Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli stalowego o bardzo drobnym oczku. Robiłem na próbę i z pewnością nie było to takie perfekcyjne jak po tych sitkach profesjonalnych co kładziesz 3-4 jedno ja drugie więc i materiał był bardziej zanieczyszczony resztkami. 

Przyjdzie czas i na ten zestaw sitek 😛 póki co nie jest to jakieś niezbędne bo za mały mam namiot żeby się w to bawić. 

Prędzej jak wjada amerykanskie odmiany cali.. to tam lukru widziałem że Dużo się osadza na liściach i wtedy aż szkoda takich cukrowych 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli jak masz ten zestaw sitek to spoko wtedy to wychodzi i bardzo szybka robota. Ten ostatnio kief który przepada to aż biały jest od trichomow 😛 i takie coś jak zgnieciesz to masz czysciutki haszyk jak ten jasny który ostatnio prezentowałem 😉

Ja sobie zawszę tym posypuję blanta przez zwinięciem jakbym dojebal pieprzu na pomidora tak fest i też składa tak że ślinotok 🤤 

Wjedzie praska to bede moonrocki tworzył 😄 i trufle i w ogóle 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli pewnie da się upchać tyle doniczek i zrobić po 1, 2 szczyty w obrębie średnicy donicy ale to w huj męczenia wycinania roślin a finalnie z krzaka i tak dostaniesz tyle samo tzn. właśnie nie to samo bardziej się opłaca iść w optymalizacje mniej doniczek, większe doniczki. Bo np jak ktoś robi wega z miesiąc to spokojnie doniczki 10 l wciągnie czy nawet 14l Zielony robił.

Ale bania odpowiadam na posty z soboty nie spojrzałem na numer strony xd. Także hejzik już dobrze wchodzi 😄

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Growerseed Dla mnie dobra ręką wypełniasz 1.44m2 8 automatami 11l donice, dajcie mi jeszcze tydzień, i wam to pokaże 🙂 Śmiem liczyć 100 z jednej, idą taki sztos że chętnie jakbym trochę lepsze fotki miał na fast buda to wjebal na forum "week to week", ten lumatek jest naprawdę kozak! Jestem bardziej niż zadowolony siedzę i se porównuje roślinki z 33 dnia, i se brendzluje 🤣🤣

@Boczelli Nikt tu nie pisał że ni chuja, tylko przede wszystkim że to niema sensu 🙂 A jeszcze w rozmowie z tobą doszukiwalem się sensu w małych doniczkach, i różnorodności 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Nie nie nie 🤣 Ja zostaję na bio bizzach.

A taką ciekawostkę zapodam od tygodnia leje wodę z osuszacza rośliną, i nie zauważyłem żadnej różnicy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers też miałem taki pomysł ale stwierdziłem, że jednak się trochę wysilę i będę ją wylewał przez okno dachowe 3 metry obok 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WBB Jest prawe destylowana ec 0.05, a więc do mocnego nawożenia idealna, a różnicy nie widać lałem 6l deszczowy na połowę roślin, i 6l z osuszacza wychodzi równo po 1.5l, i szkoda tej wody nie wylewaj więcej 🙂

@Mr.Green Tutaj niema co cię rozpierdalac pierwsze wiadro z rana, i nie klepie, a topki całe zlane lukrem, i ładne, trochę mniej pachną, ale, i tak lepiej jak hydroponika w smaku, i zapachu 🙂 Jak dla mnie albo chujowa pestka, albo gość coś zjebal

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers a nie wiesz jaka odmiana? Może ma 13% dlatego nie klepie 😄

Albo jakas śmieszna pestka od jakiegoś śmiesznego breedera 🤷‍♂️

Hydro nie ma nic wspólnego ze smakiem bo to Hydro 😄 tam ma być napompowane na maxa kosztem jakości. To logiczne 😛

Ja mam w głowie plan jak zrobić doniczkę ziemia+hydro z czym hydro będzie tylko wodą a karmienie będzie do ziemi 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green byku ty niemasz pomysłu tylko tworzysz autopot 🤣🤣🤣 To co ja chcę zrobić samemu, i jest to proste w konstrukcji, ale gotowe mają stałe, i chujowe rozmieszczenie.

Rozumiem że w twoim planie chcesz wyciągnąć korzeń do spodu doniczki gdzie będzie znajdowało się trochę ziemi? 

A, i odkryłem małą ciekawostkę 🤣🤣 Jak dopierdolicie trochę więcej biobizz microbes to woda w doniczce tak nie paruje, a grzybki zatrzymują wilgoć jest to ogromna różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers normalna doniczka 25 litrów ziemi. Wytnę dno zamontuję sito żeby ziemia nie wypadła a korzenie mogły swobodnie wyjść poza ziemię i iść w dół gdzie będzie na nie czekał zbiorniczek z wodą i pompką żeby miały tam elegancko 😄

Połącze ziemię z hydro 😄

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...