Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers ja tu tylko sprzątam 😄

Co do twojego pytania i stwierdzenia ostatnimi czasy..

 

Przepłukiwać Czy Nie Przepłukiwać?

Pochodząca z Północnej Ameryki naukowiec Stephanie Wedryk zbadała popularną technikę przepłukiwania roślin konopi polegającą na pozbawianiu ich wszystkich składników odżywczych w ciągu ostatnich 7 do 14 dni fazy kwitnienia. Większość growerów płucze swoje rośliny stosując tylko odwróconą osmozę lub dodatkowy produkt płuczący pod koniec fazy kwitnienia. Zwolennicy płukania od dawna twierdzą, że płukanie usuwa z roślin metale ciężkie, nadmiar soli nawozowych i inne zanieczyszczenia, dzięki czemu kwiaty są czystsze i mają lepszy smak.

Wedryk i jej zespół badawczy płukali niektóre rośliny wodą z odwróconej osmozy przez 14 dni, a inne przez 10, 7 i w ogóle. Po zbiorach testowali rośliny w laboratorium pod kątem zawartych w nich minerałów, cannabinoidów, terpenów, mocy i wagi zbiorów. Rozdali oni również próbki z każdego okresu płukania koneserom marihuany, którzy mieli ocenić kwiaty pod względem smaku, mocy, łatwopalności i twardości.

Według Wedryk testy laboratoryjne nie wykazały znaczących różnic w wadze zbiorów, smaku, zapachu, mocy lub terpenów pomiędzy roślinami płukanymi i niepłukanymi. Kwiaty, które w ogóle nie były płukane, otrzymały najwyższą pozytywną ocenę od koneserów marihuany pod względem smaku, zapachu i twardości! Najmniej korzystnie oceniono kwiaty roślin, które były płukane przez 7 oraz 14 dni.

Marihuana, która była płukana przez 14 lub 10 dni miała najwyższą wydajność ekstrakcji w porównaniu z tymi kwiatami, których rośliny były płukane przez 7 dni lub wcale. Jednak wygląd koncentratu pochodzącego z niepłukanych liści był bardziej preferowany niż inne, ponieważ był on najbardziej przejrzysty i zawierał najmniejszą ilość zanieczyszczeń i przebarwień.

Dłuższy czas płukania sprzyjał zatem wydajności ekstrakcji, jednak produkt końcowy nie był tak zadowalający jak w przypadku ekstraktu pochodzącego z roślin, które nie były płukane. Wedryk zauważyła również, że liście roślin, które były płukane wykazywały oznaki niedoboru składników odżywczych i zawierały nieco mniej chlorofilu niż liście roślin, które nie były płukane.

Staje się coraz bardziej oczywiste, że „głodzenie” roślin marihuany pod koniec fazy kwitnienia poprzez wypłukiwanie składników odżywczych nie jest dobrym pomysłem, a nawet może być dla nich szkodliwe.

  •  
 
 

@Prepers gdzie tam są po dwie bo nie widzę.. lampą zakrzywia czasoprzestrzeń.. taki laser 😄

Po co sadzisz po dwie by potem je rozdzielać.. 😕 to bez sensu ziomek. Jak one są w jednej doniczce to potem będzie trochę ciężko je rozsadzic. 

Lepiej było je dać w jakiś małych kubkach na start.. a potem przesadzić. Później korzenie.. i pierdolenie się.. automat nie lubi tego.. 

Chyba że coś źle zrozumiałem to sorry że sram żarem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Problem tylko że azot jest dla nas toksyczny  , gdzieś czytałem że jak nie pozwolę się roślinie wyżreć to zostanie go dużo więcej w końcowym produkcie, ale szczerze miałem dwie nie płukane, i miałem te same odczucia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers zycie jest toksyczne 😄 fajki alko dragi i kobiety zabiły więcej ludzi niż azot 😄

Czytałem że nawet przy mineralnych nawozach to palenie jak leży minimum ze 3 miesiace to niby praktycznie wszystko potrafi odparować i ujść z topa.. 

Ja teraz sam mam detoks i czekam na swoje i część palenia mam zamiar schować i niech lezakuje dłuższy czas.. do tego zsczynam kolekcjonowac dobre topy.. słoik. Opis. Data i zbieram trofea 😄

żeby znowu wszystko cacy wyczuć w roślinie to tylko klony.. patrząc że pestki są różne i jedna się wyjada szybko a druga nabita fest to niemożliwością jest w moim przypadku oeefekcyjne trafienie w punkt z odżywkami by one zawszę się wyjadaly itd.. 

