Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

Odcinek drugi:

Pierdolicie wszyscy. To wszystko zmajstrowali kosmici. Wiem bo oglądam Starożytnych Kosmitów i tam mają teorie ładnie poparte dowodami 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że dzwoni, nie wiadomo w ktorym kościele. Powiem Wam że chętnie bym się odniosła prawie do każdego zdania ktore tu w tych tematach napisaliście, uwielbiam burze mózgów i rozkminy na takie tematy, ale tyle pisać to mi się nie chce i czasu brak... Z wieloma rzeczami się zgadzam, moze kiedyś na jakimś zlocie forumowym wrócimy do tematu i podyskutujemy. 🙂 Każdy z nas jest ukształtowany na podstawie własnej wiedzy i doświadczeń z ktorymi przyszło nam sie mierzyć za życia, troche taką ignorancją jest uważać że jest się nieomylnym i ma się racje a inni na pewno nie. Przypominam że prawda zazwyczaj przechodzi przez 3 etapy - wiem bo sama na sobie to przerabiałam. Ja niczego nie wykluczam, biorę pod uwagę wszystkie ewentualności choć swoje zdanie w tym temacie mam juz wyrobione. 

@Prepers odnośnie piramid, bardzo dobry trop z tą energią, trzeba go drążyć. Podczas przesileń, równonocy wszystko tam nadal współpracuje ze słoneczkiem jak w "szwajcarskim zegarku". Pomimo tych zawrotnych prędkości i innych szaleństw kosmosu. Kiedyś (powiedzmy przed poprzednim resetem) energia była darmowa, pobierana z eteru, nie było też problemu z przesyłaniem jej, radzili sobie lepiej niż my. 

Przypomnieliście mi że miałam kupić możliwie jak największy magnes i znajomy miał mi wytwornice prądu spróbować z niego skonstruować. 🙂 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lady Green napisał:

Przypomnieliście mi że miałam kupić możliwie jak największy magnes i znajomy miał mi wytwornice prądu spróbować z niego skonstruować. 🙂

Też oglądałaś te perpetum mobile co na youtubach pokazują? Sam patrzyłem czy dałbym radę to zrobić 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Ściema 🤣🤣 tylko w fizyce kwantowej jest coś takiego jak więcej energii na wyjściu, jak wejściu, ale tej energii raczej nie okielznasz, bo znika tak szybko 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Resio666 napisał:

@vego1989 kurwa już im 2 razy mówiłem że kurwa lądujemy już..a oni chuj dalej lecą w pizdu...🤣🤣

Dopiero wrzucamy drugi bieg - warp 2 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, WBB napisał:

Też oglądałaś te perpetum mobile co na youtubach pokazują? Sam patrzyłem czy dałbym radę to zrobić 🙂

Temat juz wiele razy mi się przewinął. Wg mnie warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lady Green napisał:

Temat juz wiele razy mi się przewinął. Wg mnie warto spróbować.

Ale jakby to działało to chińczyki by już dawno to na aliexpress sprzedawali 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Ja wierzę w teze fraktalną świata gdzie jak przybliżysz część fraktala to staje się to identycznym obrazem jak ten duży fragment i można to zaobserwować na własne oczy i wyliczyć matematycznie itd. Więc dla mnie wszechświat w makro skali musi być podobny do świata w mikro skali lub być z nim kompatybilny. I jakby teza że ziemia jest płaska nijak pasuje do budowy atomu i fizyki kwantowej a, że jest planetą w przybliżeniu kulistą i krąży wokół słońca jak elektrony wokół jądra już bardziej tu pasuje.

a że coś wychodzi z wnętrza ziemi i coś odbija się to może tak ale by musiało być to spójne z jakimiś prawami fizyki. Jeszcze słyszałem o takiej teorii że księżyc nie jest prawdziwym satelitą ziemi tylko sztucznym stworzonym przez jakieś istoty coś jak gwiazda śmierci w gwiezdnych wojnach. Wtedy prawdziwy satelita mógłby zostać zniszczony i te odłamki spadły np na ziemie a nie asteroidy kończąc życie dinozaurów itd :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Ziomuś wyłącz adblocka 🤣🤣 mi cały box śmiga na generatorze z Chin 🤣🤣

@Growerseed Fizyka kwantowa zdaje się potwierdzać twoje wierzenia, i zdanie ty jesteś bogiem nabiera nowego sensu, słyszałeś że obserwacja fotonów doprowadziła nas do tego że światło to fala?? Innym wnioskiem tego doświadczenia jest spontanie kwantowe, i super pozycja czyli coś na wzór rzutu kostką, cały czas się kostka turla, i tylko w momencie obserwacji staje, ale nie chce mi się rozpisywać , i tak niezła dawkę teori dla foliarzy dostarczyłem xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Growerseed napisał:

@Lasir Ja wierzę w teze fraktalną świata gdzie jak przybliżysz część fraktala to staje się to identycznym obrazem jak ten duży fragment i można to zaobserwować na własne oczy i wyliczyć matematycznie itd. Więc dla mnie wszechświat w makro skali musi być podobny do świata w mikro skali lub być z nim kompatybilny. I jakby teza że ziemia jest płaska nijak pasuje do budowy atomu i fizyki kwantowej a, że jest planetą w przybliżeniu kulistą i krąży wokół słońca jak elektrony wokół jądra już bardziej tu pasuje.

a że coś wychodzi z wnętrza ziemi i coś odbija się to może tak ale by musiało być to spójne z jakimiś prawami fizyki. Jeszcze słyszałem o takiej teorii że księżyc nie jest prawdziwym satelitą ziemi tylko sztucznym stworzonym przez jakieś istoty coś jak gwiazda śmierci w gwiezdnych wojnach. Wtedy prawdziwy satelita mógłby zostać zniszczony i te odłamki spadły np na ziemie a nie asteroidy kończąc życie dinozaurów itd :D.

A jednak uważnie to przeczytałem i masz tutaj zasadniczy błąd 🤣🤣🤣 jak pomniejszysz atom okazuje się że elektrony wcale nie krążą wokół atomu 🙂 I tu wchodzi super pozycja, elektron jest w każdym możliwym miejscu wokół jądra, i tylko obserwacja lokuje go w jednym punkcie, on nigdy nie krążył wokół atomu, mówisz o wiedzy ktora przez lata nie została zaktualizowana w książkach 🤣🤣 możesz sobie to sprawdzić :)))

A co do ludzi co wierzą, w to co nam mówią 🤣🤣🤣 Poczekajcie jeszcze trochę, a będziecie mieszkać w 15 min miastach, z czipem na ręku służącym do płacenia, i inwigilacji, rolnictwo juz pogrążyli w Europie, następny krok dochód podstawowy, dalej kryzys 🤣🤣 Co do tej plazmy, z którą pracowałem służyła do produkcji czipów dla nas... Już tam nie pracuje, ale gwarantuję wam że produkcja na całym świecie idzie pełną parą 

@Growerseed Mistrzu właśnie tym jest fizyka kwantowa xd Żadne prawa fizyki nie działaja w skali makro, a to dlaczego świat w skali makro i w skali wszechświata reguluje ciąg Fibonacciego, i złoty podział, cały wszechświat jest tak zbudowany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...