Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemanko dobrzy ludzie

Bio-bizz set z wymianą fish mixa na bio-grow, czekam tylko na microby

Light mix 

Lampą mars hydro tsw 300w która zupełnie mi wystarczała, ale plan jest wymienić lampę jak mi przyjdzie nowa, bo nowa lampa przyszła mi z usterką, a czekać mi się nie chce, pytanie do was, co z roślinami za max 2/3 tyg jak będę chciał lampy wymienić, nie odczują 1h mojej pracy, jak będą stały bez światła poza boxem?

Lampa docelowa to mars hydro fc 4800 Samsung evo 2.85 umol/j.

Tym razem będę kombinował chyba z matami grzewczymi od mars hydro myślę 2x zajebac do środka boxa po 105w, są chyba wymiarów 118x90 czy jakoś tak, mam nadzieję że będą dobrze grzać 👊

Zużyłem ostatnio 1200kwH 🤣🤯

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers witamy z powrotem 😄

Jak roślina zapalisz zwykłe światło z żarówki w pokoju żeby nie stały w totalnej ciemni to przez godzinę nic się nie stanie poza boxem.

Sam często wyciągam panny z boxa by przy nich pracowac i stały nie raz po 1-3 godzin poza boxem i nigdy nie zauważyłem by coś im się działo.. czy to na WEG czy na FLO 😉

Pestki już się moczą? To automaty? Od Fast Buds? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu secik poza tym będę miał jeszcze microby.

Tym razem sativka na dzień, i indica na wieczór

Screenshot_2024-01-06-21-22-49-965_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-06-21-22-58-358_com.miui.gallery.jpg

Nasiona trafiają równo o 12 odrazu między wilgotne waciki na talerz, ostatnio skuteczność miałem 100% teraz liczę że po 1 mi nie wykiełkują mam nadzieję na farta :)👊

Wedding cheescake mocna odmiana sativa 25% bardzo produktywna, o smakach coś powiem pod koniec xD 

Gorilla już była więc co się będę rozpisywał 

Jeszcze się zastanawiam między 18/6, a 20/4, a 24/0 było spoko 

Czas start, czy od kiedy wy tak liczycie 

Screenshot_2024-01-06-21-53-53-268_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Sszukałem ci żeby pokazać, ale nie mogę znaleźć 🤭

Wolę ten czas poświęcic na szukanie rozwiązania z temperaturą w boxie szukam taniego i dobrego rozwiązania, zastanawiam się nad mata grzewcza do grow boxa+ grzejnik olejowy pod termostat, ale sam niewiem mata wygląda tsk

Screenshot_2024-01-06-22-08-00-958_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tak piszą 🧐 maj frojnd

Nigdy nie musialem dogrzewać boxa to ciężko żebym coś polecił.. 

Najlepiej to go docieplic.. boxa. Bez izolacji to każda ilość ciepła zostanie szybko zmarnowana tak ja prawdę. Im lepsza izolacja tym więcej ciepła w środku i mniej ogrzewania potrzebnego żeby było fit.

Taki box jak stoi w zimnym pomieszczeniu bez izolacji to jakbyś ogrzewal cabrioleta 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green No dałbym se rękę uciąć że tak było, może w przewodniku week to week na fast budzie to wyczytałem, albo jakaś zwara od palenia 

Szukam teraz nic niema xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers też zdarzylem zauwazyc brak tej informacji na Fast Buds 😄

Dla mnie to ogólnie nielogiczne.. ale na wszystkim też się nie znam perfect. Może i tak jest 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie 🙂

600w powierzchnia grzewcza 35m2

Elektryczny grzejnik na podczerwień Yoer Infrato IRH02W 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers kurwa 600 watt ja pierdole 😄 grubo se żyjesz synek 😄

Jakbym miał używać 600 watt ogólnie mocy uprawy w całości.. to bym musiał mieć z tylko tych 600 watt minimum klocka palenia co rzut :smokelots:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green leciała farelka 2000w xD, jak mam ogrzać 8m2, albo boxa w nie grzanym budynku taniej jak 600w w zimie?🤯

Ale tylko 750w leciała i na termostacie na szybko dodam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja wiem że mówimy o różnych warunkach.. 

Dla mnie to po prostu się w głowie nie mieści żeby tyle prądu tracić bo nie musiałem nigdy tak kombinować..

To pomieszczenie przylega do domu..? Czy stoi jak Toi Toi gdzieś tam obok chałupy..? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Mata to raczej średni pomysł na grzanie boxa  ( nie wiem czy by podniosła temperaturę w boxie o 1 stopien )   mam ten sam problem i zbudowałem  ocieplona szafę w której będzie stał box  i po problemie  z 8 stopni zrobiło sie 20 🙂  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 w końcu jakiś pozytywny oddźwięk procesu ocieplenia boxa 😄

Izolacja to podstawa utrzymywania ciepła. 

Nie jedną budę docieplalem.. od zewnątrz jak i wewnątrz.. tak i różnymi materiałami.. od styropianu, wełny po termo tynki w środku obiektu.. 

Bez izolacji to nawet nie ma sensu grzać tego pomieszczenia bo dużo prądu pójdzie a ta nie ogrzewana buda wyssie całe ciepło. Chyba że zima będzie łaskawa i nie będzie fest mrozów.. tak jednak widać w TV że zima dopierdala w tym roku trochę w Europie.

 

Pokazy tego boxa. Z chęcią zobacze izolacje 😈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...