Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green ja rozumiem bo do mnie tez nie trafiają takie wynalazki. Ale ludzie robia teraz cuda z konopii bho, rso, hasz, live resin itd itd

Niektorzy potrzebuja mocniejszej bomby niz po zwyklym lolku. A ze jest popyt to jest i podaz. 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli stężenie THC to chyba roślina za nie odpowiada a nie rodzaj obróbki.. to by znaczyło że gaz usuwa inne kannabinoidy i w ich miejsce wtłacza THC..? 

Chyba myślisz pojęcia albo z albo za dużo czytasz ulotek i opakowań 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green chodzilo mi o stezenie thc na powiedzmy 1g produktu, nie ogolnie. W takim bho jest ono duzo mocniej skompresowane niz w suszu co skutkuje wyzszym jego "poziomem" na 1g.

 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oczywiscie za banie po ziole nie odpowiada samo THC, ale uogolniam to zeby sie nie rozwodzic. Chodzi mi glownie o to ze 1g BHO upierdolisz sie 10 razy bardziej niz 1g suszu czy haszu.

@WymiataczMega kolejny farmazon mopsa klopsa 🤔

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB jak lubisz chemię.. to proszę Bardzo. Tylko potem nie rycz jak Muminek jak przy 50 będziesz miał raka wszystkiego. 

To nie jest pierdolec bio eko.. to jest samoobrona przed całym świństwem którym chcą nas faszerować..

Jak dla mnie możesz jeść plastik ✌️  tak jednak nie miej pretensji do kogoś kto nie chcę żreć syfu..

A wyyyyy... To macie pierdolca na wszystko co sztuczne.. sztuczny towar.. cycki.. ryje.. emocję i sztuczni ludzie 😄 nie dziękuję. Pozostaję na ścieżce którą kroczyli moi przodkow  🇻🇦

:yummy:

Do tego rozumiem że 200-300 lat temu też robili opryski na polach.. i nie używali niczego "bio" "eko"..

Ahhh te eko świry 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli końcówka najlepsza 😄

2 minuty temu, Boczelli napisał:

Chodzi mi glownie o to ze 1g BHO upierdolisz sie 10 razy bardziej niz 1g suszu czy haszu.

Ile gram trzeba zużyć suszu by powstał 1g BHO..? Że porownujesz fazę do 1g suszu.. 

Dwa.. że skoro trzeba walić takie patenty żeby mieć fazę.. to coś słabe te palenie kierowniku 😄

 

@WBB nie moja wina że Polska jest zacofana pod wieloma względami 🙂

@Boczelli uważam że można osiągnąć ten sam efekt wydajności używając bardziej naturalnych metod 😛 i bezpiecznych.. to jednak gaz a z ludźmi różnie bywa 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ja tam nie oceniam tolerancji.

Tak samo jeden upierdoli sie redsem jablkowym, a drugi potrzebuje whiskey 60%. 

Sam nie uzywam i nie mam zamiaru, mowie tylko o faktach.

Pewnie, ze mozna zrobic "naturalniej" dobry produkt.

W sumie o gustach sie nie dyskutuje. Jeden lubi jak mu cyganie grają, a drugi jak mu nogi śmierdzą. 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB gadasz tak jakby swojski dobry bimber nie był lepszy od alko ze sklepu 😉

Wszystko co swojskie jest lepsze.. mięso, kiełbasy, owoce, warzywa, przetwory i wyroby.. więc nie wiem po co te bezsensowne dyskusję że niby z ziołem nie jest tak samo a niby akurat z ziołem jest inaczej 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ten ostatni podpunkt to chyba to samo 😄 😄 😄

Wiadomo gusta guściki 😉

Ja nic nie mam do tego czy walisz gazem.. prądem..  czy gumową pałką.. 😄 wyrażam tylko swoją opinię i nie narzucam jej nikomu 😉

Tak wygląda kulturalna debata na jakis temat 😛

2 minuty temu, WymiataczMega napisał:

Już praktycznie wszystko jest eko i bio. Bullshit dla ludzi idących za trendami. 

Bio było modne zanim zapomniano że może być wszystko Bio 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole 🤣🤣🤣 Jak zwykle tworzę spam na forum 🤣👊 @Mr.Green Nad prasą myślę właśnie bo daby jak najbardziej na +, ale niewiem jak to liczyć, i ile tego wychodzi, bo musiałbym żonę przekonać żebym mógł to sobie kupić 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Ja myślę tylko o liściach cukrowych, i resztkach trymu, topy odpadają moja żona chwali sobie mój popcorn :), bo w smaku serio wyszedł top sort, i jak ktoś fajek nie pali, a lubi sobie dyma puścić to jest/był majstersztyk, spróbuję i tak chyba bubble hashu spróbowałbym z tak smacznej trawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers z cukrowych możesz tak samo cisnąć prasą. Nawet sam kief możesz cisnąć prasą na żywice 😛

Z Bubble dużo zamoty ale spróbuj. Z chęcią zobacze co tam wymoczysz 😄

Stary to jest piękne bo można tyle rzeczy tworzyć z tej rośliny że ciężko jej nie kochać 😄

To jest niewiarygodne jak człowiek może darzyć użyciem roślinę 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...