Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Doszła do mnie elektryczna suszarka herbdryer wygląda to jak mini grow box, o góry wentylator wyciągający z filtrem na dole otwór na wlot powietrza dołem zassysa góra wypuszcza.

Jak najlepiej suszyć?

Mój pomysł jest taki żeby odpalić nawilżacz w pomieszczeniu gdzie będę suszył, i osuszacz zacznę suszyć w 22 stopniach 50% wilgotności, a potem po 48h 18 stopni i 60% wilgotności, i tak do skutku? 

 

Screenshot_2023-12-14-09-26-36-805_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Prepers a suszarka na grzyby tez podoła ?mam dosc spora taka nigdy w tym nie suszyłem tylko na sznurkach i w kartonie czasem nawet w kopercie i na parapet 👍😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMegaNie chce palić paprotek, mam w domu dobre buchy, a tak poza tym mam ciężki charakter co podejrzewam zdążyłeś zauważyć, u mnie jak coś nie gra na tip top najchętniej zaczalbym od nowa. Zobaczysz kilka plant do przodu, ani mi nie szkoda hajsu, bo mi nie brakuje, ogranicza mnie tylko czas, i wyobraźnia, już poszło w ten biznes min 15 tys nie chce się zawieźć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Pol kg na sucho chyba 

Średnica 60cm chyba i kilka pięter, a wydaje mi się to dobrym pomysłem powietrze rozprowadza się równo po pietrach, dam znać jak stestuje, a kupiłem bo chce suszyć w domu, i już teraz widzę że może być tak przy kilku krzakach że ścinki w innych terminach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Zrobie zdjęcia u ziomka jakby prowadzę plante mu, co mu rośnie to niemam pytań xd Szkoda że mi tak nie poszło 

@WymiataczMega Gorilla glue auto 

Screenshot_2023-12-14-13-22-50-553_com.facebook.orca.jpg

Full zestaw bio bizz, a gość czasami zapomina co ostatnio łał wodę czy nawóz ...

Około 75 dzień 🔥🔥 Ale on wyjebane ma i ścina nawet nie spojrzał na trichomy tylko ususzyl sampla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers o jebany 😳 moje gorylki przy tej są jak chucherka. Ja tyle nie będę trzymał. Teraz sample dobrze robią a za tydzień będą jeszcze lepsze👍 wtedy też planuje zrobić kosę. Producent podaje teraz patrzyłem od pestki 8 tygodni hahaha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy debiut, ogarnąłem mikro, i około 60% bursztynu było u jednej gorilllki, sample były kozak więc poszła kosa

Powiem tylko że na 90% jest to najmniejsza roślinka, będą jeszcze większe:)

Jestem zadowolony buchy kopią, ilość się zgadza, i niemam popcornu wszystko ładnie zbite.

 

Screenshot_2023-12-14-17-02-48-250_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-14-17-02-39-643_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-14-17-02-36-218_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-14-17-02-31-226_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-14-17-02-27-419_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-14-17-02-08-494_com.miui.gallery.jpg

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się przypierdalał. Ale to ani dojrzałe ani popuchnięte. Nie wiem, może ja mam tak że chuja wiem o jaraniu. Ale ścinam różne krzaki, w namiocie czy pod gołym niebem i bez zdjęć tricho wiem kiedy ktoś chce coś wmówić, sobie albo mi 🙂 ludzie bierzcie na klatę to że ścinacie wcześniej. Po co dorabiać filozofię. Nie czaje. Twoje rośliny, czas i pieniądze więc nie wiem po co mierzyć chuja, nie wiem czym w sumie. Na tym Forum król jest jeden, trzeba to zaakceptować. Nie każ mu sklejać większej szafki i nowej lampy ogarniać 😉😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mordo smaka robisz 😁 ale mało napuchnięte coś a jak od paruje wszystko. czekam na moje jak wyjdą 😂

Edytowane przez polecam 420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...