Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Ilosc trichomow nie ma wplywy na moc jarania😅 chodzi o to co w nich siedzi i jakiej jest jakosci🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładam się bo u Ciebie się wszystkiego szybko zmienia 😄

@moonka niby słuszna uwaga tak jednak ilość często oznacza wysoką jakość 😛

Raczej ciężko o to by roślina miała multum cukru i nie klepała tak jak powinna z założenia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green A może je oberwać za życia? I co myślisz o wysokości lampy od najwyższego szczytu?

@moonka Tak ci dopisze byku, bo próbowałem 3 każda pod mikro sprawdzałem, no i na wszystkich było mleko na jednej bursztyn, ale sklepala najbardziej ta gdzie gęsto trichomow, a że łeb przejarany i ciężko stwierdzić to pytam na forum @Mr.Green 🤣🤣Niech będzie że się zmienia, a ile ty widzisz bez zmian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie koło 300 albo i lepiej. Może z 350

Jak się już roślina fest wyjadla to nie ma sensu jej trzymać dłużej bo ona już przekwita. Zamiast się rozwijać zaczyna się psuć. Tak samo jest z trichomami. Mleko to najwięcej THC a bursztyn to jego degradacja. Zaletą uprawy wielu sztuk jest to że różne roślina różnie dochodzą i czasem warto to po prostu wykorzystać. Jedna jak np. zetniesz wcześniej to wcześniej wyschnie i będzie już co palić. Nie koniecznie trzeba trzymać na siłę 😛 to tylko jednak moja opinia i ja tak działam. 

Jak widzę że jedna goni szybciej to i szybciej ja scinam po prostu 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers  Tydzień na organikę wystarczy, ale na mineralne nawozy potrzeba około 2 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak z dwiema mam kosę, i dostały sama wodę, reszta woda+cal+mag następnie woda, i jeszcze raz nawóz zobaczymy co się będzie działo.

Na gorilli jasno-zielonej jest dużo bursztynu, a na purple dopiero pokazują się pierwsze główki, ale chcę jej tydzień samą wodę podawać, z gorilla może być różnie strasznie szybko bursztynowa się robi, więc kosa dziś wieczorem, albo jutro max wtorek 

Screenshot_2023-12-10-08-20-52-979_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-10-08-20-35-019_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-10-08-20-24-002_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-10-08-20-08-719_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym zdecydowałem się kupić suszarkę do ziół z filtrem i wentylatorem herbdryer firmy chyba, z racji tego że suszyć będę w domu, mam zamiar suszyć w niskiej temperaturze, i tak wolno jak tylko się da w tej suszarce 

Zamawiam słoiki do curringu i saszetki, lepiej jest mieć jeden duży słoik, czy kilka małych co preferujecie?

Jeszcze raz zapytam suszył ktoś może elektryczna suszarką herbdryer? I może ktoś coś powiedzieć o niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i kolejne pytanie już ostatnie, czy te torby do curringu się nadają do czegoś?

Screenshot_2023-12-10-10-22-06-662_com.android.chrome.jpg

Dobra nie ważne na suszarkę zdecydowałem się z racji tego że nie muszę wszystkich na raz ścinać żeby w boxie suszyć, a na worki, bo mają stały przepływ wilgotności co podobno minimalizuje szansę pleśni.

Worków kupilem 2x po 100 i 1x 30 na purple 

Ciekawe czy uda się je zapełnić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Wszystko zależy od ilości palenia ( słoik napełniasz w ok 70 % )  więc jak będziesz miał dużo palonka ( daj ci Borze )  to słoik będziesz musiał mieć jak taczka 😄   

Dlaczego zdecydowałeś się na suszarkę ? 

