Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Na tej podstawie stwierdze kiedy ściąć? bo rozwaliłem kieszonkowy mikroskop, a tutaj niby coś widać

2023-12-10 19-6-36.jpg

2023-12-10 19-6-39.jpg

2023-12-10 19-7-13.jpg

2023-12-10 19-9-47.jpg

2023-12-10 19-10-8.jpg

2023-12-10 19-10-42.jpg

2023-12-10 19-10-41.jpg

2023-12-10 19-11-37.jpg

Screenshot_2023-12-10-19-33-41-138_com.miui.gallery.jpg

 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green to purple znalazłem kilka bursztynów zanim mikro rozjebalem, dam jej może jeszcze raz nawóz, i tydzien wody, co myślisz? Ciężko mi wybrać kiedy wodę zacząć lać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Prepers siemanko a ile one mają?w każdym bedz razie , chyba już raczej puchnąć nie będą ale wychodowales niezle czopinkstony 😅👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego dodam fakt że im sYbxiej zetniesz tym saybxiej wyschnie i bedziesz mógł kopcić jak parowoz co i tak już robisz 😄 ale i nowe możesz już moczyć nasionka i jechać z koksem 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle szybko ścinam planty ale na Twoim miejscu bym nie ciął jeszcze.Temu, że jak średnia jakość przez to wyjdzie bo za młode to nie przeżyjesz tej pierwszej satysfakcji która wynika z pierwszej kosy.To jak przeżyć wojnę i wychodząć z okopu dać się zabić pijanemu partyzantowi.@Prepers

Już i tak sporo nerwów zniosłeś 🙂 więc ten finish przeżyjesz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Prepers napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik Dzięki byku tym razem pierdole to co myślę tylko się ciebie posłucham, mam takiego stresa i dylemat że chuj. Leje jutro ostatni raz nawóz, i od jutra licząc 8 dni ścinka 

Ja nic nie napisałem co nie przeczytałeś wcześniej od innych. Ale dziękuję za zaufanie. Juz serio te 2 pierwsze foty to potrzebują z 3tyg. Reszta to tydzień, może ciut dłużej. Ale to ze zdjęć czyli wróżenie z fusów. Sam jesteś na miejscu więc musisz podjąć męską decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega A chuj wie, mało tego bursztynu, ale nie chce za szybko jej ciachac, i chce takiego skurwiela, a z drugiej strony boje się pleśni, niby mam 40% wilgotności, ale trochę się boje 

Ona chce jeszcze puchnąć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...