Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli Nie potrzebuje tyle tematu, a więc zostanę następnym razem przy 6 

Nie boje się nawet różnych odmian, ale chcę czerpać przyjemność z uprawy, a niemam też ogrom czasu, mam też inne hobby 🙂 6 optymal

A nie 1.5m2 6 roslin to masz w chuj miejsca na operację 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli tej pompki ciśnieniowej mu nie polecaj.. przy tylu plantach to będzie musiał dużo pompować 😄 zaraz będzie narzekał że mu prawy biceps spuchł 😄

Chyba że wersję na akku 😛

@Prepers zrób sobie przedłużkę do konewki.. to się nawet schylać nie będziesz musiał ziomek 😉

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ziomek się bawi, i czasem palę nie wybrzydzam, ale też jakoś nie uważam za super rarytas z faktem że to rośnie w chemii, fajnie mieć świadomość że sobie rosło tak jak bozia chciała 🙂 Kiedyś zrobię prowizorkę, mam gotowy projekt u ziomusiaz wystarczy skopiować, i jedno wiadereczko na jedną roślinkę mogę zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli jak on narzeka że tyle roślin.. 😄 to jak potem trzeba będzie dawać po dwa litry wody na planta x 10 to 20 litrów na strzał przepompować ręcznie taką pompką to trzeba się namachac 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ja nie widzę problemu w podlewaniu większej ilości roślin. Dla mnie to przyjemność. Wystarczy mieć swoje proste patenty by umilać sobię to zadanie a nie je utrudniać i się na nie wkurwiac 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja właśnie mam w sumie ogarnięty taki patent że w boxie  cała podłoga jest ruchoma obrotowa na dużej podstawie obrotowej montuje kratkę pomostową ze stali ocynkowanej i na tym dopiero stoją doniczki i w praktyce wystarczy tylko odłączyć zasilanie od nawilżacza który też tam stoi i obracasz całość do okoła..

Wiadomo w późniejszym etapie już nie będzie tak łatwo ale jest to ciekawe rozwiązanie..

Jedne minus w boxie kwadrat 100x100  ta kratka musi być jako koło ( bo kwadrat musiał być dużo mniejszy żeby się obrócić w kwadracie) a koło może mieć praktycznie 95 cm średnicy i w sumie zostają tylko wolne miejsce w rogach wiadomo...

Ale nie jestem jeszcze w 100 % pewny czy będę to stosował... lubię kurwa komponować 🤣🤣🤣🤦

Edytowane przez Resio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam kondycja roślin według was? Ostatnio miałem niedobory już na początku kwitnienia 🤭

Screenshot_2024-02-03-10-00-35-678_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-02-03-10-00-32-785_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-02-03-10-00-29-574_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-02-03-10-00-23-917_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...