Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Lasir a jak nie spuchną to się mleka nagotuje, albo masło na ciastka zrobi🤣😂

@Lasir no tak, zakwitła równo z pozostałymi, a po ostatnim fryzjerze rewegowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir A mi się wydaje że zimne światło księżyca to nie tylko to że nie oddaje temperatury, ale to że ma inną barwę, i jakbyś jebnal dokładnie takim światłem jak światło księżyca na rośliny to też by nie pohermily, a nauczyły się tego w naturze. Jest to moja teoria, i nigdzie tego nie wyczytalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie raz palilem fajke przynotwartym boxie i nigdy jie zauważyłem zeby się coś z roślinami działo 🤔nawet w pomieszczeniu gdzie był box było palone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Księżyc nie świeci własnym światłem bo nie posiada swojego źródła światła. 

Księżyc odbija światło słońca i to co widzisz patrząc na księżyc to po prostu światło słońca odbite od powierzchni księżyca które dociera do nas i jest widoczne 🙂

Tak na marginesie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 Nie znam innych powodow rewegetacji szczerze mowiąc.Trza by poszukac w necie.@Prepers Inna barwa temperatura tak tak tak.Ale lumeny to lumeny 🙂

@PrepersBo tego nie wyczytasz myślę.Bedzie napisane bo tak i huj.Wierz alboś debil bo wszyscy wierzą.Tylko ładnymi słowami.

8 minut temu, Mr.Green napisał:

@Prepers Księżyc nie świeci własnym światłem bo nie posiada swojego źródła światła. 

Księżyc odbija światło słońca i to co widzisz patrząc na księżyc to po prostu światło słońca odbite od powierzchni księżyca które dociera do nas i jest widoczne 🙂

Tak na marginesie 😄

To wlaśnie Big mac na promocji 🙂

@Mr.Green A Ty co sądzisz? Czemu księżyc nie hermii?

Jak się czyta o normalnych plantach na zewnątrz to to swiatełko robi fest dużo takim roślinom.Nie ganjii w sensie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Mr.Green napisał:

@Prepers Księżyc nie świeci własnym światłem bo nie posiada swojego źródła światła. 

Księżyc odbija światło słońca i to co widzisz patrząc na księżyc to po prostu światło słońca odbite od powierzchni księżyca które dociera do nas i jest widoczne 🙂

Tak na marginesie 😄

Mnie szokuje to że naszło cię żeby to napisać 🤣, zimne światło księżyca mam na myśli inną barwę, oraz brak przekazywania temp przez te światło, które jest odbite, a tak poza tym to w dzisiejszych czasach nic co w książkach jest zapisane nie biorę za pewnik. Na każdym kroku doszukasz się kłamstwa.

Screenshot_2024-02-04-12-41-23-220_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers I jesteś blisko moich wniosków.Światlo ksiezyca jest zimniejsze jak mierzyc bezpośrednio księżyc niż to samo światło w tym samym momencie tylko w cieniu.Księżyc ma światło ujemne.Czyli tak jak przeczuwasz, robią z fizyki kurewke na naszych oczach, a księżyc świeci WŁASNYM ŚWIATŁEM nie odbitym.Ale wez to teraz powiedz wszystkim.7mld ludzi by zwariowało podczas dysonansu poznawczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przykładowe wartości Kelwinów różnych źródeł światła:

Świeca – 1800 K

Barwa lampy sodowej – 2000 K

Tradycyjna żarówka – 2600 K – 2700 K

Żarówka halogenowa – 2700 K – 3000 K

typowa świetlówka 3000 K, 4000K, 6500 K

Światło dzienne – 5000 K – 7000 K

Światło księżyca – 4100 K

Ogólny podział temperatury barwowej wykazuje, iż światło ciepłe posiada wartość poniżej 3300 K, natomiast zimne powyżej 5000 K. Przedział pomiędzy określany jest jako barwa tzw. neutralna."

Oficjalna nauka co nie?

Według której światło księżyca jest neutralne, a teraz zrób sam doświadczenie zmierz temperatury dwóch przedmiotów w nocy jedną pod księżycem, drugą pod zadaszeniem, dla pewności weź powtórz to ile chcesz razy 

@Lasir przeczytaj co napisałem równocześnie z tobą, ale nie twierdzę ze ziemia jest płaska, twierdzę że nas okłamują sam robiłem to doswiadczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Czytałem, potwierdziłem, że też to kumam 🙂 Płaska ziemia to "teoria spiskowa" (hahaha) Twój eksperyment widziałem w necie i to sztywne fakty.Piona 🙂

40 minut temu, Glut78 napisał:

@Mr.Green a co Ty powiesz na to

IMG_5397.jpeg

IMG_5398.jpeg

Czytam o rewegu.Twoja roślina zwariowała, albo jest ślepa i reweguje.Zostaw ją, ciekawe co się bedzie działo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Resio666 napisał:

Uwaga za chwile lądujemy na ... Marsie 👽🤣😂

Nie za chwile.My tam już dawno jesteśmy łazikami i innym dyliżansami.Widziałem zdjęcia w necie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 Pytaj lepiej czego nie jaram 🙂 joke 🙂 czyli podejście (reakcje) nr2 prezentujesz.Gada nie to co pani mowiła - musi być czubkiem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir qrcze kusi mnie żeby dodać swoje 3 grosze na temat księżyca, słońca... ale chyba nie powinnam bo wyszedł by elaborat. 🙂 Moze napisze w największym uproszczeniu jakim potrafie. Yin i yang.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...