo miejsca na topy 

Ale jakbym miał mieć dużo niesmacznego bucha to nie byłbym zadowolony, @Mr.Green pytanie prosto do ciebie, czy płukanka 7/10 dni pod koniec planty wyplucze wszystkie nawozy? I wpłynie pozytywnie na smak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers płukanie w sensie flush..? 

To że są teraz nabite to nie znaczy że się nie dadzą rady wyjeść przed kosa. Więc nie wiem skąd twoje obawy. Masz lampę żyletę więc to dobrze że są nabite bo jak zaraz się rozkręcą na kwitnieniu i pójdzie więcej światła to będą potrzebować tych zapasów. Jesteś w organice więc nie przejmuj się ich stanem nabicia na dzień dzisiejszy. Wystarczy obserwacja i w odpowiednim momencie zacząć lać wodę by się wyjadły pod koniec. 

Odpuśc nawozy na chwilę i daj samej wody. Niech przerobią to co mają teraz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli nadmiar wapnia i azotu widać to po liściach, i w jednej po łodydze, ale wyglądają dobrze, i idą zajebiście, np. azot czytam że wpływa na końcowy efekt w sensie smak trawy nadaje, a pytanie chyba dobrze sformułowałem, że niemam doświadczenia, i że boje się o smak, a nie kondycję roślin która jest zajebista, tylko jedna jest zbyt wysoka, i niema wigoru, i choć topy buduje szybko będzie trzeba ją wspierać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers zalezy o jakim nadmiar chodzi, ale jak mowisz ze wygladaja dobrze to wnioskuje ze nie jest to jakies mega popalenie. Tak jak @Mr.Green ci pisał, daj sama wode przez jakis czas i bedzie git. 

Ja bym plukal 2tyg przed kosa jesli zalezy ci na smaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers to zbastuj z nawozami. Skąd ja mam wiedzieć jaki będzie smak twojego zioła 😄

Sam smak to złożona sprawa bo z pewnością połowę roli odgrywa genetyka a połowę roli warunki uprawy. 

Czy chwilowe nadmiary będą miały wpływ na późniejszy smak to nie wiem.. Nadmiar masz teraz.. a pąki dopiero zaczynają się tworzyć więc nie powinno to mieć wpływu ale by to sprawdzić musiałbyś sam przeprowadzić takie badanie. Zapisywac wszystko, dokumentować itd i najlepiej na klonach lub na wielokrotności sadzeniu tej samej odmiany, gdzie po czasie byś rozróżniał już na starcie flo najpowszechniejsze genotypy z roślin które wysiewasz.

Ja to patrzę na to tak.. że i tak przecież całą uprawę karmisz roślinę danymi odżywkami.. jest ona zbudowana na ich podstawie.. istnieje dzięki nim.. ta roślina to te odżywki.. to jej budulec.. więc jego nadmiar nie powinien miec skutku ubocznego.Ona i tak to je i jest tym co je a czy się nażre za dużo.. i jej zaszkodzi to wątpię.. w końcu to organika. 

Następnym razem zluzuj z nawozami.. bo najpierw jesteś z siebie dumny jak to nie ida i jak to nie nadupcasz im papu 😄 a za chwilę masz jakieś styki czy to nie spierdoli twoich oczekiwań 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Stary niewiem jak ci mam to napisać żebyś zrozumiał 🤣🤣🤣 Jestem zadowolony jak rośliny rosną, a niemam tyle doświadczenia żeby stwierdzić czy moje nawożenie "pod korek" wpłynie na smak, czytam jakieś artykuły że tak, a więc pytanie brzmiało krótko 🙂 "Czy będę wstanie 7/10 dni przed kosą tak wypłukać rośliny, żeby przenawożenie wcześniejszej fazy kwitnienia nie wpłynęło na smak?" I pytam z racji że jest tu trochę ludzi, i mieli trochę swoich upraw, może ktoś podzieli się doświadczeniem 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ale po co chcesz płukać 7/10 dni przed kosą 😄

Bo z jednej strony piszesz o obawach a z drugiej strony że masz zamiar je dopierdalac na bogato do końca i potem jakieś ratunkowe płukanie 😄

Weź to wyposrodkuj i już Ci napisałem. Przestań je nabijać pod korek azotem i calmagiem skoro twierdzisz że mają za dużo. Jak odstawisz na chwilę to one nie przestana rosnąć. 

Tworzysz sprzeczność i oczekujesz na nią odpowiedzi i magicznego rozwiązania. 

Pytać możesz.. od tego jest forum. Jednak jak już kiedyś pisałem.. masz czasem trudne pytania. Tutaj to raczej entuzjaści a nie badacze i masowe testowanie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Albo ciężko mi najaranym sformułować pytanie, na które oczekuje odpowiedzi 🤣 Już postanowiłem zostawie je nabite pod korek, a jak będą miały dużo mleka zastosuje "ACE", będę miał mniej roślin to sam przetestuje różne metody 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...