Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym ograniczyć parowanie z doniczek, czy ściółka to dobry sposób, i czego najlepiej użyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Osuszacz wywala mi powietrze 30 stopni skierowane do góry rośliny mają coś koło 25 stopni, zbiornik mam 2l muszę coś wykombinować żeby to ładnie zgrać, i tak nie parowało mi 

Bo 13h dziennie musi chodzić bez mojej ingerencji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers jaką masz wilgotność poza boxem a jaką w boxie bez osuszacza? Na chwile obecną, na tym etapie bym się wilgotnością nie przejmowała no chyba że Ci o to "niby coś" na liściach chodzi co mogło być niedoborem? 

Ale dodam że się nie znam, moge się mylić, ucze się. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Zdaje mi się że ogarnąłem nawożenie jestem bardzo zadowolony z kondycji roślin po ogarnięciu wilgotności @Lady Green Te kropki na liściach na 95% jestem pewny że były od wysokiej wilgotności, zbierała się woda na liściach, i lumatek za mocno świecił, po ogarnięciu zajebistej cyrkulacji powietrza, i stabilnej wilgotności idę po rekord 🙂

A tu macie nabite na maxa ogromne liście, pragnę przypomnieć że to auto, i że widzę na krzakach pół roku jarania xD Więcej fotek jak podrosną sam jestem zaskoczony jak idą, moje rośliny zdecydowanie przeskoczyły te z forum Fast buda z działu week to week. Pozdro

Screenshot_2024-02-10-11-35-59-997_com.miui.gallery.jpg

Co do nawożenia wyszedłem poza tabele, i regularność nawożenia, i ufam swojej intuicji tzn. biorę podstawkę z tabeli bio-bizz oceniam wszystkie rośliny +/- po wyglądzie, i na przykład teraz z racji nadmiaru azotu poszły śladowe ilości bio grow, jak narazie gra gitara fajnie jakby to nie było szczęście tylko początki ogarniania tematu 

Wspominałem ziomka co leci hydro oczywiście mineral, kopie, ale ze smaku syf, i śmierdzi strasznie chuj wie czym, przebija się zapach skuna 

Screenshot_2024-02-10-12-01-58-595_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Nie w takich donicach jak ja, i nie wytrenowane, a więc sensu na tyle sztuk nie widzę ... Chyba że ktoś z braku laku chce jak najwięcej wjebac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers pewnie to twoj ogrodek mozesz sobie tam uprawiac nawet tylko 1 sztuke, ale nie mow ze sie nie zmiesci. Bo wiekszosc growerow w 1,44m2 robi 9-16 sztuk bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli 9 wchodzi max 🙂 chyba że chcesz malutkie choineczki w 5l doniczkach 🤣🤣🤣 Odmiany które mam w doniczkach 11l nie wejdą więcej jak 9 

Niewiem czy widzisz ale z 8 jest dywan, nie mają nic przerwy między sobą 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Twoj box jest 120cm x 120cm? Dobrze pamietam?

Standardowe doniczki 11L do grow maja wymiary w najszerszym miejscu 25cm x 25cm.

Wiec miesci sie ich 16 i zostaje po 20cm luzu z kazdej strony Panie kolego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli panie kolego chodzi o rośliny, mogłyby 10 cm w prawo, 10 w lewo, i w każdą stronę się rozrosnąć, a z liści zrobił się dywan, i więcej miejsca niema 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers zle mnie odbierasz.

Ja Ci nie mowie, ze masz tam pchac na sile 10 czy 16 sztuk. Tylko ze da sie to zrobic. Jest to wykonalne przy odpowiednim prowadzeniu roslin od poczatku 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli A ja z tobą dalej rozmawiam, a nie się kłócę 🙂 Mówię ci 11l doniczki, i traci to sens, więcej nie wyciągniesz, a jeżeli ktoś chce tyle roślin na taki metraż wjebac to tylko w różnorodności sensu bym się doszukiwał, ale każdy z nas ma swój ogródek.👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers nie no wiadomo, tylko dyskutujemy jak zawsze. Ja uwazam ze da sie upchac 16. Ale sam na takim metrazu bym pewnie uprawial 8-9 sztuk 😎 zawsze lepiej miec troche miejsca na manewry.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...