Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green Proste jak dymanie  samo ocieplenie szafy to jeden ruch + wymiana drzwi + zamurowanie okien 😄  no i jest ciepło  mimo Zimy ...... 


Box  w kartonie nawet nie rozpakowany od kupna 😄 zresztą jak reszta gratów 
Szafe zrobię fote jak będę na firmie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green A ty co z chuja spadłeś xd? Nie potrzebuję komplementów, cieszę się że wszystkie wyszły 🤣🤣

 

Ostatnio wszystkie wyszły jedna zdechła co mi z talerza spadła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 1 dzień 1 8 nasion w donicach

Root juiz 4.5 ml/1.2l

I trochę deszczówką namoczylem wierzch ziemi

Wilgotność ustawiłem 75% mam teraz, dopóki chodzi farelka niema sensu walczyć o 80%

20/4 będzie lecieć skoro i tak grzać musze

Screenshot_2024-01-08-20-20-17-840_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ta dwie albo wyjazd, albo mam jeszcze ziemię, i wejdzie 8, ale bardziej za tym jestem żeby wybrać 6 ładnych za tydzień, a dwie moim okiem gorsze wyjebac

Odpuszczam trochę trawkę do wakacji wraz z żoną, od lutego palę tylko wieczory, cały marzec przerwa, i w kwietniu na ścinkę wjeżdżam z cyklem xd

Jak mi wyjdzie +/- to samo co przy ostatniej to ciężko bez maratonu to spalić we dwoje do następnej ścinki, więc zostaje raczej przy 6 krzewach, a może przy sezonach nawet do 4 zejdę jak weg powyżej 34 dni zrobię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers niby ciemniejsze lepsze..

Sam teraz opracowuje swoją technikę selekcji nasion by próbować chociaż w przybliżeniu eliminować chujnie które podrzucają klientowi 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Na moje oko to te jasne to lipa jest, mam trochę tych nasion wybierałem zawsze te ciemne w kiełkowaniu mam 100% skuteczności, chyba z 15/20 ziaren kielkowalem, wszystko od fast buda

Zobaczymy jak z genami ostatnio każda mogłem na 100g wycisnąć zabrakło mi wiedzy, i trochę cierpliwości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu gorilli topek, ta akurat wyszła mocna, i nie pozorna, nie czuć jej wogule na płucach, i gardle, po zaciągnięciu występuje efekt przyduszenia terpenami jak w olejkach THC, fajnie taka jakby ciepła mgiełka na łeb wjeżdża, a w smaku jest słodka. Ciekawe doświadczenie już wiem o co w NL z tymi coffami chodziło, genetycznie są tak nie stabilne, że rozumiem po co klony są, i wydaje mi się że nie które coffy co trzymały poziom, to trzymają kilka matek, i klonują je.

 

IMG_20240109_120201.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Kto powiedział że to mi przeszkadza Mordko miałem 5x tę samą roślinę, wziąłem nasion sporo tej samej odmiany chyba 15 albo 20, i jak każda masz inną to sens jest je powtarzać, każda ma inny smak, nawet różnią się wyglądem, poprostu jak masz coffa to musisz utrzymać qualitet, ale jak palisz to samo dzień, i noc to nie kopie. Różnorodność jest ciekawa, jakby dochodziły w podobnych terminach to bym uprawiał 6 różnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebać marsa hydro, 2 tyg czekam na nową lampę bo stara przyszła z usterką, i dzwonię dzisiaj a oni nawet nie wysłali, całe szczęście mogłem zwrócić, a wjechał lumatek 465w Zeus pro 2.9 umol/j, wie ktoś może ile gram z Wat maksymalnie na niej wycisnę według producenta? Roślinki wyskoczyły wszystkie jakieś żółtawe lekko są 

Screenshot_2024-01-10-14-50-23-145_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-10-14-50-40-584_com.miui.gallery.jpg

Ma ktoś taka, i wie +/- na start jak ją ustawić? 40/50cm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers jak producent nie poda takiego info to raczej wątpię byś to gdzieś znalazł bo nikt sam tego nie sobię nie dopisze. Poza tym bym na to nie patrzył zbytnio.. bo to jest mało osiągalne w domowych warunkach i na pewno ten max odnosi się do Hydro a nie ziemi i w np. W organice. 

Lampa jest kozak i tyle Ci powinno wystarczyc 😄

Co do ustawienia to zacząłbym od 10% 😄 na około 50cm bo takie lampy to są lasery 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers koło 2,9 może trochę mniej generalnie ta moc wyznacza w umolach/j mniej więcej ile da się z grama wyciągnąć  

Ale nawet niech ci wyjdzie 2 na pewno tyle da radę to masz prawie kilo tematu 

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mr.Green napisał:

@Prepers jak producent nie poda takiego info to raczej wątpię byś to gdzieś znalazł bo nikt sam tego nie sobię nie dopisze. Poza tym bym na to nie patrzył zbytnio.. bo to jest mało osiągalne w domowych warunkach i na pewno ten max odnosi się do Hydro a nie ziemi i w np. W organice. 

Lampa jest kozak i tyle Ci powinno wystarczyc 😄

Co do ustawienia to zacząłbym od 10% 😄 na około 50cm bo takie lampy to są lasery 

Min możesz 25% jej dojebac, serio to laser nie lampa już leżą okulary obok boxa, normalnie w czasie bieżącym oczy wypala 

Po chwili bolą jak chuj

53 minuty temu, Growerseed napisał:

@Prepers koło 2,9 może trochę mniej generalnie ta moc wyznacza w umolach/j mniej więcej ile da się z grama wyciągnąć  

Ale nawet niech ci wyjdzie 2 na pewno tyle da radę to masz prawie kilo tematu 

Razem ponad kilo ziomuś xd 

Pozdrawiam władze federalne, pamiętajcie że na własny użytek, i że się leczę! 

Jakieś koślawe te powychodziły 🤣🤣

Ostatni raz idą auto, dalej lecę sezony 6 roslin na długim wegu chyba, choć boje się trochę plechy, ale mam wszystkie środki ochrony od bio bizz 

 

 

IMG_20240110_200846.jpg

By ktoś pytał po co na krawędziach sadziłem, bo wydaje mi się łatwiej je do parteru sprowadzić, i wiązać do doniczki do tego mam większą przestrzeń do prowadzenia w porządnym kierunku, zobaczymy jak wyjdzie, ostatnio centralnie na środku miałem wszystkie.

@Mr.Green Szefie kiedy przesadzić do innych doniczek te sadzonki co po dwie w doniczce najlepiej, i najsprawniej? Teraz delikatnie, czy jak podrosną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...