Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem już 3 z 6, i jest dobrze. Szczęście nowicjusza, polecam odmiany nie śmierdzą trawą z pola, są mocne, i sliczne. Pozdrawiam z Pragi, a tu wynalazek THC-P jakby kogoś ciekawiło 

Screenshot_2023-12-07-22-55-13-434_com.miui.gallery.jpg

Blueberry kush, i amnesie haze mam kopie trochę mocniej jak THC, i bardzo podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chuj wie już xd Jak paliłem z lufy to klepalo wcześniej, wale wiadro teraz i mi się tylko w oczach coś pojebało na chwilę 🤣🤣 

W sensie te THC-P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha poszedłem po rekord 65 dni gorrila cookies auto od fast buds 20% bursztynu reszta mleko, i jestem dumny producent podawał 10 tyg, ale prepers mówił do swojej rośliny więc z miłości doszła szybciej 🙂 Leje sama wodę ścinka w next środę max Piątek.

Po tej gorilli mam paranoję, zdecydowanie na wieczór jaranko 

IMG_20231208_201024.jpg

Będzie mocna kanapa, to po tej łapie paranoję, dziś zamiast na drogę to w lusterka czy policja nie jedzie za mną 

Myślę że spozniona kosa 60 dni by jej starczyło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Byku ona już od dawna nic nie puchnie, na topie z samego dołu, masz około 5% bursztynu, a jeszcze dzisiaj dostały nawozy, więc za tydzień byłoby na kaazdym topie min 10%, i z tego co czytam teraz będzie tracić na mocy 

Leje tydzień samą wodę, a ta będzie miała ponad 20% THC ma trichom na trichomie 0% przezroczystych dużo bursztynu

IMG_20231208_203541.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Za długo przytrzymałem, fast buds pisze że to najmocniejsze auto napewno zgodzę się z tym że jest w chuj mocna. Czekam na efekt końcowy coś czuję że nie jeden klęknie po tej odmianie.

@WymiataczMega Zapach, i smak takiego w chuj mocnego skuna, są to słodkie zapachy, ale ciężkie bardzo. Oto ogólnie walczyłem, niczym nie odbiega od tego co se kupisz w coffie 

Zobaczymy tylko jak smak, napewno część poddam dobremu currignowi 

Tak go wyjebalem w karton ma może 0.5/0.6 na sucho, a więc jeśli chodzi o ilosc rewelacji nie będzie 🙂

IMG_20231208_204240.jpg

Tak się prezentuje panna z którą mam kosę, w planie środa albo piątek, ale dziś dostała nawozu jak ja spłukać dobrze? 2x jak po 1.5l dostanie będzie git? I czy ta ciemnia konieczna jest? Resztę idę sprawdzać, ale jeszcze potrwa 

IMG_20231208_200315.jpg

Ile strzelacie że gram bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers dobry chwast 👍 wpierdol w miarę powoli 2 razy tyle wody co objętość doniczki. Tak żeby ta woda przelewała się dołem. Już raczej do kosy nie będziesz musiał podlewać. Wyżre się jeszcze z liści. Dzień przed kosą zrób jej ciemnie. Kapiszi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega kurwa jak jej ciemnie teraz zrobić, kurwa jak to suszyć, kurwa cały misterny plan poszedł w pizdu miały iść w jednym terminie pod kosę 20/22 stopnie w pokoju moim nie będzie za dużo, i wilgotność chyba z 25%, no chyba na nawilżacz mogę odpalic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers wilgotność zła. Za szybko wyschnie. Do szafy ją wrzuć albo coś. Mordo wymyślisz jakiś patent. U mnie zaraz 60 dzień. Jedna z dziewcząt już full mleko. Producent 10 tygodni podaje. Ja mam trzy panienki. Dwie w dniu kosy chcę żeby miały koło 30% bursztynu a jedną przetrzymam tak na 80% 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers mnie nic nie musisz udowadniać 🙂 serio. Ja ścinam topy jak nie ma mleka nawet. Ja Ci tu nie wjeżdżam moralniakiem. Potrzymasz dłużej to będę lepsze, zetniesz to przecież też się porobisz. Luzik. Tylko patrzę po zdjęciach i tak mi się nasunęło. Ja wiem ile tam może być bursztynu. Całe morze. Ale może na pewno w tym przypadku to są wiatraki, nawet cukrowe się nie liczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers gdzie ten bursztyn na fotce 🧐

Obstawiam gdzieś z 75 😛

Po co chcesz jej robić flusha? I jak już to co najmniej 5x tyle wody ile litrów ma doniczka. 

😉

No może 65 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...