Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers Weź wytnij te listki i podlej roztworem algamic plus bioheaven.Dawka 100% +.Jak się powtorzy to problem, jak nie to nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Mr.Green napisał:

@Lasir jeżeli księżyc świeci swoim światłem.. to co jest jego źródłem..? 

O chłopie.Gruba jest na to teoria (czyli coś w co można a nie trzeba wierzyć, ale dobrze znać czyjś punkt widzenia).Nie będę tu pisał, ale w skrócie, są ludzie ktorzy uważają księżyc za "stare słońce".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Resio666 napisał:

@Boczelli to gdzie w końcu kurwa lądujemy ?  😄

A gdzie Ty jesteś? 🙂

25 minut temu, Boczelli napisał:

Od kiedy ksiezyc swieci? Wtf

Od kiedy skały odbijają światło 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Boczelli napisał:

@Resio666 @Lasir no to nie swieci tylko odbija swiatlo. 

Tak skumałem.Nieprecyzyjność w tej rozmowie zrobi z nas pseudoteoriowców :). I nie nic nie odbija (to ta teoria) i niczym sam nie świeci.Widzimy go jako świecącą kulkę (w sumie, że kulke to zero pewności.My widzimy go w 2D, 3D generuje nasz mózg.I to nie teoria tylko psychologia) ale sam z siebie nie wydaje światła, nie generuje go poprostu.Jest wg.tej teorii czymś niezwykłym, co jak przeczytałem otworzyło mi gębę ze zdziwienia do teraz.

Jedni lubią Harry Potera, jedni Star wars, ktoś jeszcze inny Przeminęło z wiatrem.Ja lubie poczytac coś, po czym ciekawe staje się pytanie w mojej głowie : A co jakby to była prawda?I to właśnie taka teoria jest.Nie do sprawdzenie, nie do obalenia.Jak Biblia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir słaba to teoria że to stare słońce ☀️.. słońca nie wygasaja jak bateryjki którym kończy się moc.. lecz imploduja i kończą istnienie życia na planetach jak nasza.. 

Dwa jakby to było słońce tak blisko.. to by nas wypaliło jak towar w lufce.. w minutę 😄

Ogólnie to ta rozmowa odbywa się jakbyśmy byli w średniowieczu i mieli w chuj domysłów a zero nauki.. 

A od kiedy kawałek zwykłego szkła potrafi skupiać energię?

Śnieg też odbija promienie słoneczne.. woda odbija i częściowo pochłania światło bo je zakrzywia.. itd. 

Księżyc to nie sama skała..bo jest pokryty "białym" pyłem.. do tego nie ma atmosfery więc promienie słońca nakurwiaja w niego z pełną mocą.. więc uważam że ma możliwości odbijania promieni świetlnych 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Prepers napisał:

Przedstawili oni dowody sugerujące, że gdy uwięzimy molekuły wody w przestrzeni liczonej w nanometrach, powstaje "kwantowa" woda

A cały czas powtarzacie, że uprawa to nie fizyka kwantowa 🤣

A tu takie kwiatki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green teorii na temat księżyca i słońca jest bardzo wiele. Wpisz w youtube "sun in the clouds", niektore filmiki są warte uwagi.

32 minuty temu, Mr.Green napisał:

 

A od kiedy kawałek zwykłego szkła potrafi skupiać energię?

Wg mnie nawet kawałek zwykłego szkła to swojego rodzaju energia zamknięta w czasie. Skupiać energię też potrafi... przed chwilą skupił naszą. 🤭 Taki żarcik bo widze że ze średniowieczem wyjeżdzasz... 🧐 Na stosie się spalić nie dam, wierz sobie w co Ci wygodnie ale uważam że warto zachować otwarty umysł. 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, WBB napisał:

A cały czas powtarzacie, że uprawa to nie fizyka kwantowa 🤣

A tu takie kwiatki 🙂

🤣 Możesz sobie dopisać do życiorysu bio-fizyk molekularny 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mr.Green napisał:

@Lasir słaba to teoria że to stare słońce ☀️.. słońca nie wygasaja jak bateryjki którym kończy się moc.. lecz imploduja i kończą istnienie życia na planetach jak nasza.. 

Dwa jakby to było słońce tak blisko.. to by nas wypaliło jak towar w lufce.. w minutę 😄

Ogólnie to ta rozmowa odbywa się jakbyśmy byli w średniowieczu i mieli w chuj domysłów a zero nauki.. 

A od kiedy kawałek zwykłego szkła potrafi skupiać energię?

Śnieg też odbija promienie słoneczne.. woda odbija i częściowo pochłania światło bo je zakrzywia.. itd. 

