Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Glut78 @Prepers @moonka @Boczelli  Spoko rozkminiacie o tym księżycu, fazach itp.Nawet się pośmiałem troche.Nie, że coś tam nie teges bo o tym chyba mało kto wie coś więcej i pewnego.Jedno jest pewne, można kupić kalendarz lunarny dla uprawy ganjii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Jestem cham ostatni ale dobry ze mnie człek.Grawitacja mowisz przeszkadza plantom rosnąć? 🙂 Jak fazy księżyca zmieniają skład wody? Rozwiń tą myśl.Mamy 4 fazy a skład molekularny wody to H2O...:) 

@Prepers Nawet chyba ten raz oglądałem...

Ten kalendarz...

Aha i wg.obowiązującej teorii księżyc nie świeci tylko odbija swiatło słoneczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir outdor kiełkuje się i kosi według faz księżyca jeśli chce się osiągnąć maksymalną moc. I taką samą zależność zauważyłem w namiocie(zupełnie przypadkiem) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir "Teraz George Reiter z University of Houston i jego koledzy odkryli kolejną niezwykłą właściwość wody. Przedstawili oni dowody sugerujące, że gdy uwięzimy molekuły wody w przestrzeni liczonej w nanometrach, powstaje "kwantowa" woda. Dzieje się tak, gdyż molekuły wody mogą tworzyć pomiędzy sobą wiązania wodorowe."

Resztę sam poczytaj mnie interesował temat od strony fizycznej bardziej, a jak wpływa na bank do końca sprawdzone nie jest, to samo jak częstotliwość też wpływa na wodę masz całą gamę filmików jak woda o wbrowadzona w drganie układa się w różne wzory

@Grzechoczący Grzechotnik spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers O częstotliwości czytałem i to niedawno.Ale skład masz h2o zawsze.Wiazania to co innego.Śmieję się tu troche bo czułem co masz na myśli ale wkradł się błąd w nazewnictwie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Glut78 napisał:

@Lasir outdor kiełkuje się i kosi według faz księżyca jeśli chce się osiągnąć maksymalną moc. I taką samą zależność zauważyłem w namiocie(zupełnie przypadkiem) 

Tak, ja to wiem i w to głęboko wierzę chociaż nie uprawiam wg.tego kalendarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir "W fazie ciekłej woda ulega samoistnej jonizacji zwanej autodysocjacją zgodnie z reakcją:

 

H2O + H2O ⇌ H3O+ + OH−,

tworząc kation, jon hydroniowy i anion, jon wodorotlenowy." Naprzyklad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, czytam, ale to się dzieje nie przez księżyc tylko blisko zmiany skupienia z cieczy na gaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir To teraz poczytaj jak wpływały badania wody podczas faz księżyca, do tego cały czas zmierzalem

@Lasir wyniki będą inne

Nie wiedzą dlaczego, koniec tematu, wpłynął księżyc nie wiedzą jak, dalej są tylko teorię bo fizyka kwantowa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lasir napisał:

@Prepers O częstotliwości czytałem i to niedawno.Ale skład masz h2o zawsze.Wiazania to co innego.Śmieję się tu troche bo czułem co masz na myśli ale wkradł się błąd w nazewnictwie 🙂

Skład składem, a wiązania wiązaniami. To tak jak z dopalaczami, jak duży transport wpadnie to substancja trafia na listę środków nielegalnych. Więc chemik zmienia jedno wiązanie( skład ciągle jest taki sam, ale powstaje nowa substancja) problem pojawia się gdy nowe wiązania są nie stabilne i się utleniają, wtedy dopalacze zabijają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...