Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers Czytam teraz o czym piszesz.Niesamowite ma pierwszy rzut oka.Zgłębie temat bankowo.Zawsze miałem i będę miał wodę za coś wspaniałego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Mnie ciekawi coś innego byczku w +/- 90 % z wody jesteś, a teraz widziałem jak wpływa częstotliwość na wodę, to teraz zobacz kto na świecie nam przestroil instrumenty na 440hz, i jak wygląda krztalt wody przy takiej częstotliwości, a jak przy 432hz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Lubię ludzi poszukująco/wątpiących 🙂 sam taki jestem.Czytałem dość sporo na ten temat i to dość ciekawych rzeczy.Tak serio w huj o tym czytałem i nie tylko o tym.Ja wierzę w moc częstotliwości.

Dlatego przestałem oglądać telefizor prawie do zera.Muzyka gra mi 7h dziennie a tv zakurzone.

Muzę z mojego hifi nie z tv youtube.Gra po mojemu i tak jak ja chcę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir @Lasir To uwierz w moc księżyca, i nie mówię tutaj o uprawie, nie miałeś nigdy tak że w nocy spać nie mogłeś? Ja pamiętam jak kiedyś wstałem w środku nocy tak naładowany energią, że musiałem wyjść, a jak wyszedłem księżyc wydawał mi się największy jaki w życiu widziałem, a ja przeszedłem chyba z 10 km, i nie spałem całą noc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestroili podobno sygnał telewizyjno radiowy.

@Prepers Wierzę w moc księżyca! 

Akurat księżyc mnie pasjonuje wyglądem od zawsze.Miałem kiedyś fajną lunetę.Od pewnego czasu interesuje mnie do granic.Naczytałem się dużo ciekawych teorii o naszym " satelicie" 🙂

Jakbym to tu przewinął to ktoś miałby co czytać na kolejne miesiące ale wielu uznałoby mnie za świra 🙂

Pytanie za 100 punktów.Czemu swiatlo księżyca nie hermii plantów?Mam teorię przez to co czytałem.Ale ciekawi mnie wyobraźnia innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WymiataczMega napisał:

1379955704_by_GaceQ123_inner.gif

Dokadnie w taki sposób nauka o tym mówi : wzory huje muje dzikie sarny.Bez doktoratu nie podchodź.A to są proste sprawy które kiedyś każdy rozumiał jak tabliczkę mnożenia.

@Prepers Jak zimne skoro odbija słońce?

2 minuty temu, WymiataczMega napisał:

@Lasir nie wiem. Haha 👊✌️

Przypuszczam, że nie wiesz.Pisz co czujesz/zapomniana wiedza z podstawówki.

@Prepers zapal zimne w fazie ciemności w boksie to pohermi.

Nawet nie pohermi tylko wróci na weg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha jak dobrze pamietam to w nocy planty lepiej rosną.W dzień karmią się słońem.Więc w pelni rosną lepiej zapewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir @Prepers w namiocie przyspieszamy czas wegetacji i sztucznie wywołujemy kwitnienie, dlatego najmniejszy prześwit światła powoduje rewegetację. Outdor rośliny osiągają dojrzałość płciową i dopiero zaczynają kwitnąć dlatego światło księżyca im już nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78wyjmij roślinę z boksa kwitnącą daj na zewnątrz podczas pełni - nie pohermi.

Poza tym jak to przyspieszamy.Mozesz wegetowac bez konca a z godzin schodzić stopniowo jak chcesz by zakwitła.

Poza tym nie wywolujemy sztucznie kwitnięcia tylko ilością światła więc tak jak w naturze.

Ciekawe czy w guglach coś mowią o tym.Albo na jakiejś stronie o ganjii.Wątpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir bo tylko odbija światło, chociaż nie wiem czy to ma cos wspólnego z brakiem hermienia😁

@Prepers dwa wnioski po szybkiej analizie. 

Blokada wapnia, stąd te plamy. Wysoka wilgotność przez brak defo, zmniejszysz transpiracje usuwając porządnie doły. 

Trzeci wniosek, traktuj jak hobby, a nie główne źródło jarania. Jesteś gorący człek, a planty mozesz mieć naprawdę konkret, lodyga jest solidna. Ja bym walczył 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedza o kosmosie jest jak Mcdonald.Ma wejść wszystkim.

@Glut78 No pięknie.Trzymasz formę 🙂

Tam jedna rewegetuje?

@Grzechoczący Grzechotnik Odbija światło czyli dociera do nas światło, więc źródło hermienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo odpowiedz dla wszyskich jest prosta.Ksiezyc to natura, kwiatki też więc tak ma być i huj a ty jeden z drugim do roboty i nie pytaj o nic, w górę nie patrz.Ale to można precyzyjniej i ciekawiej 🙂

@Glut78 tak se poprostu?

1 minutę temu, Glut78 napisał:

@Lasir no właśnie. 8 elegancko kwitnie, a ta jedna rewegowała

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...