To wszystko jest dość złożone i czasem aż ryje banie 😄 ale i tak wolę swoję niż to gówno z ulicy bo tam to aż nie raz wypalało oczy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Ta

@Mr.Green Będzie tam 4x wedding cheescake i 5x Gorilla, doradz lepiej moment przesadzenia, mam kurczaki 2 doniczki po 2 rośliny 

I nie idź spać tylko opowiadaj coś, bo mnie zmiażdżył joint z takiej ponad 1 🤣 Spałem 2/3h mam jeszcze do 6 wystać i 200km zrobić 🤯

Jakiegoś topa chyba lepszego trafiłem, mietkie nogi 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers ja o 5 muszę wstać to muszę zaraz w kime 😄

To co Ty 200km walisz do roboty? 

Im później tym gorzej będzie to rozsadzić po się korzenie poplacza..

Znowu najlepiej się przesadza jak korzeń jest zwarty i opanuje doniczkę wtedy najlepiej wyciągnąć całość.

Albo to zrob jak najszybciej zanim korzeń pojdzie dalej i zwiekszy się szansa na uszkodzenie korzenia

Albo przedziel czyms doniczkę by je odseparować i by się nie plątały korzenie między dwoma roślinami

 

Jakaś przegrodę musisz zamontować w ziemi.

Wtedy korzenie się odbija od przegrody i wrócą 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Tak się złożyło, ale ja się nie przemeczam wiesz tutaj brakuje specjalistów, jak i w pl w sumie, i robi się śmiesznie już teraz szantażuje firmę że się zwolnię jak będę dłużej jak 14 dni w miechu pracować, i tak zaraz uciekam na swoje pracuje do końca premi inflacyjnej którą mi płacą w ratach 🤣 Wiesz 15 dni po 200km dziennie i 8h w pracy wynagradza mi 16 dni urlopu z rzędu, a dostajemy teraz powyżej średniej krajowej brutto w netto, więc luz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers jak warto to warto. Sam kiedyś oralem codziennie 180km w jedną i drugą przez jakiś czas.. tyle że trzeba było dymac bo terminy goniły.. o 5 był wyjazd żeby być na 7 na robocie i robilismy do 18-20 żeby jak najwięcej zrobić i powrót nie raz na 22 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Ja uciekam na swoje zatrzymała mnie premia inflacyjna, nie wierzę już w nic, w rząd , w przyszłość, i uważam że wszystko jebnie do 35 roku, skończy się wojna, albo gorzej, a więc chce się jak najwięcej nachapac, i może wyjebać do Tajlandii już bym uciekł w 2022 legal wprowadzili, powstrzymują mnie dzieci, ale coś mi się wydaje że lepszą przyszłość im zaserwuje w Tajlandii, i nauka w domu, jak ten ściek programowej propagandy w szkole 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nawet stajki są pod fałszywą flaga, strajk europejski który się odbywa miał inne założenia, a przede wszystkim koniec z fit for 55, ale związki, i państwa pięknie nas ograły, i zamiast zlikwidować szkodliwe prawo przez które konieczne są dopłaty na rolnictwo żeby była rentowność, to głupi ludzie idą, i postulują przedłużenie dopłat, i ulg na olej napędowy 🤯 Za 2 lata znowu wyjdą do 35 roku ma być tylko gorzej xd Dają się robić jak dzieci

 

@Mr.Green Mówię ci Green nie będzie lepiej, w każdym kraju jest tylko garstka rozgarniętych ludzi, a reszty zrobili zjebow, wystarczy się przejechać po Europie 🤣🤣🤣

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do lamp UV rezygnuje z Marsa hydro zwracam go, i kupuje lumateka 2 listwy po 30w, mogę se połączyć z lampą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedding cheescake jakieś zjeby genetyczne, ale mam zamiar o tym z nimi porozmawiać, myślę że dojdziemy jeszcze do porozumienia.@Mr.Green Kurde greeen jeszcze raz zapytam kiedy najlepiej przesadzić z jak najmniejszym stresem sadzonkę?

Screenshot_2024-01-11-19-09-39-145_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-11-19-09-43-487_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-11-19-09-48-199_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green 25% i z 40,50 cm zaraz zmierzę, ale na Marsie zaczęły takie wychodzić, mam teorię że najebany za duże dziurki porobiłem 🤣🤣🤣 miały ciężko żeby wyjść podlałem wodą zrobiła się taka zbita ziemia, i ciężko się było przebić dopiero następnego dnia rozgarnalem ziemię, i w nocy wyskoczyły, a co do gorillek jedna lekko wygięta reszta sztywniutko zaraz fotkę zrobie

W okularach żony firmy Porsche badziew jakiś, jak spojrzałem na sekundę na czerwona diodę wyjebalo mi korki, i okulary nic nie dały, kupuje porządne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...