Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 no ale tak narzeka ze jest ich za duzo to niech zostawi te 6 jak planowal i sam sie przekona 😉

@Prepers a tak serio to jaki masz osuszacz?

Druga sprawa, jezeli po za boxem w pomieszczeniu masz duzo mniejsza wilgotnosc niz w boxie to kwestia wyciagu. Jaki wyciag masz? Chodzi na maxa? Filtr weglowy masz? Nie jest przypadkiem zajebany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg jest na maxa, ja niewiem co dolega roślina 3 już mają te plamy nie potrafię nawet tego zdiagnozować

Screenshot_2024-02-04-11-05-29-062_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers nic nie wyrzucaj, obetnij chore liście i te co zasłaniają wierzchołki wzrostu to od razu zrobi się luźniej i poprawi się cyrkulacja powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers w sumie to nie z fajek się robi.Jest więcej ewentualnych powodów.Usuń te liscie i obserwuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers tak by grzyb wyglądał, ale profilaktycznie opryskaj wodą z mlekiem kilka razy( pół na pół wodą i mleko) a te plamy to nie od wapnia i magnezu?

IMG_5396.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Tak zrobię, ale odjelo mi chęci, mam ostatnio taki zajazd że ledwo wyrabiam, wchodzę do boxa i się tylko wkurwiam z tym podlewaniem, wilgotnością, teraz jeszcze wirus 

@Glut78 Uważam że raczej nie, byłyby bardziej rdzawe, i inny kształt miały, dostają cal-mag co podlanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...