Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 20 trochę zbyt agresywne LST🤣 Ale nic im nie jest dwie najmniejsze kończą 2 tyg dzis. Chyba już je tak zostawiam, i tak mało miejsca wszerz będzie jak się rozrosną 

Screenshot_2024-01-30-17-57-49-029_com.miui.gallery.jpg

Pierwszy rząd te 4 bez treningu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka drobna aktualizacja+ pytanko małe

Rośliny mają 3 tyg dziś 21 dzień niektóre pokazały pierwsze preflowery regulacja lampy 25/50/75/100, a więc dobrym pomysłem im już dojebac z 25 na 50%?

Zapomniałem wam też napisać że mam tam 10 donic po 11 litrów, i dalej ciężko mi wyobrazić jak to pomieścić zaraz 🤣🤣

Screenshot_2024-01-31-10-10-31-523_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cykacz Te preflowery tylko wprawne oko zauważy, i na 3 roślinach, marsa hydro skręcałem po 5% co kilka dni i było ekstra, a tutaj serce by chciało jak najwięcej cieplutkiego światełka dla moich kobiet, ale rozum podpowiada że może być za mocno 🤣 Dam 50%, i podniosę, i stopniowo spuszczać będę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, Prepers napisał:

Taka drobna aktualizacja+ pytanko małe

Rośliny mają 3 tyg dziś 21 dzień niektóre pokazały pierwsze preflowery regulacja lampy 25/50/75/100, a więc dobrym pomysłem im już dojebac z 25 na 50%?

Zapomniałem wam też napisać że mam tam 10 donic po 11 litrów, i dalej ciężko mi wyobrazić jak to pomieścić zaraz 🤣🤣

Screenshot_2024-01-31-10-10-31-523_com.miui.gallery.jpg

Możesz Lampe w dół dać na jeden dzień podbijesz światło ,trochę mniej niż o kolejne 25 i później na 50 i lampą  do góry i już normalnie będzie delikatniejsze przejscie

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo Za późno mistrzu już się grzeją 48cm 50%, najwyżej się trochę wyciągną może poobserwuje co tam się dziać będzie, ale zrobiłem jak mi pierwsza myśl przyszła lampa do góry 50% jutro z rana spuszcze o 5 cm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trzema co szły najlepiej nie pierdolilem się, nie było fotek więc wstawiam, tutaj poszło HLST xd tytyrytki druty,kable w ruch , do tego patyki, i niewiem czy nie przesadziłem jeżeli chodzi o automaty 🤣🤣 Ale zobaczy się 

Screenshot_2024-01-31-19-27-10-554_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-31-19-27-05-138_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-31-19-26-55-136_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-31-19-26-44-979_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-31-19-26-38-439_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-31-19-26-31-328_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak dałeś większą moc ale do góry to na jedno wyszło teraz w dół zjeżdżać tylko i kręcić moc💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo o to chodziło byku rośliny dobrze wyglądają, jak w Marsie hydro sprawdziło się podbijanie o 5%, to tutaj wysokością se mogę to zrobić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wooooo ale przejebane, detoks od tytoniu, a dziś spalilem ostatnie wiadro, i zaczynam detoks od trawy... Chujowy okres detoks miałem zamiar pod palmami znosić, a tak ostatnio sporo problemów, i do tego załamka na głowie 🤣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jak poszedłem a to nie wszystko xd 🤣🤣🤣 z miesiąca same wiadra, może kilka szkieł 

Screenshot_2024-02-01-12-23-29-018_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-02-01-12-23-14-674_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...