Księżyc to nie sama skała..bo jest pokryty "białym" pyłem.. do tego nie ma atmosfery więc promienie słońca nakurwiaja w niego z pełną mocą.. więc uważam że ma możliwości odbijania promieni świetlnych 🙂

Tu własnie trzeba porzucić to co "wiesz" czyli naukę.Założyłeś już w tym zdaniu pewne rzeczy, które są założeniami bez których nie ma nauki.Do tego dobrze się zrobić ostro i pomyśleć abstrakcyjnie.Wtedy wiele rzeczy stanie się logiczniejsze niż nauka którą nam serwują (bez doktoratu nie podchodź a jak czegoś nie rozumiesz to uwierz - nauka).

Co masz na mysli z tym kawalkiem szkła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir jak porzucisz naukę to jedynie gdzie możesz zajść to w sfery związane z umysłem. 

Nie mów że cała nauka jest zła bo to nie prawda jak to co opowiada Kaczyński 😄

Nauka sama w sobię nie jest w ogóle zła. Ludzie wykorzystują ja do złych celów.

@Lady Green widzisz.. wiara nie ma tu nic do szukania. W naukę się nie wierzy. Wiara to przeciwieństwo nauki. 

Nie rozumiem również dlaczego księżyc  🌒 nie może być tym za co go uważamy tylko wszystko musi skrywać jakąś tajemnicę i musi posiadać drugie dno i do tego wielką tajemnicę.. tak wielką że każdy ja zna.. toć to domysły i wymysły a to już atuty religijne 😉

Ja nie jestem religijny.. chociaż mam chrzest itd.. tak jednak pierdole to gówno 😄 a skoro nikt nie potrafi lepiej wyjaśnić czym jest księżyc i jak działa niż robi to nauka to logicznym jest że warto stanąć po stronie nauki 😉 niż "wierzyć" w jakieś bajki które tworzą ludzie często nie mogących poprzeć swoich teorii żadnymi dowodami.. 

To takie bajery jak kiedyś myślano o Marsie podczas udoskonalania pierwszych teleskopów że tam są ludzie i widać kanały na Marsie i jest to wynik pracy ludzkich rąk.. 😄

Tylko jak się jest chorym to wtedy nauka jest cacy..

Jak się chcę wrzucić posta w neta to nauka też jest cacy no bo wszyscy jej tutaj używamy 😄

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Nie, nie.Ja nie twierdze, że nauka jest zła.Sam dużo czytam i uczę się cale życie.Coś co nazywają nauką o kosmosie to dla mnie troche takie bzdurki nie do udowodnienia.Wielkie wybuchy, modele standardowe itp.Nie łykam od dawna, troche jakbym o Yeti czytał czy inną bajadułę.Oficjalne wersje żeby ludzie nie pytali za dużo bo po co brnąć czego od początku nie da się zrozumieć po ludzku.Życie jako przypadek po jakimś wybuchu a patrząc realnie nic nie dzieje się przypadkiem.

P.s w tym co czytam księżyc nie jest skałą zawieszoną 300tys.km nad nami tylko jest czymś zupelnie innym i zupelnie gdzie indziej. 

O co z tym szkiełkiem Ci chodziło?

Bandyci wykorzystują ludzką głupotę alby szerzyć pseudonaukę wg.mnie. Nie ludzie do zlych celów.A prawdziwa wiedza, jest dla nielicznych.Wiedza czyli informacje i świadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lasir napisał:

@Prepers Weź wytnij te listki i podlej roztworem algamic plus bioheaven.Dawka 100% +.Jak się powtorzy to problem, jak nie to nie ma problemu.

Jeszcze bardziej uwolni co jest w glebie i jeszcze lepiej i mocniej będzie blokował wapń. Ja to bym jechał na odstanej kranówie. Zrobił defo, podniósł lampę o 15cm, za 2 dni po cięciu zrobił mocniej ją, a do tygodnia przełączył. Wtedy nowe wzrosty będą cytrynowe i to normalne a nie żadne problemy w żywieniu. A wróciłbym do jedzenia dopiero po okolo 5-6 podlaniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir to opisz po krótce czym jest księżyc 🌒 i gdzie się znajduję.

Przedstaw swój punkt widzenia skoro negujesz oficjalną wersję. 

To o czym piszesz to są teorie.. wielki wybuch itd. Wiele rzeczy to teorie a bez teorii nie ma nic. Nikt nie twierdzi że to tak ma być i chuj 😄 i nikt tego nie wmawia 😄 po prostu nie ma nic lepszego na chwilę obecną..??!! Proste. Wiec jakaś wersja musi istnieć. Bo to i tak w chujjjjj lepsza wersja niż zasrani bogowie w liczbach chujjj wie ilu i chuj wie po co :D którzy niby wszystko stworzyli i się nami bawią.. :D 

To samo co bardziej siada Tobie na duchu to też teoria. Wszystko jest teorią dopóki się jej nie udowodni. Wtedy staje się ona faktem. 

 🤷‍♂️

O nic nie chodziło że szkielkiem 😄 podałem jako przykład w odpowiedzi na Twój przykład  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...