Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli Np. dlatego że ustawiłem 60% 🤣🤣 po co mam zbić więcej przy początku kwitnienia 🤣🤣 mogę zbić do 30% bez problemu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli etykieta od osuszacza mówi mi że min 4m2 powierzchni do funkcjonowania osuszacza, a teraz go testuje czy może tak stać, a i tak strach go tam zostawić 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers bo pisałeś że poza boxem mniejsza wilgotność.. więc go nie zamykaj. Wentylator postaw przy włazie i zaraz zrobi robotę. 

Domowe sposoby a nie watty kurwa 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdole naprawdę niemam czasu na te rośliny ... Codziennie kurwa coś nowego wczoraj o 16 dostały wody po 1l, dzisiaj o 6 suche doniczki ... Teraz wychodzi na to że codziennie minimum godzinę tam będę musiał siedzieć, osuszacz tak chyba wysusza te doniczki, i niewiem co mam zrobić wlać 1.5l? Nie mogę sobie teraz pozwolić żeby im tyle czasu poświęcać

Screenshot_2024-02-07-07-16-34-728_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Nie 10 tylko 8, dwie stoją na środku pokoju nie podlewane, ale nie chcą zwiednac, a ja to jakiś pojebany jestem, i niemam serca ich wyrwać 🤣 Wpierdole im greenu 1.5l, i zobaczymy.

A taki marudny jestem, bo mówiłem o tych zblokowanych kontach ... Musiałem zostawić pracę żeby sam nadgonic zlecenie pracuje teraz min 12h dziennie+ dojazd, a od następnego czwartku nową pracę zaczynam, bo w starej mi urlopu nie chcieli dać, który musiałem wziąć, tak więc l4, i ogień xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Ostatnio miałem więcej czasu, i energii, a wtedy żona musiała mnie prosić żebym szybko wracał od roślin, a teraz zamiast zostawić sobie nawet 4 rośliny tylko, z braku czasu, to dojebalem ich do namiotu więcej. Po tym grow napewno sobie zrobie przerwę, i nie będę miał litości dla pestek co wykiełkowały ponad plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Prepers napisał:

@Mr.Green , i nie będę miał litości dla pestek co wykiełkowały ponad plan.

I pozostałe Ci tego nie darują i spleśnieją dzień przed planowaną kosą w zemście za siostry 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...