Te torby widzę pierwszy raz  (  słoik to słoik moim zdaniem najlepszy  )   kup sobie też małe higometry do słoika   https://allegro.pl/oferta/higrometr-termometr-lcd-wilgotnosciomierz-11145958099?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=test&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_elktrk_rtvagd_pla_pmax&ev_campaign_id=17966335829&gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA4NWrBhD-ARIsAFCKwWsj3TnoMB97mRCtuMORhlxr_CqMwsK6vXCSj_QhyoftTUOO4-rFIGUaAt8bEALw_wcB




 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 Przeczytaj up, wszystko już zamówione już nie ryj mi teraz głowy, przy następnej będą pojemniki do curringuz lub taka drewniana skrzyneczka, a uważam że warto jest spróbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green niektórzy lubią udziwnienia. Już parę razy mu pisałem o suszeniu i curringu. Ale @Prepers zawsze z czymś nowym wyskoczy. Słoiki są praktyczne i łatwo w nich przeprowadzić curring. Po uprzednim grow u mnie już czekają wymyte na nowy sort. W takich sakwach bym nie kombinował. Jestem na Nie 👊

No chyba że będzie gonił ten sort. Mniej zabawy w pakowanie itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @WymiataczMega Nosz Kurwa!!! Proszę mnie nie wkurwiac xd A to dużo mocniejsze staje się palenie po normalnym suszeniu? Bo położyłem kawałek na rozgrzany piekarnik, i serio jest dobre co do mocy, ale tak szybko suszone kwaśne jak cholera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers dzięki właściwemu suszeniu palenie będzie jeszcze lepsze. Zachodzą jakieś reakcje na przykład chlorofil się degraduje(bez tego smak siana)i inne. W huj ważne jest żeby przy suszeniu ciemno było. Po dobrym suszeniu będziesz mordo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers  ziomek :))) dla mnie jako dla fanatyka uprawy organicznej.. jest obelgą wkładanie i kiszenie topów do plastikowej tytki. Nie jest to ani ekologiczne ani ekonomiczne ani tradycyjne ani "smaczne" z racji tego że chociaż używam plastiku bo jest kurwa wszędzie!!! To brzydzę się nim i gdy mam możliwość to jestem "świadomym konsumentem" i wybieram produkty naturalne.

Nawet w pracy większość tynków to używam tynki BIO 😄 czyli zwykłe stare technologię dopieszczone dzisiejszą technika 😛 Bez chemikaliów a obecnie najlepiej o niskiej emisyjności CO2 więc np. Głupi cement odpada bo jego produkcja pochłania w chuj energii 🙂 ale chuj tam o robocie 😄

Słoik to słoik. Uczysz się czegoś.. bo to starożytne techniki  😄 a jakaś super tytka Cię nie nauczy bo rzekomo wszystko zrobi za Ciebie. Później zabraknie Ci super tytki i nie będziesz wiedział jak przeprowadzić prostego curringu by dopiescic owoce swojej ciężkiej pracy i by topy były topowe. Może i te torby są jakaś rewolucja.. nie wiem 🙂 nie muszę.. bo kocham ten czas gdy codziennie 3 razy otwieram słoiki i nimi trzęsę.. a uwalniające nuty sprawiają że aż oczy kręcą się do tyłu. Widzę jak moje topy się delikatnie zasysaja i twardnieją. Uchodzi z nich ostatnia niepożądana wilgoć i materiał przybiera formę niczym kosmiczne meteoryty.. każdy inny i ze swoją historią. Tego poznajesz.. tamtego pamiętasz jak szedł jak szalony.. a ten to już wiesz że dzisiaj stanie się twoją ofiarą i wjeżdża na młynek 🙂

Podziel towar tu i tu i porównaj. Część do słoika część do tytki.. sam poprobuj i coś odkryj dla samego siebie 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 niech robi jak chce 🙂 każdy ma do tego prawo. Tu nikt nikomu niczego nie narzuca a raczej każdy dzieli się swoimi doświadczeniami i patentami. Do tego każdy ma swój charakter i jeden spróbuję raz czegoś i tak mu zostanie a drugi co chwilę będzie próbował coś nowego. Tacy już jesteśmy 😉 a kolega @Prepers jak już zauważyliśmy lubi zmiany 🙂

Zazwyczaj najprostsze sposoby są najlepsze. Bez kombinacji i komplikacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...